Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Промовирано

Busenje Bushenje бушење so Kruna Круна

Busenje otvori so dijamantska kruna od f-40 do f-300 vo bilo koj vid ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

07 авг 09:11Промовирано

Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Промовирано

Metalni konstrukcii метални конструкции

AS-METAL-VEL Veles Proizvodstvo i montaza na metalni konstrukcii mon...


По Договор
или предлог цена
09 окт 19:50Огради

Изработуваме настрешници, тенди и огради од ковано железо, алуминиум,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

04 окт 12:22Izrabotka na sekakov vid ogradi(panelna,kovana,roletna)

Izrabotuvam sekakov vid na ogradi , nastresnici,tendi , geledneri, sk...


55 €
или предлог цена
08 сеп 17:54Izrabotuvam kapii ogradi nastresnici

Izrabotuvam metalni ogradi kapii nastresnici 078288035


1 €
или предлог цена
12 авг 10:38ИЗРАБОТКА НА МЕТАЛНИ ОГРАДИ

изработуваме секаков вид на метални огради зелезни конструкции по нај...


1 €
или предлог цена
10 јун 11:33ИЗРАБОТКА НА АЛУМИНИУМСКИ ОГРАДИ

изработуваме секаков вид на внатрешни и надворешни огради од 40 евр...


40 €
или предлог цена
10 јун 11:33Изработка на метални огради, мебел од метал и дрво

Изработка на секаков тип на метални огради, метални конструкции, мебе...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

07 апр 10:56Izrabotka na elementi od kovano zelezo

Izrabotka na bubrezi, esovi, violinski kluc i drugi elementi za kovan...


1 €
или предлог цена
04 апр 10:10Bravar bravarija bravarski uslugi

Vrsime izrabotka na sekakov vid bravarija


1 €
или предлог цена
21 мар 10:23Ograda od Kovano zelezo

Ograda 200*130cm tabla imam 12 tabli cena 50e...


50 €
или предлог цена
21 фев 19:02Пвц столарија и градежни услуги Виолатекс

Нудиме професионална изработка на секаков вид на настрешници со лекса...


По Договор
или предлог цена
18 фев 19:49Производи од метал

РЕГИТ-М ви нуди елегантен изглед на грубо железо.Високиот квалитет,на...


По Договор
или предлог цена
12 фев 09:45Изработа на монтажни контејнери, куќи,хали

РЕГИТ-М ви нуди елегантен изглед на грубо железо.Високиот квалитет,н...


По Договор
или предлог цена
12 фев 09:45proizvodstvo na gradezni materijali Kajli Zabici i dr

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...А - Тестирани п...


200 МКД
или предлог цена
21 дек 09:59М кајли стеги спојки жапки тркала жабици производство

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


70 МКД
или предлог цена
03 ное 12:51Stega za skele stabilna fiksna, komplet so Straf Kajli dr

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш.. 1....


200 МКД
или предлог цена
17 окт 17:37Бравар / Заварувач со 30 годишно искуство

Бравар / Заварувач со 30 годишно работно искуство изработува секакви ...


1 МКД
или предлог цена
14 окт 20:47fikna zabica kompletna za skele stega spojka kajli dr

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш... А - Тестира...


220 МКД
или предлог цена
03 окт 18:51ИЗРАБОТКА на настрешници, огради и БАНЕРИ од Плексиглас

ИЗРАБОТУВАМ настрешници, огради од ковано железо и БАНЕРИ од Плексигл...


1 МКД
или предлог цена
11 авг 13:00bravarski i zavaruvacki uslugi

vrsam bravarski i zavarucacki uslugi. ogradi nastresnici, garazi 078...


1.500 МКД
или предлог цена
06 јул 17:33bravar bravarski uslugi

vrsam positni bravaski raboti kako na primer nasresnici ,parkik rampi...


По Договор
или предлог цена
12 јун 07:16Kovano zelezo/ Ковано железо , огради ,тенди , др

изработуваме огради, тенди , врати железни, лизгачки врати, и се дру...


50 €
или предлог цена
09 јун 11:50Limarija,lim,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija za rel...


1 €
или предлог цена
24 мај 06:03Продавам веб страна www.celicnikonstrukcii.vo.mk

Најлесно до прва страна на Google со специјална веб страна celicnikon...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

27 апр 00:53Продавам веб страна www.bravarija.vo.mk

Најлесно до прва страна на Google со специјална веб страна bravarija....


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

27 апр 00:48Bravarija - Браварија

https://www.facebook.com/auraudesign АУРА ИНЖИНЕРИНГ Скопје - Изра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

11 апр 16:33Metalni ogradi - Метални огради

https://www.facebook.com/auraudesign АУРА ИНЖИНЕРИНГ Скопје - Изра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

11 апр 16:33Metalni konstrukcii - Метални конструкции

https://www.facebook.com/auraudesign АУРА ИНЖИНЕРИНГ Скопје - Изра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

11 апр 16:33Izrabotka na nastresnici - Изработка на настрешници

https://www.facebook.com/auraudesign АУРА ИНЖИНЕРИНГ Скопје - Изра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

11 апр 16:32Vnatresni i nadvoresni skali - Внатрешни и надворешни скали

https://www.facebook.com/auraudesign АУРА ИНЖИНЕРИНГ Скопје - Изра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

11 апр 16:32Masi, Polici, Klupi, Stolici - Маси, Полици, Клупи, Столици

https://www.facebook.com/auraudesign АУРА ИНЖИНЕРИНГ Скопје - Изра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

11 апр 16:32Изработка на било што од ковано железо

Изработувам огради капии скали кревети комоди маси столици и било шт...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

14 мар 11:04kovana ograda,nastresnici,konstrukcija i pokrivi

izrabotuvam ogradi od kovano zelezo,nastresnici od leksan i lim,konst...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

13 мар 08:07Bravarski uslugi

Bravarski Uslugi, nastresnici, Garazi,Dvorni vrati Bravarska poprav...


100 €
или предлог цена
22 јан 09:44Oluci

Oluci samari pocinkovani i plastificirani


100 €
или предлог цена
23 окт 09:36Zavaruvam so obicen aparat

Zavaruvam so obicen Aparat davam garancija na izrabotenoto!


20 €
или предлог цена
09 окт 01:43kovani i aluminiumski ogradi

izrabotka na ogradi od kovano zelezo, aluminiumski ogradi, tendi, e...


123 €
или предлог цена
21 јун 21:26OGRADI , NATSTRESNICI ,SKALI ,i metalni konstrukcii..

Izrabotka na metalni ogradi , tendi , skali, vrati, i metalni konst...


1 €
или предлог цена
02 јун 01:03Izrabotka na se od zelezo

Izrabotka na se od zelezo igradi, natstresnici i sl sve sto vi e potr...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

17 мар 15:55Bravarski uslug

Izrabotka i prerabotka na sve od zelezo izrabotuvam tendi nastresnic...


300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

30 дек 16:00Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам