Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

16 јул 18:32Промовирано

Кречење со Ѓенерално чистење

Ви нудиме бојадисување на вашиот дом а Исто така ви нудиме Темелно чи...


70 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на ...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:33Промовирано

Elektricar,Elektricni instalacii

dooel Kesko-AVU postavuvanje instalacii -elektricni -kameri -alarm...


250 МКД
или предлог цена
05 авг 19:41Elektricni instalacii

dooel Kesko-AVU postavuvanje instalacii -elektricni -kameri -alarm...


250 МКД
или предлог цена
05 авг 19:40ELEKTRICAR NA POVIK 079-209-897 електричар,majstor ПРИЛЕП

Почитувани, следниве квалитетни услуги од областа на електриката: • П...


200 МКД
или предлог цена
18 јул 07:27Комплетно внатрешно уредување на вашиот дом.

Нудиме целосно уредување и оспособување на вашиот дом, почнувајќи од ...


1 €
или предлог цена
11 јун 11:39ELEKTRICAR 👍👍👍

Вршиме секаков вид на електро инсталациски услуги (јакострујна и слаб...


3 €
или предлог цена
02 јун 14:28Elektricar. Izvedba na elektricni instalacii i poptavka

Izvedba na elektricna instalacija, kompjuterska, antenska, domofonska...


По Договор
или предлог цена
02 мај 10:19ЕЛЕКТРИЧАР

Електричар изработува секаков вид на електрични инсталации .. Монтаж...


По Договор
или предлог цена
22 апр 20:02Elektroinstalacii I servisiranje

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на...


14 €
или предлог цена
06 апр 12:26Elektrika i osvetluvanje odrzuvanje i montazha /elektricar

Промена, одржување, сервисирање и монтирање на сите видови електрика/...


По Договор
или предлог цена
31 мар 01:58Електричар

Промена на електрични табли со осигурачи,индикатори за купатло.Чистењ...


1 €
или предлог цена
12 фев 08:19Elektricar-Elektricarski uslugi

Vrsam sekakov vid na elektricarski uslugi, od promena na stara instal...


5 €
или предлог цена
31 јан 20:07Elektricar Електричар Elektro instalacija

Изведување на секаков вид (јака и слба струја) -Комплетно нова мод...


По Договор
или предлог цена
27 дек 23:45Elektricar Електричар Elektro instalacija

Изведување на секаков вид (јака и слаба струја) -Комплетно нова мод...


1 €
или предлог цена
15 дек 19:32Elektricar

Комплетна услуга за изведба на електроинсталациски работи на нови обј...


1 МКД
или предлог цена
10 ное 10:29Изведба НА ПРОФЕСОНАЛНО ЕЛЕКРТО ИНСТАЛАЦИЈА

Вградување, реновирање, изведување на елекроинстакаци со 15 години ис...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 13:41Elektricar

Izvedba na site vidovi na elektricni instalacii, izvedba na domifoni...


300 МКД
или предлог цена
18 авг 21:53Elektricar spratni tabli osiguraci

Elektricar vrsi popravka na elektro instalacija 💡spratni tabli afto...


250 МКД
или предлог цена
05 авг 07:51Elektricar montaza na lusteri indikatori stekeri

Elektricar so dolgogodisno iskustvo Montaza i popravka na elektrika✔...


250 МКД
или предлог цена
05 авг 07:50IZVEDBA NA ELEKTRO INSTALACII

VRSIME PROEKTIRANJE I IZVEDBA NA ELEKTRO INSTALACII PO SITE STANDARDI...


200 €
или предлог цена
09 јул 18:28Elektro Instalater

Вршиме секаков вид на електро инсталациски услуги (јакострујна и слаб...


3 €
или предлог цена
16 јун 13:47Majstor na povik

Vršam popravka na električni instalaciji, zidarija, moleraj... Ako im...


1 €
или предлог цена
06 мај 08:14Elektricar

-инсталација на нови куќи и објекти -инсталација на реновирани објек...


1 €
или предлог цена
19 мар 22:53Електричар

Poravka I izvedba na elektricna instalacija,promena na elektricna raz...


1 €
или предлог цена
18 мар 13:00Elektricarski uslugi

Profesionalni lica so deset godisno Germansko iskustvo ,vrsat sekakvi...


1 €
или предлог цена
16 јан 13:08ЕЛЕКТРИЧАР

Професионален електричар, со меѓународно искуство од областа на елект...


1.111.111 €
или предлог цена
10 јан 02:56Elektricar vrven i profesionalen na povik

brzo i efikasno resenie na vasite potrebi i baranja! izvedba na el.in...


5 €
или предлог цена
08 јан 09:10elektricar na povik

ЕЛЕКТРИЧАР со 20 годишно искуство ефтино изведува: - изведба на но...


1 €
или предлог цена
26 дек 23:26ELEKTRO PROEKTI AUTOCAD

Izrabotuvam proekti i tehnicka dokumentacija za elektricni instalacii...


3 €
или предлог цена
12 ное 13:00Elektricar

- Izvedba na novi I popravka na stari el.instalacii - Zamena na spra...


1 €
или предлог цена
06 ное 22:19Strujomeri Струјомери

Se prodavaat ispravni trofazni strujomeri ISKRA Slovenia koi moze da ...


1 МКД
или предлог цена
05 ное 15:19elekticar instalira el.instalacii

izveduvam elekticni instalacii i vrsam popravka na vas povik eftino ...


1 €
или предлог цена
19 окт 00:38LED PANELI LED OSVETLUVANJE ЛЕД ПАНЕЛИ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ

LED PANELI LED OSVETLUVANJE LED SIJALICI I MONTAZA I DEMONTAZA NA S...


140 МКД
или предлог цена
04 окт 09:31elektricar

- instalacija na kukji - saniranje i promena na stara instalacija , ...


1 €
или предлог цена
28 јул 14:47Elektricar

Sekakov vid na uslugi vo vrska so elektrika. Instalacija na novi obje...


1 €
или предлог цена
28 јул 09:23Elektricar majstor na povik

Elekricarski uslugi: -instalacii -promena i montaza na:lusteri sig...


50 МКД
или предлог цена
04 јун 17:17Електричар за изведна на електро инсталации

Електротехничар со долгогодишно искуство во изведба на електротехничк...


1.000 МКД
или предлог цена
11 мај 15:26ELEKTRICAR NA POVIK

IZVEDBA I ODRZAVANJE NA ELEKTRICNI INSTALACII NA KUKI STANOVI ZGRADI ...


5 €
или предлог цена
16 апр 09:59ELEKTRICAR na povik

Postavuvanje I odrzavanje na elektroinstalacija na novi i stari objek...


200 МКД
или предлог цена
03 апр 21:53Firma koj vi nudi sekakov vid na strujni instalaci

Firma od Skopje,so golemo poznavanje vo strujnite instalaci vi nudi i...


1 €
или предлог цена
28 мар 16:29Elektricar

Majstor elektricar Nikola od Skopje vrsi popravka i ostranuvanje na d...


По Договор
или предлог цена
09 мар 08:51Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам