Цела Македонија
                           
53979 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан во строг центар-ЕКСТРА ЛОКАЦИЈА

Се продава стан во строг центар, на добра локација позади дирекцијата...


105.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

19 сеп 12:56Промовирано

Плац 520 метри квадратни

Се продава место 520 метри квадратни во место викано Орлова река Кант...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

06 окт 20:09Промовирано

Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се изнајмува нов стан во Тафталиџе 2

Станот е на прв спрат во куќа на мирна локација близу до студентски д...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:23Plac vo industriska zona

Se prodava plac vo industriska zona Vizbegovo. Do placot ima ulica, s...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:22Се продава Двособен стан 44 м2 во Карпош 3

Се продава двособен стан во Карпош 3, 44м2 + 12м2 тераса + 5м2 подрум...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:17Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor do samata opstina Sopiste pogoden za razna ...


100 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 07:16Se prodava kuka 110m2 dvor 3500m2 na more vo Grcija, Kavala

Se prodava kuka od 110m2 so dvor od 3.500m2 vo Grcija, kaj Ofrinio - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 07:15SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA,KUKA,KUJKA

Se prodava vednas vseliva kujka (sprat od kujka)-prvi sprat vo nasel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:09Se prodava kuka od 50m2 vo Jurumleri

Seprodava kuka od 50m2 vo Jurumleri so dvorno mesto od 770 m2 so cist...


40.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:08STAN VO CENTAR

Se prodava stan na visoko prizemje Nad apteka ZEGIN sprema skoloto ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

Денес 07:04Stan za kratok prestoj so dzakuzi vo Flatiron / short stay

Najelitnata zgrada vo Skopje. Odlicna lokacija samo kilometar od grad...


49 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 07:03Kontejner 8x2.30

Se prodava kontejner 8x 2.30x2.10 Vo dobra sostojba so novi prozori i...


2.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 07:02* Ostava Shupa Mudbak * Ostavi Shupi Mudbaci * GRATIS DOSTA

Cena spored dimenziite..primer 2.5x3m 550€....1.5x2m 350€....itn. DOS...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

Денес 06:48Ливада

Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско лив...


1.000.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 06:42Se prodava plac

Se prodava plac vo Ilinden ( mesto Karagac ) so povrsina 5000m2. Par...


60 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:39Se Izdavaat Apartmani

Апартмани Filip се наоѓаат во старата Битоска чаршија. 📍Секојa соба...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:37Apartmani

Se izdavat apartmani vo starata bitolska carahija Apartmanite raspo...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:36Нива во Неготино

Се продава нива во Неготино, во близина на винарска визба „Повардарие...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 06:08Plac vo Kisela Jabuka

Placot e so imoten list,vo gradezno zemjiste,asvaltiran pat ,struja,v...


20.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:08Se izdava

Se izdava kuka vo kisela voda 11 Oktomvri. Ivan 075841839


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 06:07KUKA VOLKOVO KOMPLET RENOVIRANA SO MEBEL 59000.E.

KUKata e komplet renovirana bez nikakvi dopolnuvanja so cist imoten l...


59.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 05:57Se prodava stan vo najstrog centar Skopje do Soborna crkva

Se prodava 4 soben stan vo najstrog centar vo Skopje, pomegu Soborna ...


166.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 05:57Plac 625m2 pintija so markica,voda,struja

Se prodava plac 615m2 nad avtobanda pintija so markica za gradba,stru...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 05:37Plac vo Lisice Лисиче do PACI PETROL ZAMENA ZA STAN

Se prodava plac vo lisice do benziskata paci petrol 2200m2 so struja ...


55 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 05:36NIVA

Se prodava niva vo Nas. Ilinden 2757m2 kontakt telefon 077430852


40 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 05:31SOBI ZA SPIENE KOMPLET NAMESTENI SE IZDAVAAT I PO KREVET

SOBI ZA SPIENE KOMPLET NAMESTENI SE IZDAVAAT I PO KREVET SE NAODAAT V...


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Соби

Денес 04:59SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten so solaren sistem za voda ...


12.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 04:19Se prodavaa ili izdava dve nivi

Se prodavaa dve nivi ednata e zad sladara 2100 kvadrati drugata zad m...


6 €
или предлог цена
Денес 03:50se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 03:50Placevi Dracevo

Se naogjaat na ul. Malesevska posle novoto osnovno uciliste „ Rajko Z...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 02:28Gradezna parcela vo Ilinden 650m2

Parcelata se naogja vo urbaniot del na naselbata blizu gradinkata i s...


40 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 02:10Плац во центар

Се продава градежен плац 400 м2 со cтара куќа и маркица за нова 12х14...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 01:56KUPUVAM MAL STAN VO AERODROM OKOLU PORANESNA STELA

KUPUVAM MAL STAN VO NASELBA AERODROM POTOCNO VO OKOLINATA NA PORANESN...


33.333 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 01:54Плац во елитна населба,ексклузивна позиција на две улици

Се продава или заменува урбанизирано градежно земјиште во елитната на...


32.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 01:50Плац за градење на посебна маркица со стара куќа

Се продава градежен плац 400 м2 со cтара куќа и маркица за нова 12х14...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 01:50Подземна гаража

Продавам подземна гаража со лифт на далечинско и локација 2 мин. возе...


9.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Денес 01:50STOPANSKI DVOR PLAC 1157M2

Prodavam plac vo Stopanski Dvor 1157 m2 do kluckata struja voda od...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 01:46Mralino

Prodavam plac vo opstina Ilinden s. Mralino vo mesto vikano Ezeriste....


15 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 01:15Продажба на стан

Се продава троиполсобен стан во Хром сo површина од 89м2, тераса 10м2...


70.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 01:02Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


23.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 00:58Kupuvam stan

Kupuvam stan na ul B. I. Gune Ve molam samo realni ceni


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 00:58Kupuvam stan

Kupuvam stan na ulica B.I.Gune do 2 sprat


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 00:58Страна 1 од 1350

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам