Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PREVOZ-TRANSPORT SO KOMBE

Povolno vrsam prevoz-transport so kombinja Peugeot Boxer 1.5 ton I Ma...


1 МКД
или предлог цена
12 авг 22:27Промовирано

Pikap transport

Вршиме транспорт на секаков вид на роба градежни материали,мебел,сели...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 11:23Промовирано

SLEP SLUZBA----POMOS NA PAT ATOM

Професионален транспорт на возила низ Скопје и цела Македонија цени н...


232.323.232 €
или предлог цена
16 јул 13:51Промовирано

Rent A Car Rentacar

Iznajmete vozilo po dostapni ceni . 076-968-270


25 €
или предлог цена
Вчера 11:35  НОВ ОГЛАС

VRSAM PREVOZ I SELIDBI

Vrsam prevoz i selidbi so i bez rabotnici


1 €
или предлог цена
Вчера 08:57Iznajmuvam vozila * RENT A CAR * AVTOMATIC I RACEN

rent a car vozila Bmw 525d avtomatik Mercedes c220 cdi avtomatik ...


Вчера 07:19  НОВ ОГЛАС

RENT A CAR ALEX-STRUMICA

IMAME POVEKE VOZILA NA IZBOR MONOVOLUMEN 6+1 AVTOMATIK MENJAC MAN...


По Договор
или предлог цена
12 авг 23:32prevoz na stoka niz makedonija do 6t

prevoz na sekakva stoka niz makedonija do 6t brzo i kvalitetno .lice...


По Договор
или предлог цена
12 авг 18:10SE IZDAVA LIMUZINA ZA SVADBI I DRUGI SVECENOSTI

Se izdavat Limuzini za site vidovi na svecenosti: Svadbi,Veridbi,matu...


1 €
или предлог цена
12 авг 13:07Kran Digalka Prevoz

Vrsham prevoz so kamijon niz cela makedonija i usluga so avto kran..


4 €
или предлог цена
12 авг 12:31Rent A Car Makedonija

Iznajmete vozilo po dostapni ceni za sekogo. 076-968-270 Whatsapp i V...


25 €
или предлог цена
12 авг 11:45Изнајмување на класични автомобили за свадби и веселби

Изнајмуваме класични автомобили за вашите празнични моменти: Свадби,...


1 €
или предлог цена
11 авг 13:54Transport Kran Usluga

Vrshime transport utovar istovar so avto kran Moze i na faktura


4 €
или предлог цена
11 авг 12:28Prevoz na roba

Najgolem gabarit pogodno za selidbi i prevoz na sekakov vid na roba ...


По Договор
или предлог цена
11 авг 12:27Kran Digalka Montaza na metalni konstrukcii Reklami

Montaza na sekakvi konstrukcii i reklami Transport na Masini do 6t


1 €
или предлог цена
11 авг 09:23Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

vrsam prevoz-trasport na pesok sut i sekakov vid na matrijal so kamio...


По Договор
или предлог цена
11 авг 09:11RENT A CAR

Се издаваат Mercedes-Benz C220 автоматик и Opel Astra 1.6 бензин-плин...


10 авг 18:50----RENT A CAR 24/7 ----

БЕСТ КАРС РЕНТ А КАР СКОПЈЕ ви нуди изнајмување на возила по најповол...


123 €
или предлог цена
10 авг 13:31Rent a car Bitola

Ла - рент а кар Битола ви нуди изнајмување на возила по најповолни це...


10 авг 11:42Transport - Prevoz na roba so kamion niz cela Makedonija

Вршиме транспорт на секаков вид роба низ цела Македонија со возило до...


1 €
или предлог цена
10 авг 09:20Vozilo so Kran Digalka

Se iznajmuva Kamion so Digalka Kran za transport na Kontejneri i Mas...


50 €
или предлог цена
10 авг 08:46RENT A CAR & APARTMENTS - CHRIZZZ -

Vozilata se iznajmuvaat samo za stranci od Bitola , od drugi gradovi ...


09 авг 20:52RENT A CAR / IZNAJMUVANJE VOZILO

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


09 авг 19:18RENT A CAR ### IZNAJMUVANJE VOZILO ###

*** CENA ZA DO 3 DENA ---> 30 EUR DNEVNO. *** CENA ZA NAD 3 DENA ---...


09 авг 19:18----- RENT A CAR ------- RENTA

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


09 авг 19:18RENT A CAR ×××× IZNAJMUVANJE VOZILO ×××

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


09 авг 19:17*** RENT A CAR *** 20 EUR ***

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


09 авг 19:17Transport - Prevoz na roba

Vrahine transport na sekakov vid roba niz cela Makedonija so kamion d...


1 €
или предлог цена
09 авг 15:46Transport - Prevoz na roba niz cela Makedonija so kamion

Vrshime prevoz niz cela Makedonija so kamion so nosivost do 7t Kamio...


1 €
или предлог цена
09 авг 14:22Iznajmuvanje Vozila (Rent a Car)

Se iznajmuvaat vozilla za vo Makedonija I za nadvor (site vozila pose...


1 €
или предлог цена
09 авг 12:28Prevoz so kamion kiper avtodigalka kran

vrsam prevoz-trasport na pesok sut i sekakov vid na matrijal so kam...


70.976.418 €
или предлог цена
09 авг 11:32Iznajmuvanje na kran,uslugi so kran,transport na sekakva rob

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


111 €
или предлог цена
08 авг 10:26Transport - Prevoz na sekakov vid roba niz cela Makedonija

Вршиме транспорт на секаков вид роба низ цела Македонија со возило до...


1 €
или предлог цена
08 авг 09:47RENT A CAR / IZNAJMUVANJE VOZILO / РЕНТА

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


1.500 МКД
или предлог цена
07 авг 23:35Rent a car CABRIO ( IZNAJMUVAM VOZILA )

Renta car vozila Avtomatic i racen menjac Vw passat avtomatic benzi...


07 авг 20:39Digalka Kran Istovar Utovar Šlep Sluzba Pomos na pat

Sekakvi uslugi so tov vozilo so kran i platforma 7.5m 070 245 782


По Договор
или предлог цена
07 авг 15:58Digalka Kran Utovar Istovar Šlep Sluzba

Sekakvi uslugi so digalka kran Prevoz na sekakvi mašini,vozila,barak...


По Договор
или предлог цена
07 авг 15:58RENT A CAR / CAR RENTAL

Se izdavaat / iznajmuvaat poveke vozila. *** CENA ZA DO 3 DENA ---...


07 авг 13:50RENT-A-CAR SKOPJE SHUTTLE SERVICE

For all tourists and businessmen visiting Macedonia International VI...


90 €
или предлог цена
04 авг 18:25prevos so kamion

Вршиме јавен превоз Димензии на возилото се; должина 7.20 и ширина ...


5 €
или предлог цена
03 авг 14:22Selidbi selenje preselba preselbi transport prevoz

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
03 авг 10:08Digalka so korpa 21m

Se iznajmuva specijalno vozilo - digalka so korpa za visinsko raboten...


По Договор
или предлог цена
01 авг 08:47Rent a car ( Iznajmuvam vozila) racen i avtomatik menjac

Rent a car Se Iznajmuvat vozila Mini cooper cabrio racen menjac ben...


31 јул 07:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам