Цела Македонија
                   
652 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НЕГОВАТЕЛКА ЗА СТАРИ ЛИЦА

Барам работа како негователка на стари лица За информации ѕвонете н...


1 МКД
или предлог цена
18 фев 19:18Kupuvam Apteka

Kupuvam PZU apteka vo Strumica ili vo strumickite opstini. Informaci...


1 €
или предлог цена
Струмица

Барам работа

16 фев 00:26Benzinska

Benzinska pumpa bara rabotnici, so bez i rabotno.iskustvo


20.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Барам работа

14 фев 20:20BARAM RABOTA VO STRANSTVO

Baram rabota vo stranstvo kako opst rabotnik vo bilo koja dejnost. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

11 фев 10:14baram rabota

poz.baram rabota ---43 god.od skopje.zavrseno sss-m.tehnicar.domacin ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Барам работа

05 фев 23:17Baram rabota za Sofer so B C+E niz MK

Baram rabota za sofer za vo Makedonija Imam 41god od Stip Imam voza...


12.345 €
или предлог цена
04 фев 11:51Rabota,obezbeduvanje security

Baram rabota za obezbeduvanje,imam licenca i iskustvo,vozacka dozvola...


777 €
или предлог цена
Кавадарци

Барам работа

03 фев 21:28Baram bilo kakva rabota

Baram rabota po moznost vikend,moze i pola rabotno vreme ili 2ra sme...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Барам работа

01 фев 15:07Преводи од англиски на македонски и обратно

Вршам преводи на документи, книги и секаков вид на текст од англиски ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

31 јан 07:56Преводи од англиски на македонски и обратно

Превод на разни документи, книги, стручен превод и сл. од англиски на...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

31 јан 07:56Baram rabota!!!

Bilo kakva .... Imam zavrseno Angliski , Sredno Medicinsko... 38 god ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

29 јан 22:16Dispather za USA market (Dry Van)

Iskusen dispatcher so USA Market (Dry VAN) so svoja kancelarija bara ...


900 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

28 јан 16:31Dispather za USA market (Dry Van)

Iskusen dispatcher so USA Market (Dry VAN) so svoja kancelarija bara ...


900 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

28 јан 16:20Nega i griza na vozrasni stari lica

Vrsam nega i griza na vorazsni iznemosteni lica so dnevna i nokjna sm...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Барам работа

23 јан 00:02Baram rabota

Baram rabota za cuvanje postaro lice zena imam 47.. Info kontakt..07...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 јан 14:40Baram rabota

Baram rabota kako prodavacka, sadomijacka, pomoshnik slatkar-gotvac.....


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

16 јан 19:22Барам работа како помошник

барам работа помошник по работен саат платен во кеш.


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Барам работа

15 јан 20:04BARAM RABOTA - shef vo kujna so 5 godishno iskustvo

RABOTNO ISKUSTVO : 5 godini na krstarecki brod PODGOTVUVANJE HRANA ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

12 јан 22:48Pomos na stari lica

nudam celodnevna podrska na lica za vikendi


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Барам работа

12 јан 02:35Музичар бара бенд

Zdravo, jas sum muzicar - gitarist i baram da bidam clen na bend. P...


1 €
или предлог цена
10 јан 19:14Возач хонорарно

Барам работа возач хонорарно најчесто попладне и за викенд. Возач сум...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Барам работа

09 јан 00:10Baram rabota kako vozac so C kategorija

Baram rabota kako vozac na kamion so C kategorija so iskustvo za voze...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

07 јан 20:53Baram rabota kako sofer so B i C kat.

Baram rabota kako sofer . Poseduva B i C kategorija so C kategorija ...


По Договор
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Барам работа

31 дек 21:00KRSENJE RUSENJE KOPANJE GRADIMO RENOVIRANJE

KRSENJE I RUSENJE zidovi,plocki,parket,prozori,terase,itd KOPANJE ka...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

31 дек 21:00SE BARAAT STARI LICA ZA NEGA I DOGLEDUVANJE

SE BARAAT STARI LICA ZA NEGA DOGLEDUVANJE SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO S...


10 €
или предлог цена
26 дек 07:27Baram rabota sto i da e

Baram rabota sto i da e moze i kako sofer za B C E kategorija Rabo...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Барам работа

25 дек 19:46Germanska firma ima potreba od rabotnici

Imame potreba od rabotnici za rabota vo germanija so eu pasos. Se ba...


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

24 дек 12:23Se baraat Bravari i Zavaruvaci za vo germanija

se baraat Bravari i Zavaruvaci za rabota vo Germanija so rabotno isk...


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

20 дек 13:37Baram rabota

Baram rabota vo hrvacka i crna gora za kujna na skara i riba spreman...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

19 дек 19:54Барам работа

Барам работа како шпедитер.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

16 дек 18:48Барам работа за обезбедување поседувам лиценца за обезбедува

Барам работа со лиценца за обезбедување 075 46 57 46


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

15 дек 19:12Baram rabota kako vozac sofer na B-C-E

Baram rabota kako vozac na B C E samo za vo MK


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Барам работа

11 дек 21:50Se bara pomosnik za rabota za gips karton

Se bara majstor ili pomosnik za rabota za gips karton za vrabotuvanje


1.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

11 дек 07:49Developer za web stranici so WordPress

WordPress web developer so nad 7 godini i preku 150 web stranici isku...


200 €
или предлог цена
10 дек 15:15Baram rabota samo vikend

Baram bilo kakva rabota samo za vikend


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Барам работа

06 дек 13:57Šofer za zamena

Šofer za zamena 20 do 30 dena Eu iskustvo C E kategorija Adr nema...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

06 дек 12:59krsime beton zidovi ploci se od beton

krsime beton i zidovi ploci poveke info na telefon


По Договор
или предлог цена
06 дек 08:59Вработен бара дополнителна работа

вработен има потреба од дополнителна хонорарна работа без пријава, же...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

04 дек 08:09Itno baram rabota ponudete

Baram rabota moze sekakva rabota Tell 075455226


89 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 ное 20:37Honorarno baram rabota itno

Baram rabota itno ponudete Tell 075455226


99 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 ное 13:23Страна 6 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам