Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodovodzija - Vodovod -Vodoinstalater-Kanalizacija

Vrsime instalacija i zamena na vodovodni i odvodni cevki. Kompletna ...


1 €
или предлог цена
19 јул 07:39Промовирано

Кречење со Ѓенерално чистење

Ви нудиме бојадисување на вашиот дом а Исто така ви нудиме Темелно чи...


70 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:18Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:00Elektricar-Електричар

Електричар на повик 077964759 Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Денес 05:18Elektricar na povik

- Izvedba na novi Instalacii kako i prepravka na stari instalacii. -...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45Elektricar

poprafka na stara i postavuvanje na nova elekticna instalacija,menuva...


4 €
или предлог цена
08 авг 21:23Elektricar na povik

Вид на оглас: Се продава - Izvedba na novi Instalacii kako i prepr...


1 €
или предлог цена
08 авг 08:30ELEKTRICAR

- Иведба на нови инсталации,како и преправка на стари - Замена на сп...


5 €
или предлог цена
08 авг 01:55Elektricar Електричар

- Изведба на нова и поправка на постоечка електрична инсталациј...


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:18ELEKTRICAR - Iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- promena na stanski tabli , FI...


1 МКД
или предлог цена
04 авг 11:57Montaza na sekakov vid na osvetluvanje

VRSIME MONTAZA NA SEKAKOV VID NA OSVETLUVANJE PUSTANJE INSTALACII Z...


По Договор
или предлог цена
03 авг 21:04Elektrichar na povik

Sekakvi vidovi na elektricna instalacija, odrzuvanje I popravka na is...


По Договор
или предлог цена
02 авг 22:19Profesionalen elektricar, kvalitetna usluga i matrijali

➡️🆓 Препорака за секој објект! ➖ Автоматски осигурачи се користа...


5 €
или предлог цена
01 авг 21:38ЕЛЕКТРИЧАР

ЕЛЕКТРИЧАР СО ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО СО ЛИЦЕНЦА ЗА ИЗВЕДБА НА ОБЈЕКТОТ...


1 €
или предлог цена
01 авг 15:09Elektircar 24\7

Postavuvanje I menuvanje na domasna isolacija po mnogu povolni uslovi...


4 €
или предлог цена
01 авг 09:37Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


1 €
или предлог цена
31 јул 14:44ELEKTRICAR - ELEKTRIKA

• Инсталација, монтажа и интервенција на секаков вид електрика , куќи...


10 €
или предлог цена
30 јул 08:27Elektricar/Електричар

Електричар на повик Секаков вид на електричарски услуги -поставува...


1 €
или предлог цена
29 јул 22:28Prodavam sklopka C1

Prodavam sklopka K40 500V


900 МКД
или предлог цена
27 јул 23:17Elektricar instalater monter

Vršime uslugi na elektrika instalacia montaža na rasvetni tela , popr...


10 €
или предлог цена
26 јул 17:05Elektricar (изведба на нови електрични инсталации)

се од електрика изведба на нови електрични инсталации промена на сп...


6 €
или предлог цена
26 јул 12:47Електричар Elektricar

Изведба на електрична инсталација, поправка, местење на штекови, угра...


22 јул 17:47Elektricar

Vrsham sekakov vid na promena i dodavanje na galanterija,plafonski sv...


По Договор
или предлог цена
21 јул 17:50Проектирање Електрика

Изработувам проект за секаков вид на објекти ( семејни куќи, деловни ...


1 €
или предлог цена
17 јул 13:22Proektiranje Elektrika

Izrabotuvam proekt za sekakov vid na objekti od vtora kategorija ( se...


1 €
или предлог цена
17 јул 13:22Електричар

- монтажа на: Лустери, плафоњерки, штекери, прекинувачи, индикатори,...


300 МКД
или предлог цена
16 јул 22:41ELEKTRICAR NA POVIK

SITE VIDOVI NA ELEKTRICARSKI USLUGI GI IZVEDUVA ELEKTRO TEXNICAR INST...


20 €
или предлог цена
10 јул 19:07Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
09 јул 13:14Elektricar Elektrika Vodoinstalater Vodovod

Електричар и Водоинсталатер изведува: - монтажа на санитарија - водод...


1 €
или предлог цена
07 јул 13:20elektrika i vodovod

Електричар и Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија - водо...


11 €
или предлог цена
07 јул 13:20Elektricar i vodoinstalater

Електричар и Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија - вододв...


1 €
или предлог цена
07 јул 13:20Електро -техничар енергетичар

-Промена на спратна станска табла со автоматски осигурачи,фид склопки...


100 МКД
или предлог цена
04 јул 17:47ELEKTRICAR NA POVIK

Elektrika (elektro instalacija), spratni tabli Servisiranje i cist...


1 МКД
или предлог цена
02 јул 12:51Elektricar

-Promena na spratni tabli -Montaza na plafonjerki I lusteti -Sporet...


1 €
или предлог цена
30 јун 16:36Elektricar Elektrika Elektroinstalater

brzo i efikasno resenie na vasite potrebi i baranja! izvedba na el.in...


1 €
или предлог цена
30 јун 07:33Elektricar

• Изведба на електрични инсталации • Демонтажа на стара инсталација ...


1 €
или предлог цена
29 јун 12:25Elektricar електричар

Instalacii na kuki objekti popravki na stara instalacija mestenje pop...


300 МКД
или предлог цена
28 јун 00:59ELEKTRICAR

Vrsime izvedba na sekakov vid na instalacija (elektricna instalacija,...


1 €
или предлог цена
20 јун 13:19ELEKTRICAR

Vrsime izvedba na sekakov vid na instalacija (elektricna instalacija,...


1 €
или предлог цена
20 јун 13:13Elektricar / Електричар

Изведуваме секаков вид на електрични инсталации. Монтажа на галантери...


1 МКД
или предлог цена
17 јун 08:30Изведба на електрична инсталација

Изведба на електрична инсталација Струја Реновирање


5 €
или предлог цена
14 јун 00:19Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам