Тетово
                           
321 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuca kaj Sat Malo, so 2 lokali

Se prodava kuca blizu centar, karsija Sat Malo, na glavna i prometna ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:58Kuca karsija Hirurski Blok

Se prodava kuca na golem plac od 750 m2, so 2 markici za gradba, bide...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:49Kuca vo Gorna Carsija, na glaven pat

Se prodava kuca vo Gorna Carsija, na glavniot pat sto vodi prema Banj...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:43Nova kuca, blizu Sat Malo

Se prodava nova kuca blizu centarot na gradot, blizu Sat Malo. Kucata...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:36Kuca vo Ajducko Malo, odlicna lokacija

Se prodava kuca, samostalna ne lepena. na golem plac od 470 m2, na pr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:25Kuca blizu Kasarna, kaj dr. Macura

Se prodava kuca blizu Kasarnata, blizu dr. Macura, na dobra lokacija....


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:19Kuca na patot -Med.Centar i AMD

Se prodava kuca, renovirana, na frekventen pat sto vodi od Med.Centar...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:10Kuca kaj Sat Malo, super lokacija

Se prodava kuca blizu centar, kaj Sat Malo, na odlicna lokacija, na p...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:02Shitet shtepi me dy hyrje

Rruga 101 ,Shtepia esht me dy hyrje ne ane te ndryshme , posedon 2 ka...


190.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 мај 13:00Се продава куќа со дуќан и барака

Се продава куќа на улица Тодор Ципоски Мерџан (Саат мало). Куќата е н...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 апр 15:05Se prodava kat od kukja so sopstven dvor vo Tetovo

🏡Se prodava kat od kukja so sopstven dvor vo Tetovo – Ajdučko maalo....


83.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 апр 09:58Se prodava namestena kukja vo Tetovo - Mala Rečica

🏡Se prodava namestena kukja vo Tetovo - Mala Rečica.⁣ ⁣ Vo kvadrat...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 апр 09:58Kukja vo Ajducko Maalo

PRODADENA! odlicna kukja vo naselba Ajducko Maalo. Kucata e vo dobr...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 апр 12:00СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 1650 М2 ВО ДЕРЕБОЈ, ТЕТОВО

Се продава куќа во населба Деребој, Тетово. Куќата е со површина н...


340.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 апр 13:46Се продава куќа од 454 м2 во село Теарце

Се продава куќа со дворно место на одлична локација во село Теарце. П...


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

02 апр 12:54Se prodava kukja so dvor vo selo Brvenica

Se prodava kukkja so dvor vo selo Brvenica, koja e kompletno opremena...


70.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Куќи / Вили

15 мар 08:42Se prodava kukja vo Tetovo

🏘️Se prodava kuḱa vo Tetovo vo blizina na centarot na gradot.⁣ ⁣ ...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 мар 08:39Kukja vo naselba Koltuk

Se prodava kukja vo naselba Koltuk, del renovirana. Za vo kukjata ne...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 мар 12:02kuca vo super sostojba so mnogu eftina cena

SE PRODAVA!!! kuca vo odlicna sostojba, na dobra lokacija,vo blizina...


39.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 мар 17:27Se prodava kuka so dukan kaj muzicko uciliste - centar

Se prodava povekenamenska kuka so opremen dukan nad 30m2, so podrum, ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 фев 15:41Shitet Shtepi

Shitet shtepi


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 фев 13:56Се продава куќа со дуќан

Се продава куќа со посебен влез, двор од 150 м2 и дуќан од 55 м2 во б...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 фев 21:10Se prodava kukja vo strog centar na Tetovo

Se prodava kukja vo strog centar na Tetovo koja e povolna za izgradba...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 јан 22:09Се продава куќа во Горна Чаршија

Се продава куќа со парцела од 200 м2 во Горна Чаршија на улица Мурат ...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 јан 10:42Se prodava Shitet

Se prodava kuka vo naselba Drenovec - Tetovo, cena po dogovor. Fasad...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 дек 17:57Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“

Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“ na ul. Goce Delčev vo...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 дек 16:39Итно се продава куќа во Тетово

Итно се продава куќа во Тетово во близина на Текстилното училиште со ...


210.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 дек 23:17SE PRODAVA KUKJA VO BRVENICA

Se prodava kukja vo brvenica so golem dvor od 419 metri.kukjata ima 1...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Куќи / Вили

19 ное 13:26Se prodava kuca

Se prodava stara kuca na mirna lokacija,kucata se naodja vo stariot d...


145 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 ное 13:00Shitet Shtëpi ne Qendër te Tetoves

Shitet Shtepia(vendi) ne Qender te Tetoves


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 окт 19:21Куќа во Тетово

Се продава куќа во центарот на Тетово (во близина на Пунто Верде).


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 08:53Се продава куќа со дуќани во Тетово

Се продава куќа со дуќани на ул. Иво Лола Рибар во Тетово. Куќата е ...


310.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 сеп 14:12Се продава куќа новоградба во Тетово

Се продава куќа новоградба под православните гробишта во Тетово. П...


190.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 сеп 15:19Се продава куќа од 486 м2 во Тетово

Се продава куќа со парцела од 486 м2 спроти музичкото училиште во Тет...


225.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 авг 15:04Kuca vo dobra sostojba naselba POTOK

SE PRODAVA: -kuca vo dobra sostojba,renovirana pred nekolku godini...


64.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 авг 12:50Се издава куќа 100 м2 и двор 400 м2

Се издава куќа 100 м2 и двор од 400 м2. Подобна за деловен простор...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 10:32Продавам куќа

Продавам куќа во с.Лешок на главниот пат Тетово-Јажинце. Куќата е гра...


111.111.111 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

12 авг 18:51Итно се продава куќа спроти болницата во Тетово

Итно се продава куќа спроти болницата во Тетово. Површина 272 м2, ...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 јул 12:41SE PRODAVA KUKA 420 M2 HITNO

Se prodava Kuka na tri sprata vo mirno maalo na ul:117 Kukata e so d...


360.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 јул 16:22Se prodava kuka vo tetovo / се продава куќа во тетово

Се продава куќа, приземје, кат и подкровје плус подрум од 90м2 и двор...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јун 12:38Страна 7 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам