Тетово
                           
330 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа во Тетово

Се продава куќа во центарот на Тетово (во близина на Пунто Верде).


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 08:53Се продава куќа со дуќани во Тетово

Се продава куќа со дуќани на ул. Иво Лола Рибар во Тетово. Куќата е ...


310.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 сеп 14:12Се продава куќа новоградба во Тетово

Се продава куќа новоградба под православните гробишта во Тетово. П...


190.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 сеп 15:19Се продава куќа од 486 м2 во Тетово

Се продава куќа со парцела од 486 м2 спроти музичкото училиште во Тет...


225.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 авг 15:04Kuca vo dobra sostojba naselba POTOK

SE PRODAVA: -kuca vo dobra sostojba,renovirana pred nekolku godini...


64.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 авг 12:50Се издава куќа 100 м2 и двор 400 м2

Се издава куќа 100 м2 и двор од 400 м2. Подобна за деловен простор...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 авг 10:32Продавам куќа

Продавам куќа во с.Лешок на главниот пат Тетово-Јажинце. Куќата е гра...


111.111.111 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

12 авг 18:51Итно се продава куќа спроти болницата во Тетово

Итно се продава куќа спроти болницата во Тетово. Површина 272 м2, ...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 јул 12:41SE PRODAVA KUKA 420 M2 HITNO

Se prodava Kuka na tri sprata vo mirno maalo na ul:117 Kukata e so d...


360.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 јул 16:22Se prodava kuka vo tetovo / се продава куќа во тетово

Се продава куќа, приземје, кат и подкровје плус подрум од 90м2 и двор...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јун 12:38Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа во близина на поранешна Тетовчанка, спроти тениското ...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:40Се продава куќа во близина на гимназијата во Тетово

Се продава куќа во близина на гимназијата во Тетово. Куќата има 3 ...


245.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:40Се продава куќа со разработан бизнис, ресторан спроти Тетовс

Се продава куќа со разработан бизнис, ресторан спроти Тетовскиот Унив...


270.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:20Се продаваат две куќи во Тетово

Се продаваат две куќи во Тетово( населба Шипат). Куќите се комплет н...


360.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:20Се продава луксузна куќа со површина од 1100 м2

Се продава луксузна куќа со површина од 1100 м2. Куќата има 175 м2 н...


310.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:15Се продава куќа од 270 м2 и двор 150 м2

Се продава куќа од 270 м2 и двор 150 м2. Куќата се состои од салон...


190.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јун 15:15Итно се продава куќа спроти музичкото училиште во Тетово

Итно се продава куќа спроти музичкото училиште во Тетово. Целата п...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 јун 12:40NOVA kukja vo Saat Maalo

Se prodava nova kukja vo Saat Maalo so lokal i napraeno studio vo pod...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 мај 12:47Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа во близина на касарната во Тетово. Куќата е со пов...


260.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 13:55Итно се продава куќа во близина на касарната во Тетово

Итно се продава куќа во близина на касарната во Тетово. Куќата е с...


195.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 13:53Се продава куќа со локал

Се продава куќа со локал и помошна просторија спроти економското учил...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 12:30Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа со големина од 240m² плус двор од 33 m². Куќата се на...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:20Се продава спрат од куќа во Ајдучко Маало

Се продава еден спрат од куќа во Ајдучко Маало, Тетово. Вкупна пов...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:18Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа на три спрата по 100 м2 и двор 205 м2. Куќата е комп...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:18Куќа со дворно место

Se prodava kuca na 3 sprata, nova gradba. Podum, garaza, 3 sprata...


700 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 мар 08:51Оdlicna kuкa za ziveenje vo centar Ajducko Maalo

Se prodava odlicna kuca za ziveenje,na mnogu dobra lokacija,vo Ajduck...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 мар 12:18Shitet Shtepi banimi me 2 hyrje

Shitet shtepi banimi me 2 hyrje te vecanta. Njera Hyrje ka siperfaq...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 фев 00:35Shitet shtepi dhe toke

Shiten afersisht 2800m2 toke dhe shtepi ne fshatin Gajre.Vendi eshte ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 фев 13:22Се продава куќа од 152 м2 на три спрата со дуќан

Се продава куќа од 152 м2 на три спрата со дуќан. Вкупната површин...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јан 15:10odlicna kuca so lokal vo Ajducko Maalo

PRODADENA! kuca so lokal vo ajducko maalo kucata e lepenka od edna ...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 18:24Se prodava kuka vo strog centar na Tetovo

Se prodava kuka vo strog centar na Tetovo na ulica Jane Sandanski br:...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

12 јан 22:16Prodavam Kuca vo Tetovo na Koltuk - EVTINO

078-458-611 - Donka Prodavam Kuca na Koltuk so sredena dokumentacija...


155.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 јан 11:29Куќа во Голема Речица

Се продава куќа во Голема Речица со парцела од 1475 м2 и куќа на 4 сп...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 дек 14:03Се продава новоизградена куќа

Се продава новоизградена куќа од 50 м2 на спрат и подрум од 50 м2 во ...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 дек 11:17Се продава куќа во село Радиовце

Се продава куќа во село Радиовце. Куќата има 2 купатила, 1 салон, ...


140.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 дек 13:48Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа во Тетово. Куќата е поделена на два дела и има два...


270.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 дек 13:16Се продава куќа од 300 м2 во Тетово

Се продава куќа со површина на плац од 300 м2 спроти музичкото училиш...


220.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 ное 15:37Се продава куќа од 270 м2 во Тетово

Се продава куќа со површина на плац од 270 м2 спроти музичкото училиш...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 ное 15:34Се продава куќа во Бардовци

Се продава куќа во дипломатска населба во Бардовци. Куќата е со голем...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 ное 14:17Nova kukja vo blizina na restoran Ara

Nova kukja vo blizina na restoran Ara Se prodava kukja novogradba na...


240.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 ное 12:22Страна 8 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам