Цела Македонија
                   
748 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

АПАРТМАНИ СЕКУЛОВСКИ - ОД 20 € ПО НОЌЕВАЊЕ

Апартманот Секуловски се наоѓа во населбата Охридати. Блиску до Факул...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:56Промовирано

APARTMANI VO PESTANI***** EXTRA

Izdavam apartmani vo Pestani na 50m. od ezeroto,vo tivka i zelena oko...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јул 16:10Промовирано

“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

Денес 13:00Промовирано

Apartmani, APARTMAN, апартман

Apartmani APARTMAN za po 3, 3,5 i 7 osobi pozadi hotel Milenium na 25...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 16:00Apartmani DAC vo blizina na Hotel Milanium

Апартманите Дац се наоѓаат во непосредна близина на Х. Милениум Палас...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 15:25Се издаваат апартмани - Вила Мостро Охрид

Се издаваат апартмани во центарот на Охрид, до паркингот кај Waikiki,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 15:03APARTMANI, STUDUJA, SOBI vo OHRID 30m do EZEROTO na kejot

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {10...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 14:31Smestuvanje Ohrid, Apartmani, Сместување

Сместување во Охрид Апартманите се наоѓаат во близина на Хотел Дончо...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 14:13Apartman do ezero so pogled - Apartment at lake with view

Novi Apartmani Centar Pokraj Ezero na samo 50m od Ezeroto i Carsijata...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 13:13Apartman JOVAN / Апартман ЈОВАН

Апартман Јован за 2-3 особи располага со сопствена бања, целосно опре...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 11:58Охрид- издавам студија во центарот на градот,екстра цена

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно к...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 11:47Се изаваат апартмани и соби на Пелистер, Нижеполе

Вилата се наоѓа над село Нижеполе. Во вилата има чајна кујна и конфер...


50 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

06 авг 11:36Apartments LAVO Ohridska carshija smestuvanje so parking

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 10:55Dvosoben Apartman vo centarot so parking

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 10:20Apartman do ezerskio kej,centar

⛱️🌅Blue Sky se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo cent...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 09:54Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 09:52Apartmani za iznajmuvanje

.SE izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 09:52Apartman ,,VERA,,-STROG Centar

Se izdava aпартманот ,,ВЕРА,, Sе наоѓа во Строг Центар на градот, во ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 09:45Апартман ,,СИМОНА,, -Центар

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 09:45Stan vo strog centar

Апартман Весна се наоѓа во строгиот центар на Охрид до самиот пазар и...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 09:23Apartman/Апартман...Стан/Stan vo blizina na centar

Se izdava apartman na samo 900 metri od centar ili 1km od plazite,pot...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 09:15LJUBANISTA/ЉУБАНИШТА**SE IZDAVAAT APARTMANI VO LJUBANISTA**

Апартманите имаат одличен поглед кон Охридското езеро и Св.Наум... И...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 09:15Apartmani Ace

Се издаваат луксузни Апартмани во населбата Елешец до самиот брег на ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 08:42SE IZDAVAAT SOBI VILA BOTANIKA

Villa Botanika се наоѓа во старата битолска чаршија, наспроти бизнис ...


1 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

06 авг 06:22Ohrid centar izdavam apartman

Ohrid centar na Jane Sandanski vo blizina na Valentino iz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 23:24Smestaj vo Ohrid-studija "AMIGO" vo centarot na gradot

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno ku...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 20:35Garsoniera vo centar

Se izdava garsoniera do crkvata sv GEORGIJA Na 3 sprat, vo zgradata n...


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
Струга

Апартмани

05 авг 19:13Se izdava luksuzno ureden Apartman''

apartmanot se naoga vo centralniot del od gradot i e vo neposredna bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 18:47Apartmani *JOVAN* Ohrid

Апартмани и Студиа во центарот на Охрид ! 👉 Се издаваат Апартмани и...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 18:33Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar

NE GO IZDAVAME NA LICA POMALI OD 20 GODINI.. ***APARTMAN ANTONIO 1**...


2.400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 18:20⭐⭐⭐ APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД⭐⭐⭐

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 17:56Villa Tema

apartmani za iznajmuvanje,so pogled na ezero 30 m2,so pogled na Galic...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 16:45Се издава Апартман во центар Охрид

Се издава Апартман во центар на Охрид, клима, француски лежаи, интерн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 15:34Apartmani Studia "Villa Daniel"

Villa Daniel izdava Apartmani, Studia (sobi) vo s. PESTANI so prekras...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 15:21Darki Apartment 2

Комплетно опремен, стилски и комфорен апартман нa супер локација во с...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 14:53Darni Central Apartments

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 14:53APARTMANI I STUDIJA Ljubanista,OHRID

>>>>....ПРЕКРАСНО ТИВКО МЕСТО ЗА ОДМОР....<<<< >>>Љубаништа<<<,ОХРИД...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 12:42OHRID,Ljubanista,Sv.Naum APARTMANI

>>>>....ПРЕКРАСНО ТИВКО МЕСТО ЗА ОДМОР....<<<< >>>Љубаништа<<<,ОХРИД...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 12:41Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 12:38Privatno Smestuvanje vo Ohrid Apartman 2

Apartmanot raspolaga so dve spalni sobi so francuski lezaj + 1pom...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 12:28Приватно сместување апартмани - Маркоски

Се издаваат апартмани, студиа и соби кај градската болница, на ул. Мо...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 12:21Sobi i apartmani Ohrid Konjsko

Se izdavaat sobi i apartmani vo Konjsko vo sklop na restoran Grne ras...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 11:48Se izdavaat sobi vo centar kaj pazarot vo samata carsija

Sekoja od sobite raspolaga so: sopstveno kupatilo tv i wifi. Sobite s...


123 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

05 авг 11:33Страна 4 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам