Тетово
                           
324 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja vo tetovo (dvabresta)

120 m/2 povolna cena po dogovor


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 окт 00:59Самостојна куќа

Се продава самостојна куќа во најстрог центар на Тетово. Куќата има г...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 авг 20:03Се продава куќа во центарот на Тетово

Се продава куќа на 3 спрата во строгиот центар на Тетово. Цена по дог...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 авг 13:00Shitet Shtepi tek Stadiumi i Qytetit 152/47

Shitet shtepi tek stadiumi qytetit Shtepia posedon dokumentacion te ...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 авг 13:41Страна 9 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам