Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plocki,gips karton ,moleraj,vodovod,,parket….

Profesionalna montaza na Plocki ,gips karton,moleraj,vodovod,elektrik...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

05 сеп 08:47Промовирано

GRADENJE RENOVIRANJE NA STANOVI KUPATILA

Gradenje,renoviranje , elektrika , vodovod rusenje, busenje i se vo v...


1 €
или предлог цена
14 сеп 09:07Промовирано

Izrabotka na kosulica

Ненко реномирана компанија. Машинска изработка на цементна кошулица ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

31 авг 10:28Промовирано

Elektricar

Електричар, вршам сите видoви на комплетна инсталација внатре во домо...


1 €
или предлог цена
28 фев 12:37Profesionalen elektricar, kvalitetna usluga

- Postavuvam elektroinstalacija i dodavam nova na veke postoecka - Z...


1 €
или предлог цена
11 фев 14:18elektricar

izvedba na el instalacii popravka na defekti promena na osiguracise...


5 €
или предлог цена
04 фев 08:47Greenje protiv mrznenje Греење против мрзнење

Instalirame elektricno greenje na vodovodni cevki, ventili, rezervoar...


1 €
или предлог цена
31 дек 14:51Elektricar

Комплетна услуга за изведба на електроинсталациски работи на нови обј...


1 €
или предлог цена
07 ное 14:24Nie ja imame vasata idea I son I na vasite deca

Izvedba na knauf Izvedba na termo fasadi Gletovajne abrit.. 07775...


1 €
или предлог цена
20 сеп 20:36Електрика/Elektrika/Електрична инсталација/Elektricna instal

---------------------------------------------------------------------...


1 €
или предлог цена
27 авг 09:22Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам