Цела Македонија
                   
645 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baram rabota kako vozac za kratki turi -imam C+E i ADR

Baram da vozam kratki turi sto se od 1 do 3 dena. Gi imam site katego...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

01 авг 16:55Промовирано

Сечење и уредување на проблематични дрва во вашиот двор

-🌳Сечење дрва, Seceme Drva -ureduvanje ogradi. -vadenje na korenj...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

17 јул 13:47Промовирано

CUVAM STARI I VOZRASNI LICA

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od griza i nega Vo Švajcarija - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

13 мај 10:52Sloboden vozac so C kategorija

Baram rabota so C kategorija !!


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

11 мај 20:33BARAM RABOTA CUVAR NOKjNA SMENA

Baram rabota cuvar nokjna smena za obezbeduvanje na bilo kakov obijek...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Барам работа

10 мај 07:49Baram. rabota so C Kategorija

072733888 Imam 29 godini


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Барам работа

09 мај 19:47Нега и грижа за деца и стари лица

Над 20 годишно искуство со чување на дечиња од најмала возраст и гриж...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Барам работа

09 мај 10:05Monter na mebel

Montirame demontirame mebel,pllakari,komodi,kujni Vrsime skrsenje n...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Барам работа

08 мај 23:08ČUVAM I NEGUVAM IZNEMOŠTENI LICA

Seriozna žena , so golemo rabotno iskustvo, čuva i neguva stari i mla...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

07 мај 16:22Дадилка бара работа

Пензионирана воспитувачка од градинка, со долгогодишно искуство и пре...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

05 мај 07:01IMAME POTREBA OD VOZAC/VOZACI SO ISKUSTVO

Imame potreba od sofer-soferi so iskustvo So E kategorija Vozenje Rel...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

29 апр 10:56SOFER

Baram rabota sofer C kategorija


5 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

28 апр 10:34Baram rabota ko KLUCAR BRAVAR za vo STRANSTVO

Baram rabota ko KLUCAR BRAVAR za vo STRANSTVO. İmam 25 godini i imam ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Барам работа

27 апр 00:16Baram Rabotaa Dostavuvac

Baram Rabota Kako Dostavuvac so b Kategorija


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Барам работа

26 апр 18:04Baram rabota vozac / sofer so C kategorija

Angliski jazuk Francuski jazik Kompjuterski vestini Vozacka C kate...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Барам работа

24 апр 10:35Rabota

Baram rabota Iskusen vozac Kategori. B.C.E.D 070265700


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

23 апр 02:18Baram rabota

Cistam kancelarii,skali vo stambeni objekti do 4 kata,rascistuvam po...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Барам работа

19 апр 13:49Barm da rabotam od doma

Baram da rabotam doma kako sklopuvanje na elektrenika sklapanje na...


55 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Барам работа

18 апр 15:04Xaus majstor baram rabota

Xaus majstor vo domovi i firmi


55.555 €
или предлог цена
17 апр 19:25Vozac so B C E D

Baram rabota kako vozac na avtobus kamion imam iskustvo okolu 20 godi...


6 МКД
или предлог цена
Куманово

Барам работа

15 апр 09:25KOSENJE NA TREVA,STRIZENJE OGRADA,ODRZUVANJE HIGIENA VO DVOR

Kosenje na treva,strizenje ogradi,odrzuvanje na dvorni povrshinii,kak...


1 МКД
или предлог цена
13 апр 05:01Student bara rabota so pola rabotno vreme

Студирам на Филозофскиот Факултет при УКИМ и потребни ми се парични с...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Барам работа

08 апр 21:22Student bara rabota za vreme na vikend

Студирам при УКИМ и потребен ми е дополнителен извор на доход. Би раб...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Барам работа

08 апр 18:15Baram rabota kako cuvar vozac so C

Baram rabota kako vozac ili cuvar Poseduvam B i C kategorija so C nem...


По Договор
или предлог цена
07 апр 00:11Dispecer/Диспечер-VodenjeKamioni/ВодењеКамиони

Нудиме диспечерски услуги односно ги водиме Вашите камиони низ цела Е...


1 МКД
или предлог цена
05 апр 22:22Барам да чувам дете над 6 месеци.

Барам да чувам дете над 6 месеци.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

01 апр 20:13Преведувам

Судски преведувач Преведуваа од албански на македонски и обратно цена...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

01 апр 17:32DOSTAVUVAC - NAS AERODROM

JAVUVANJE NA VIBER SAMO NA SLEDNIOT BROJ 075445915ZA PIZZA SERVIS VO ...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

01 апр 12:00Honorarna rabota

Baram rabota. Imam rabotno iskustvo vo smetkovodstvo vo delot na admi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

31 мар 14:48Мајстор за редење на плочки ( Majstor za redenje na plocki)

Baram rabota za redenje plocki vo Bitola cena po dogovor. Ime: Dimce...


По Договор
или предлог цена
30 мар 14:15VOZAC BARA RABOTA B+C+E KATEGORIJA

Baram rabota kako vozac / shofer niz mk ili eventualni dnevni turi do...


1 €
или предлог цена
27 мар 12:47Барам работа - Чување на возрасно лице

Барам работа -чување на возрасно лице, подвижно, на територијата на г...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 мар 16:30Машински инженер со овластување / Masinski inzener

Машински инженер со овластување за проектирање од Б категорија нуди с...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Барам работа

25 мар 15:57BARAM RABOTA VOZAC - B,C i CE

Baram rabota kako vozac B,C i CE Rabota vo stranstvo


1 €
или предлог цена
24 мар 07:52Baram rabota na zamena

baram rabota moze i kako zamena sezonska, za praznici


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Барам работа

21 мар 00:34Барам работа инструктор

организирам обука и полагање за возачка б категорија можност вработув...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Барам работа

20 мар 23:21Domasna pomos na postari lica

Psiholog bez rabota, nudi usluzna pomos na vozrasno zensko lice, vrem...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Барам работа

15 мар 23:52deloven predlog

baram rabota od oblastite na vozila i delovi, servis i uslugi i popra...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Барам работа

15 мар 23:25Vozac

Baram rabota vozac Kategori C. E. D. 070265700


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

15 мар 22:59Архитект со Овластување Б за Проектирање и Изведба

Можност за работа и соработка на ниво на цела Држава


1 €
или предлог цена
14 мар 09:00Zavaruvac Varioc - Po potreba

Vrsham zavaruvanje po potreba na objekti na tereni vo proizvodsvo so ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

14 мар 08:50Fizioterapevt maser

Nudime medicinska sportska i relaks masaza vo domasni uslovi bez nika...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Барам работа

11 мар 13:00Страна 4 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам