Цела Македонија
                   
748 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sobi so kupatilo, terasa i pogled na ezero Ohrid

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ на web: https://ohridlakeview.gdenamore.com/ Студ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:45Промовирано

APARTMANI VO PESTANI***** EXTRA

Izdavam apartmani vo Pestani na 50m. od ezeroto,vo tivka i zelena oko...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јул 16:10Промовирано

Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:44Промовирано

Апартмани во строг центар на Охрид

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:17SE IZDAVA NOV APARTMAN

DVOSOBEN APARTMAN(spalna I dnevna) Poveke od 40m2na 1vi sprat. KOMP...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:11Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартм...


9 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:04APARTMANI STUDIJA PALOSKI

Izdavam dobro uredeni apartmani studija. Raspolagam so 2 trokrevetni...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:56Apartmani Ohrid centar na samiot kej so pogled na ezero

Se izdavaat apartmani na samiot Kej so pogled na ezero vo centarot na...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:39Апартмани и соби Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:22ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:13ODLICEN APARTMAN EMI- STARA AVTOBUSKA

Stanot se naogja vo strog centar, stara avtobuska, nad NLB Banka, na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:05Izdava Apartmani Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid, opremeni komplet, so site potrebni elemen...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:03Villa " Vera " Pestani

Apartmanite se opremeni so spalna soba dvo krevetni, tro krevetni i ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:42Se izdava ubav familijaren apartman vo Ohrid

Se izdava ubav familijaren apartman za 4 lica vo Ohrid(moznost 5 lic...


45 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
50 €
Охрид

Апартмани

Денес 09:31Vrshkovski Apartment vo centarot na Ohrid

Se iznajmuva luksuzen apartman vo strogiot centar na gradot Ohrid., ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:25STAN NA SAMIOT KEJ STUDIO 3 BOBAN

SE IZDAVA STUDIO 3 STUDIOTO E SLOBODNO OD 23-08 SE NAOGA NA SAMI...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:15Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman na samo 800m od centarot na Ohrid. Apartmanot rasp...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:12APARTMANI-OHRID-NA SAMIOT KEJ-Igor Cekredji

NAJUBAVI APARTMANI NA KEJOT NA OHRIDSKOTO EZERO!!! NAJDOBRI APARTMAN...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:03APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

SLOBODNI TREMINI ZA AVGUST 2022 23.08.22 - 31.08.22 28.08.22 - 10.0...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:31Apartmani studija

Se izdava trokrevetni apartmani Na 100 m do zenska plaza I do setalis...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

Денес 08:30Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:59Се издава апартман во Љубаништа-Охрид

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naoga na glavniot pat naspro...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:59Marko's Apartment

Апартманот има две спални соби и располага со 6 легла! Слободни терми...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:51Apartman do ezerskiot kej,centar

⛱️🌅 Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo c...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:40Privatno Smestuvanje vo Ohrid STUDIO 1

iznajmuvam studio opremeno so francuski lezaj, + edinacen kre...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:38Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид. Апартманот е има одвоена дневн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:15SIGURNI I PRIJATNI APARTMANI

CENETI GOSTI! IMA SLOBODNI MESTA OD 20 AVGUST NA TAKA. POVELETE!!...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Охрид

Апартмани

Вчера 23:47* Lux Apartman vo Peshtani *

Sloboden od 14.08 Apartmanot e lociran vo turistickata naselba Peshta...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:20* APARTMANI AXA *

* Apartman Axa 1 - raspolaga so dnevna prostorija, kujna, terasa, ba...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:20Villa Marija

Издавам реновирани апартмани и соби на 300m од плажата Метропол. *В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:05Se izdavaat novi i moderni apartmani vo Ohrid

Se iznajmuvaat 9 novi i modereni apartmani kompletno uredeni,(4 stu...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:48Se izdava luksuzen stan vo Ohrid

Se izdava luksuzen stan vo Ohrid kompletno opremen so obezbeden parki...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:48Se izdavaat "Studia Daniel" Pestani

"Studia Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni Studia (sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:35Apartmani Doris - Krushevo

Доколку барате место за да уживате со своите сакани ве очекуваме во А...


1 €
или предлог цена
Крушево

Апартмани

Вчера 19:20Vila Doris - Krusevo

➡️Вила Дорис е планинска куќичка која што Ви гарантира одличен одмор ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Апартмани

Вчера 19:20Apartman Mirko- centar

SLOBODEN OD 15 AVG.Izdavam apartman vo Ohrid vo centar do HALK BANK...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Охрид

Апартмани

Вчера 18:25СОБИ И АПАРТМАНИ СТРУГА ЛЕТО 2015

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 18:11Апартман Кети и Славчо

iznajmuvame apartman so: sopstven parking, WI-FI, j terasa .apartma...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:59Na setaliste 30m do Ezero APARTMANI,STUDIJA i SOBI

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {10...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:12Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBUS...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:04АПАРТМАНИ СЕКУЛОВСКИ - ОД 20 € ПО НОЌЕВАЊЕ

Апартманот Секуловски се наоѓа во населбата Охридати. Блиску до Факул...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:56Издавам стан

APARTMAN SO DVE SPALNI DNEVEN PRESTOI KUNJA TERASA WFI KAB.TV.PARKING...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:34se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) rasp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:41Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам