Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka na trudovi

Вршиме професионална изработка на едукативни трудови според академски...


5 €
или предлог цена
28 јун 12:32Овластен лектор

Овластен лектор по македонски јазик лекторира семинарски, дипломски, ...


30 МКД
или предлог цена
25 јун 09:42ИЗРАБОТКА НА ЕСЕИ ESEI

Пишување на состави и есеи на било која тема и за сите образовни степ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:42Состави по македонски јазик

Пишување на состави по македонски јазик за писмена работа или есеи на...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:42ИЗРАБОТКА НА СЕМИНАРСКИ ТРУДОВИ SEMINARSKI TRUDOVI

Изработка на семинарски трудови во краток временски рок според профес...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:42PREVODI OD SRPSKI I HRVATSKI СРПСКИ И ХРВАТСКИ

Преведувам било каков вид текстови од српски, хрватски на македонски ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:41ПРЕВОДИ ОД ГЕРМАНСКИ НА МАКЕДОНСКИ GERMANSKI-MAKEDONSKI

Преведувам било каков вид текстови од германски на македонски во најб...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:41Изработка на дипломски трудови diplomski trudovi

Изработка на дипломски трудови од секаков вид во краток временски рок...


1 МКД
или предлог цена
20 јун 17:41EFTINI I PROFESIONALNI PREVODI OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI

Преведувам било каков вид текстови од англиски на македонски во најбр...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:41Изработка на магистерски трудови magisterski trudovi

Изработка на магистерски трудови од секаков вид во краток временски р...


1 МКД
или предлог цена
20 јун 17:41Часови по германски јазик

Училиштето Готхилф Мазинг, чиј раководител, Дарко Русевски, е веќе до...


450 МКД
или предлог цена
11 јун 10:27Состави есеи и писмени на секоја тема

💪Пишувам состави есеи и писмени работи за основно и средно образован...


По Договор
или предлог цена
27 мај 16:07IZRABOTKA NA SEMINARSKI I DIPLOMSKI - MASINSTVO

Pomos pri izrabtoka na programi, seminarski, diplomski trudovi za stu...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Образование, Едукација / Останато

19 мај 20:23Превод, подучување и часови по англиски јазик

УНИВЕРЗИТЕТСКИ ПРОФЕСОР: 1. Подучува so физички контакт и онлајн п...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Образование, Едукација / Останато

07 апр 20:51Privatni casovi po Angliski jazik

Drzam casovi po Angliski jazik za vreme na vikendi. Poveke informacii...


5 €
или предлог цена
29 мар 18:32SUDSKI PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO

Овластен судски преведувач од англиски на македонски јазик и обратно ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

17 мар 15:37Пишувам состави, писмени работи и есеи

Пишувам состави, писмени работи, есеи, давам критички осврти и обрабо...


150 МКД
или предлог цена
16 мар 14:42Семинарски и проектни трудови

Изработувам: Семинарски трудови Проектни задачи PowerPoint презен...


По Договор
или предлог цена
10 мар 23:06Приватни индивидуални часови и подучување по германски јазик

Дипломиран професор по германски јазик врши индивидуални часови по ге...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

09 мар 13:09Давам часови по математика за основно, средно и факултет

Давам часови по математика за основно, средно и факултет.Должината на...


300 МКД
или предлог цена
04 мар 14:13КОМПЈУТЕРСКИ КУРСЕВИ

КОМПЈУТЕРСКИ КУРСЕВИ ✅✅✅ Нови соништа, нови цели, нови планови! Нова...


5.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

21 јан 11:06ЈАЗИЧНИ КУРСЕВИ - 4 месеци

ЈАЗИЧНИ КУРСЕВИ 😊😊😊 Дали говорите странски јазици? Дали сте љубит...


5.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

21 јан 10:56Izrabotka na seminarski, proektni zadaci, prezentacii i esei

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

22 дек 22:33AVTO SHKOLA "trimoski" INSTRUKTOR za B

Ana Jakimovska,instruktor za polaganje na vozachki ispit za B kategor...


По Договор
или предлог цена
14 дек 15:34Часови по АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Дипломиран наставник по англиски јазик нуди часови за сите возрасти. ...


250 МКД
или предлог цена
30 ное 17:49Помош при изработка на магистерски трудови правен факултет

Помош во сите фази на изработката на магистерскиот труд. Гарантиран ...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Образование, Едукација / Останато

29 ное 22:04Online часови по англиски јазик

Држиме онлајн часови по англиски јазик за сите возрасти од Македонија...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

29 ное 09:56Izrabotka na seminarski, proektni zadaci, prezentacii i esei

Izrabotuvame seminarski, proektni zadaci, prezentacii i esei. Vremeto...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

25 ное 14:15Matematika

On-line casovi po matematika za osnovno i sredno obrazovanie. eden ca...


300 МКД
или предлог цена
12 ное 14:09Fizika

On-line casovi po fizika za osnovno obrazovanie


300 МКД
или предлог цена
12 ное 14:02Изработка на трудови/Подготвителни часови за основно, средно

Изработка на секаков вид трудови✍️ ✅Семинарски 📚 ✅Магистерски 📚 ...


По Договор
или предлог цена
03 ное 13:00Приватни часови по математика

Приватни часови по математика за полесно совладување на материјата.✍️...


250 МКД
или предлог цена
02 ное 13:00Онлајн часови по англиски јазик

Дипломиран професор по англиски јазик и книжевност држи онлајн часови...


6 МКД
или предлог цена
15 окт 11:27Casovi po harmonika Online

Drzam online casovi po harmonika. Poveke info na tel.076440207


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

29 сеп 10:02СЕМИНАРСКИ ПРОЕКТИ ДИПЛОМСКИ МАГИСТЕРСКИ ТРУДОВИ

Изработувам секаков вид на трудови потребни за секој степен од образо...


1 МКД
или предлог цена
31 авг 08:14SEMINARSKI PROEKTI DIPLOMSKI MAGISTERSKI TRUDOVI

Изработувам секаков вид на трудови потребни за секој степен од образо...


1 €
или предлог цена
31 авг 08:14Casovi po Fizika i Matematika

Diplomiran profesor po fizika.Drzam onlajn casovi po fizika i matemat...


300 МКД
или предлог цена
27 авг 22:34Приватни часови по англиски јазик - нас. Аеродром

Професорка по англиски јазик и книжевност држи приватни часови по анг...


350 МКД
или предлог цена
11 авг 11:26Семинарски-Дипломски-Превод

Професионална изработка на есеи, семинарски работи и проектни задачи ...


10 €
или предлог цена
11 авг 11:26BRZA I PROFESIONALNA IZRABOTKA NA TRUDOVI

Изработка на: 📚 Семинарски работи 📚 CV и мотивациони писма 📚 Ма...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Образование, Едукација / Останато

31 јул 19:24Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам