Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka na kosulica

Ненко Машинска изработка на цементна кошулица За подетални информаци...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

31 авг 10:28Промовирано

Rusenje so hilta,frlanje na sut

Vrsime rusenje so hilta -krsenje na beton - rusenje na zid - vad...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

25 сеп 10:14Промовирано

Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


40 €
или предлог цена
Денес 10:19Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 09:11Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 09:11Zvaruvac izrabotk na konstrukci / заварувач

Zavaruvac rabotam zelezni konstrukcii, ogradi,,natsresnici so elektri...


50 €
или предлог цена
28 сеп 21:30Planiranje i izvedba na metalni konstrukcii

ID Architecture planira i izveduva sekakov vid na metalni konstrukcii...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 12:25БРАВАРСКИ УСЛУГИ

Професионална изработка на огради, капии, настрешници, врати, прозорц...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

27 сеп 18:23Limarija,lim oluci opsivki ventilacii

Izrabotka prevoz i montaza na sekakov vid gradezna limarija


1 €
или предлог цена
26 сеп 06:07KAPII BALKONI SKALI TENDI KOVANI ALUMINSKI OGRADI'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


38 €
или предлог цена
25 сеп 10:27Lim,oluci,opsivki

Izrabotka na sekakov vid gradezna limarija oluci opsivki za stambeni ...


1 €
или предлог цена
22 сеп 06:09Izrabotka od Metal / Zelezo / Bravarija

Izrabotuvame konstrukcii i sekakvi elementi od zelezo. Raspolagame so...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

21 сеп 09:16KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII TROSEDI

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
21 сеп 08:51Se za kovani ogradi

Izrabotka na sekakvi elementi i sari za kovani ogradi


По Договор
или предлог цена
21 сеп 07:24KOVANI OGRADI, NASTRESNICI,VRATI , PROZORCI OD ZELEZO

IZRABOTKA NA KOVANI OGRADI PO SEKAKOV VKUS,NASTRESNICI, PROZORCI, SVE...


1 €
или предлог цена
20 сеп 07:55Барам мајстор за обновување на тенда и поставување

Барам мајстор за обновување на тендата од сликите (Димензии 100цм х 2...


4.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:39ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


37 €
или предлог цена
16 сеп 08:41Nastresnici Nastresnica

Izvedba na nastresnici metal+drvo, rabotime niz cela Makedonija


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

12 сеп 18:29Varenje ogradi

Varenje ogradi i site drugi elementi od zelezo povelete javete se 075...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

10 сеп 12:34Gradezna limarija oluci

Dast nama vrsi izvedba na krovo pokrivanje, bravarija, izolacija i ve...


1 МКД
или предлог цена
10 сеп 09:06ЗАВАРУВАЊЕ ОГРАДИ,ПРОФИЛИ,КОНСТРУКЦИИ,ВРАТИ

ZAVARUVANJE OGRADI , PROFILI, TENDI ,KONSTRUKCII, OGRADI I VRATI OD ...


1.800 МКД
или предлог цена
09 сеп 07:50Limarija,lim,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija za ind...


1 €
или предлог цена
06 сеп 07:20Bravarski uslugi

Izrabotuvam se od bravaria kako: Masi Stolici Skali Raftovi Razni d...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

05 сеп 22:44Limarija,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija i vent...


1 €
или предлог цена
03 сеп 10:06zastitna resetka 215 X 280

RESETKATA E NA FIRMATA MLADOST.SLIKASA E SIMBOLICNA


6.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

31 авг 17:38KLUPI MASI STOLCINJA

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


По Договор
или предлог цена
30 авг 09:26Bravar bravarski uslugi zavaruvac

Profesionalen bravar i zavaruvac so dolgogodisno iskustvo, izrabotuva...


1 €
или предлог цена
26 авг 23:25Limarija,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid na gradezna limarija(olu...


1 €
или предлог цена
25 авг 01:06Inox-inoks fiting golemi dimenzii

Sekakov vid na inox fiting i armatura -kolena -teshtici -holende...


1 €
или предлог цена
24 авг 19:27Limarija,oluci,lim,opsivki ventilacii

Izrabotka,transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija za ind...


1 €
или предлог цена
19 авг 06:12Limarija,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka prevoz i montaza na sekakov vid limarija za individualni zg...


1 €
или предлог цена
17 авг 06:16Ogradi

Izrabotka i montaza na sekakov vid na zelezna i aluminiumska ograda b...


1 €
или предлог цена
08 авг 23:36Zastitni resetki

Izrabotuvam zastitni resetki, i vrsam sekakov vid bravarski uslugi ...


1 €
или предлог цена
08 авг 23:36Izrabotuvame ogradi od zelezo

Izrabotuvame ogradi od zelezo, mebel za vo dvorovi, nastresnici, bars...


По Договор
или предлог цена
04 авг 14:11BRAVARSKI USLUGI OGRADI VRATI PARAVANI

Изработка и #монтажа на #декоративни #панели од перфориран лим сечен ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

01 авг 00:25Porti Ogradi Tendi Konstrukcii

Izrabotka na metalni konstrukcii porti ogradi i se ostanato od metal


100 €
или предлог цена
13 јул 16:07Bravarsi uslugi

Doagam po povik Za bravarsi uslugi Haus majstorski i odrzavanje objek...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

25 јун 10:19Hausmajstor i bravarski uslugi

Hausmajstor i bravarski uslugi Vasite objekti za podracjet...


1 €
или предлог цена
14 јун 23:52NADVORESNI OGRADI ( Panelni Ogradi)

Izrabotka i montaza na metalni ogradi Nesto novo na nasiot pazar.. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

05 јун 14:15ЗАШТИТНИ РЕШЕТКИ ОД КОВАНО ЖЕЛЕЗО

заштитни решетки,огради,порти,гелендери,балкони,ковано железо.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

28 мај 13:47METALNI RAMKI ZA PROZOR I DRUGO

PRODAVAM RAMKI ZA PROZOR I DRUGO SO DIMENZI,VISINA 120 CM,SIRINA 51 C...


300 МКД
или предлог цена
03 мај 20:07IZRABOTKA NA: OGRADI, KOVANI OGRADI, NASTRESHNICI, GARAZI

IZRABORKA NA SEKAKOV VID NA OGRADI KOVANI ZELEZNI NASTRESHNICI ...


1 МКД
или предлог цена
20 апр 10:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам