Подкатегорија:
                   
126 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Casovi za stranci, coaching

Pomagam na stranci pri izucuvanje na makedonskiot jazik, preku coachi...


250 МКД
или предлог цена
27 авг 13:17Часови математика Casovi MATEMATIKA

Приватни часови по математика за Основно Средно Факултет Цени: Осно...


1 €
или предлог цена
20 авг 19:32Чување и дополнителни часови - Cuvanje i dopolnitelni casovi

Професорка по одделенска настава со повеќедецениско искуство и одличн...


1 МКД
или предлог цена
11 јун 10:08Casovi po HEMIJA

Privatni chasovi po hemija za osnovno, sredno i fakultetsko obrazovan...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 11:25Приватни часови по ХЕМИЈА

Privatni casovi po hemija za osnovno sredno i fakultetsko obrazovanie...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 11:25Часови по математика

Часови по математика за основно и средно образование од професор во с...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 14:40Часови по математика

Часови по математика од професор во вашиот дом.075640182


300 МКД
или предлог цена
02 мај 14:40ЧАСОВИ ПО СМЕТКОВОДСТВО СО МОЖНОСТ ЗА ОНЛАЈН И БИЗНИС ПЛАН

Одржувам часови по сметководство со можност за ОНЛАЈН настава за студ...


400 МКД
или предлог цена
12 мар 16:10CASOVI PO SMETKOVOSTVO SO MOZNOST ZA ONLINE I BIZNIS PLANOVI

Odrzuvam casovi po smetkovodstvo so moznost za ONLINE nastava za stud...


400 МКД
или предлог цена
12 мар 16:10DEFEKTOLOG

RABOTAM SO DECA SO POSEBNI POTREBI I DECA SO PROBLEMI VO UCENJETO


500 МКД
или предлог цена
03 фев 09:46ОБУКИ ЗА ЛИЧЕН И ПРОФЕСИОНАЛЕН РАЗВОЈ

- НАШАТА ОБУКА за УПРАВУВАЊЕ СО ПРОМЕНИ целосно ќе Ве подготви како д...


5.428 МКД
или предлог цена
21 јан 11:09Часови по математика или решавање на задачи

Приватни часови по математика за основно и средно образование. Доко...


250 МКД
или предлог цена
17 јан 16:14Casovi Hemija (Часови хемија)

Часови по хемија за основно, средно и факултет. Можност и за On-line...


1 МКД
или предлог цена
06 јан 11:07AutoCAD 2D, 3D SolidWORKS 3DstudioMAX Inzinjerska grafika

AutoCAD, SolidWORKS, 3DstudioMAX, СТАТИКА, ЈАКОСТ 1, МЕХАНИКА, ИНЖИ...


По Договор
или предлог цена
04 јан 23:49Изработка на академски трудови по поволна цена

Професионална и квалитетна изработка на: -Семинарски трудови -Дипло...


5 €
или предлог цена
15 дек 13:06Часови по математика, физика, хемија, биологија

Одржувам часови по математика, физика, хемија и биологија.Часовите се...


250 МКД
или предлог цена
13 дек 13:27Online casovi po umetnost

Online casovi po umetnost,priprema za priemni,izucuvanje perespektiva...


1 €
или предлог цена
11 дек 12:40Casovi za osnovno obrazovanie oddelenska nastava

Следење на материјалот од министерстовото за образование, пишување до...


200 МКД
или предлог цена
08 дек 18:28Privatni casovi - matematika, fizika, hemija

Privatni casovi - individualni ili vo grupa za osnovno obrazovanie, s...


По Договор
или предлог цена
25 ное 14:24Matematika i fizika

On-line часови по математика и физика за ученици од основно и средно....


300 МКД
или предлог цена
07 ное 19:47Математика и физика

On-line часови по математика и физика за основно и средно образование...


300 МКД
или предлог цена
06 ное 18:11ПРИВАТНИ ИНДИВИДУАЛНИ ЧАСОВИ ЗА ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ

Приватни индивидуални часови за сите предмети од 1-во до 5-то одделен...


300 МКД
или предлог цена
06 ное 13:00ЧАСОВИ ПО МАТЕМАТИКА ЗА ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ

Часови по математика за основно училиште за полесно совладување на ма...


300 МКД
или предлог цена
06 окт 22:50Советувам адолесценти, студенти и млади возрасни лица 13-23г

Во доба на светска пандемија, кога многу млади лица се соочуваат со п...


850 МКД
или предлог цена
09 сеп 00:00Приватни часови по математика

Приватни часови по математика за основно образование. 1 час(60 мин.) ...


По Договор
или предлог цена
01 мар 11:00МАТЕМАТИЧКА ЕДУКАЦИЈА

Индивидуални часови по математика за сите степени на образование. Цен...


150 МКД
или предлог цена
25 фев 14:06Math tutor - ENGLISH

Private Math tutoring via Skype, by a math teacher, licensed in Mace...


1.200 МКД
или предлог цена
16 ное 05:38ЧАСОВИ ПО МАТЕМАТИКА

Давам часови по математика за основно и средно образование. - Индиви...


По Договор
или предлог цена
11 ное 19:18Часови по математика

Давам часови по математика за основно и средно школо. контанкт теле...


300 МКД
или предлог цена
05 ное 09:26часови по математика

Часови по математика за ученици од средно и основно училиште


300 МКД
или предлог цена
30 окт 21:16Casovi MATEMATIKA I FIZIKA

Професорка со искуство во образование, држи часови по матема...


300 МКД
или предлог цена
12 сеп 08:38Приватни часови по математика

Приватни часови по математика индивидуални 300 групни 250 месечни ...


300 МКД
или предлог цена
19 авг 13:19Часови по математика, хемија, физика...

Давам приватни часови по математика, хемија, физика и други природни ...


200 МКД
или предлог цена
29 јул 00:26Часови по математика за ученици од основно училиште

Приватни часови за ученици, решавање задачи, тестови, обработка на ле...


300 МКД
или предлог цена
14 мар 14:59Seminarski i esei po filozofija, etika i slicno

Izrabotka na esei i seminarski po filozofija, etika, religija, antrop...


500 МКД
или предлог цена
28 фев 14:38Часови за ученици со потешкотии во учењето

Одржувам часови за подучување и помагање на ученици во повеќе области...


150 МКД
или предлог цена
18 фев 15:35Индивидуална обука за графички дизајнер.

Давам индивидуални часови по графички дизајн. Обуката вклучува практи...


200 МКД
или предлог цена
29 јан 16:19casovi po fizika

profesor so iskustvo dava casovi po fizika za ucenici od sredno i osn...


250 МКД
или предлог цена
30 ное 09:49Casovi po hemija

Privatni casovi po hemija za sredno i osnovno obrazovanie


350 МКД
или предлог цена
22 ное 21:36Часови по ХЕМИЈА

Држам приватни часови по Хемија за основно и средно образование.


350 МКД
или предлог цена
22 ное 21:36Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам