Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 06:49Промовирано

Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

16 јул 18:32Промовирано

Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 06:49Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 06:49Planiranje i izvedba na metalni konstrukcii

ID Architecture planira i izveduva sekakov vid na metalni konstrukcii...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:48Limarija,lim oluci opsivki ventilacii

Izrabotka prevoz i montaza na sekakov vid gradezna limarija


1 €
или предлог цена
Вчера 09:56Ogradi

Izrabotka i montaza na sekakov vid na zelezna i aluminiumska ograda b...


1 €
или предлог цена
08 авг 23:36Zastitni resetki

Izrabotuvam zastitni resetki, i vrsam sekakov vid bravarski uslugi ...


1 €
или предлог цена
08 авг 23:36ЗАВАРУВАЊЕ ОГРАДИ,ПРОФИЛИ,КОНСТРУКЦИИ,ВРАТИ

ZAVARUVANJE OGRADI , PROFILI, TENDI ,KONSTRUKCII, OGRADI I VRATI OD ...


1.800 МКД
или предлог цена
08 авг 07:46Lim,oluci,opsivki

Izrabotka na sekakov vid gradezna limarija oluci opsivki za stambeni ...


1 €
или предлог цена
08 авг 07:18KLUPI MASI STOLCINJA

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


По Договор
или предлог цена
07 авг 19:51Bravarski uslugi

Izrabotuvam se od bravaria kako: Masi Stolici Skali Raftovi Razni d...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

05 авг 12:52Limarija,lim,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija za ind...


1 €
или предлог цена
05 авг 07:45Izrabotuvame ogradi od zelezo

Izrabotuvame ogradi od zelezo, mebel za vo dvorovi, nastresnici, bars...


По Договор
или предлог цена
04 авг 14:11Se za kovani ogradi

Izrabotka na sekakvi elementi i sari za kovani ogradi


По Договор
или предлог цена
04 авг 08:02Limarija,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija i vent...


1 €
или предлог цена
04 авг 07:08ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


40 €
или предлог цена
03 авг 08:00Limarija,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid na gradezna limarija(olu...


1 €
или предлог цена
01 авг 06:58BRAVARSKI USLUGI OGRADI VRATI PARAVANI

Изработка и #монтажа на #декоративни #панели од перфориран лим сечен ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

01 авг 00:25ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


37 €
или предлог цена
29 јул 13:28KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII TROSEDI

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
29 јул 13:28zastitna resetka 215 X 280

RESETKATA E NA FIRMATA MLADOST.SLIKASA E SIMBOLICNA


6.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

21 јул 10:10Porti Ogradi Tendi Konstrukcii

Izrabotka na metalni konstrukcii porti ogradi i se ostanato od metal


100 €
или предлог цена
13 јул 16:07Inox-inoks fiting golemi dimenzii

Sekakov vid na inox fiting i armatura -kolena -teshtici -holende...


1 €
или предлог цена
13 јул 16:07Limarija,oluci,lim,opsivki ventilacii

Izrabotka,transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija za ind...


1 €
или предлог цена
13 јул 07:37Limarija,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka prevoz i montaza na sekakov vid limarija za individualni zg...


1 €
или предлог цена
11 јул 07:19KAPII BALKONI SKALI TENDI KOVANI ALUMINSKI OGRADI'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


38 €
или предлог цена
05 јул 11:03Bravarsi uslugi

Doagam po povik Za bravarsi uslugi Haus majstorski i odrzavanje objek...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

25 јун 10:19KOVANI OGRADI, NASTRESNICI,VRATI , PROZORCI OD ZELEZO

IZRABOTKA NA KOVANI OGRADI PO SEKAKOV VKUS,NASTRESNICI, PROZORCI, SVE...


1 €
или предлог цена
18 јун 06:32Hausmajstor i bravarski uslugi

Hausmajstor i bravarski uslugi Vasite objekti za podracjet...


1 €
или предлог цена
14 јун 23:52NADVORESNI OGRADI ( Panelni Ogradi)

Izrabotka i montaza na metalni ogradi Nesto novo na nasiot pazar.. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

05 јун 14:15ЗАШТИТНИ РЕШЕТКИ ОД КОВАНО ЖЕЛЕЗО

заштитни решетки,огради,порти,гелендери,балкони,ковано железо.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

28 мај 13:47Bravar bravarski uslugi zavaruvac

Profesionalen bravar i zavaruvac so dolgogodisno iskustvo, izrabotuva...


1 €
или предлог цена
04 мај 20:24METALNI RAMKI ZA PROZOR I DRUGO

PRODAVAM RAMKI ZA PROZOR I DRUGO SO DIMENZI,VISINA 120 CM,SIRINA 51 C...


300 МКД
или предлог цена
03 мај 20:07IZRABOTKA NA: OGRADI, KOVANI OGRADI, NASTRESHNICI, GARAZI

IZRABORKA NA SEKAKOV VID NA OGRADI KOVANI ZELEZNI NASTRESHNICI ...


1 МКД
или предлог цена
20 апр 10:49Zavaruvanje Co2

Vrsime uslugi za zavaruvanje so Co2


1 €
или предлог цена
27 мар 21:13KOVANI OGRADI

KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI FENCES and GATES,WROUGHT IRON WORK


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

27 мар 08:32OGRADI I PORTI ZASTITNI RESETKI GELENDERI BALKONI

KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI GELENDERI BALKONI ZASTITNI RESETKI ZA PROZ...


По Договор
или предлог цена
27 мар 08:32Gradezna limarija oluci

Dast nama vrsi izvedba na krovo pokrivanje, bravarija, izolacija i ve...


1 МКД
или предлог цена
16 фев 22:33Bravarija Браварија

Nudime bravarski uslug. Izrabotka na metalni ogradi, vrati, vlezni ka...


999 МКД
или предлог цена
20 дек 22:06peskarenje na sekoj vid zelezo i beton

Vrsime profesionalno peskarenje cistenje na zelezo i beton


10 €
или предлог цена
09 ное 23:16Браварија заварување

Вршиме браварски и заварувачки услуги исклучиво викенд и помали проек...


1 €
или предлог цена
05 ное 07:57Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам