55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava klima ured Gree inverter 3.5 kw A++

Se prodava klima ured Gree inverter 3.5 kw A++ so preostanati osum go...


1 €
или предлог цена
Денес 09:49Prodavnici trgovija

Polovne Samsung Svi žeder Cena 4000 den. Tel 075987889


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Денес 07:39Prodavnici i Trgovija

Se prodava Frižider GORENje Motor dobar samo da se smeni termo...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Денес 07:38Prodavan zvucnici elipsi JBL GT 6-69 / 120W

zvucnici elipsi JBL GT 6-69 / 120W dimenzii 235x165mm cena po dogov...


1 €
или предлог цена
30 јун 08:54MLIN ZA KAFE

MLIN ZA MELENJE NA KAFE I DRUGI ZRNASTI PROIZVODI. POTPOLNO NOV.ZA D...


600 МКД
или предлог цена
23 јун 09:16Frizider

Prodavam vitrina 2 metra za kolonijal 075222424


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

31 мај 16:00ПЕЧКИ НА ПЕЛЕТИ

Се продаваат пеки на пелети разни модели со јачина од 6KW до 13KW. З...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 13:26Диспанзери за вода (Апарат за вода)

Со помош на овој апарат добивате ладна вода на 5 степени и топла вода...


6.500 МКД
или предлог цена
19 апр 01:01Печка на пелет (Pecka na pelet) 35KW

Печка на пелет 35KW Нова печка на пелет со вклучено прво вклучување...


114.990 МКД
или предлог цена
10 апр 13:14Elektricno kebe

Prodavame Novi Elektricni Kebinja. Kebeto e so dimenzii 150x80cm i...


1.990 МКД
или предлог цена
10 апр 13:04FRINKO - LADILNIK - VITRINA

Vitrinata e vo odlicna sostojba malku koristena Frinko SLV 2.0 Tel. z...


450 €
или предлог цена
03 апр 16:29Sijalici razni vidovi

Razni vrati na sijalici si e 14 i e27 grlo.bajonet grlo.neonki vo boj...


1 €
или предлог цена
02 апр 13:48Frizider dupla vitrina za suvomesnati proizvodi

Se prodava frizider dupla vitrina za suvomesnati proizvodi ispravna. ...


300 €
или предлог цена
26 мар 08:52ИСКОРИСТЕТЕ ГИ СУБВЕНЦИИТЕ ВО ГАЗИ БАБА, FUJITSU 12 KMCC

ИСКОРИСТЕТЕ ГИ СУБВЕНЦИИТЕ ВО ГАЗИ БАБА, FUJITSU 12 KMCC INVERTER


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

24 мар 08:46Пегла за професионална употреба

Пегла за професионална употреба, со специјален држач како на фотограф...


60 €
или предлог цена
21 јан 22:31Antiradari, Kondenzatori,DVD za vo nasloni

Razlicni proizvodi za Vasite vozila vo Autoland inCar Specialists - K...


15 €
или предлог цена
06 јан 21:16masina za susenje indesit

Masina za susenje Indesit, 2 godini stara, malku koristena. Nova kupe...


8.000 МКД
или предлог цена
17 дек 21:06Se prodava klima Beko Room air-conditioner 5

Se prodava klima Beko.. Room air-conditioner 5 Kiristena 2 godini


10.000 МКД
или предлог цена
10 дек 08:24Fiskalna

Se prodava odlichno sochuvana fiskalna


3.000 МКД
или предлог цена
09 дек 14:09Нова машинка за правење јуфки

Продавам нова машинка за правење јуфки . Контакт 078681788 Цена 200...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:32Fiskalna

Prodavam fiskalen aparat sy50. Ne e koristena podolgo vreme i ne se v...


990 МКД
или предлог цена
15 окт 08:27Se prodava Pampur od dobosi na drva

Se prodava Pampur od dobosi 071 993 004 Igor Prilep


12.000 МКД
или предлог цена
06 окт 22:33Polovni klimi top sostojba

- klima 7kw koristena mnogu malku se prodava povolno cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
29 авг 09:19MASINA ZA SADOVI INDESIT 4500 DEN

PRODAVA MASINA ZA SADOVI ZA 12 LUGE 60 MASINA CELA VGRADLIVA SO IZGO...


3.000 МКД
или предлог цена
15 авг 18:26Solarni paneli

Se prodavat solarni paneli so jacina 185 w na Eden panel. Imame 10 b...


3.300 МКД
или предлог цена
21 јун 22:29Се продава шпорет на дрва и електричен шпорет

Се продаваат шпорет на дрва и електричен шпорет половни ...


3.500 МКД
или предлог цена
11 јун 11:15Multicoker za gotvenje

Dva pati upotreben se prodava bidejki iamm dva evtinooo 075 250 124


1.900 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

09 мај 14:38Машина за перење и сушење

Се продаваат машина за перење Горење и машина за сушење Беко за делов...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

06 мај 22:03Gusen Sporet derbi

Sporetot e gusen celio alfa derbi


5.000 МКД
или предлог цена
03 мај 09:47Soncevi kolektori-Сончеви колектори РАСПРОДАЖБА

Вакумски сончеви колектори со автоматика и греач за догревање на вода...


1 МКД
или предлог цена
23 апр 18:54Сетек продавница за аутлет роба

Половни, нови и оштетени артикли од бела и црна техника со големо нам...


1 МКД
или предлог цена
11 апр 15:07Pecka na struja

Se prodava 4.5 kw pecka na struja vo dobra funkcija vo prilep


3.000 МКД
или предлог цена
01 апр 07:48Фрижидер

Се продава фрижидер со шибер врати


24.000 МКД
или предлог цена
24 мар 20:36Masina za perenje Gorenje

Se prodava masina za perenje Gorenje. Vo ispravna sostojba e se.


6.000 МКД
или предлог цена
27 фев 13:32Bojler 100 l

Se prodava bojler 100 l armstrong vo ispravna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
23 јан 16:35Frizersja oprema

Masinka monser orginal 2500den


2.500 МКД
или предлог цена
18 јан 11:30FRIZIDER

Се продава фризидер за одржување во исправна состојба Димензии: - в...


По Договор
или предлог цена
22 дек 13:26SE PRODAVA FRIZIDER

Se prodava frizider za dlaboko 310 litri vo odlicna sostojba cena po ...


1 МКД
или предлог цена
18 дек 10:55Pegla za na patuvanje (travel)

Mala pegla za patuvanje, nekoristena.


500 МКД
или предлог цена
15 ное 09:22Фрижидер за замрзнување

Се продава користен фрижидер за замрзнување 420 л во исправна состјба...


2.500 МКД
или предлог цена
16 окт 20:39Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам