Велес
                           
201 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 070213273 - Oliver Ili VIBER Broj (Germanski broj...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Промовирано

kuka vo centar

se prodavaat dva stana so povrsina od 145 m2,delovni prostorii 90 m2,...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 авг 13:35Се продава куќа

Се продава куќа на Соколаана близу градскиот пазар. За повеќе информа...


31.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 авг 06:43Продавам нова куќа

Се продава куќа (приземје и спрат) на мирна локација. На приземјето и...


120.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 авг 20:48KUKA VO CENTAR NAKARSI GRADSKI SAAT ARHIEPISKOP MIHAIL 37

SE PRODAVA STARA KUKA NA UL. ARHIEPISKOP MIHAIL BR. 37 PORANESNA VLAD...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 авг 20:57Se izdava nova kuka za nokevanje za majstori rabotnici vo ve

Se izdava kuka dnevno za rabotnici za majstori vo veles koj imaat obv...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 авг 10:58Itno se prodava kukja

Kukjata e relativno zachuvana, dvorno mesto , garazha za dve vozila, ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 авг 22:41Куќа нова градба

Куќа со деловен простор наспроти Црна џамија,два спрата опремени,3 п...


11 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

07 авг 20:27Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

07 авг 14:22Se prodava kukja od 40m2

Se prodava kukja od 40m2 i dvorno mesto 160m2. Kukjata e legalizirana...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 јул 12:07Prodavam kuka

Prodavam vednas vselliva kuka so garaza Crna dzamija


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јул 07:56Vikendica Velesko ezero

Prodavam vikendica na Velesko ezero. Poveke info na tel


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јул 07:56Se prodava Kuka so dva dukana vo

Se prodava Kuka so dvor i dva dukana +1 magacin kukata e vo odlicna s...


200.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 јул 17:32Se prodava stambena kuka so deloven prostor

Se prodava kuka na ul. Ljubljanska odaleceno 150 m od OU Blaze Kones...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јул 18:58Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri br.35

Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri 35... Za poveke info vrtete na br...


2 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 22:44Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 070213273 - Oliver Ili VIBER Broj (Germanski broj...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Куќа во центар

Се продава куќа кај Варналиите, веднаш под јурија. Куќата е на два сп...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 јул 11:15Двоспратна куќа со деловен простор

Куќата е опремена со сопствено парно греење, соларен систем за топла ...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јул 14:10Се Продава куќа во Велес

Се продава куќа на ул. Маца Овчарова бр:11 Велес Куќата се состои ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 20:23Se prodava kuka

Kukata e na dva sprata so dvor


15 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 07:53Prodavam Sprat vo kukja

Sprat vo kukja so moznost za nadgradba. Podrum 29m2, dvorno mesto 12...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 јун 18:39Куќа во близина на стар мост

Се продава куќа во близина на стар мост, на 5 мин. до центарот на гра...


28.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јун 12:27Prodavam kuća

Se prodava kuća na ulica Hadži Koste br 20, 110 m2 stamben prostor,...


5 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јун 10:56Se prodava kuka

Se prodava kuka ili zamenuva za stan so moja doplata. Dva sprata so ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 јун 14:29ВЕДНАШ ВСЕЛИВА КУКА

ЛОКАЦИЈАТА Е ДО МУЗЕЈОТ ВАСИЛ ГЛАВИНОВ


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 јун 14:38Kuka vo Kojnik

Se prodava kuka na Kojnik 105 m2 na dva sprata, dvornoto mesto e 147 ...


65.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 јун 13:00Куќа во Велес

Се продава веднаш за вселување куќа Информации на 076-350-100


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 јун 22:42Kupuvam kukja

Kupuvam kukja od 18.000e


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 мај 12:08Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 13:00Se prodava kukja

Se prodava kukja na Arhiepiskop Mihail kaj starite furni kukjata e vo...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 мај 09:21ПРОДАВАМ ИЛИ МЕНУВАМ ЗА СТАН КУЌА ВО ВЕЛЕС !!!

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУКА ВО ВЕЛЕС НА УЛ.ВЕРА ЦИРИВИРИ БР.23 СО МАРКИЦА З...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 мај 10:10Kuka vo izgradba

Se prodava kuka co izgradba so site uredni Dokumenti Kukata se naiga ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 мај 08:36Prodažba kuća

Se prodava kuća so dvor ukupno 104 m2 vo centar Dvorovi Veles. Cena ...


5 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 мај 09:23Se prodava kukja na glavniot pat na vlez u veles

Gorniot sprat e nov,dolniot e star,kukjata e komplet so mebel i mnogu...


95.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 апр 12:13Куќа во Велес

Се продава куќа во центар на Велес, на атрактивна локација стара гра...


90.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 апр 20:23Sprat od kuka

100m2 na ulica Jovce Kucuk 11 Veles Spratot e vo dobra sostojba ne z...


49.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 мар 11:49Kupuvam Kukja do 50.000e na 2 sprata

Kupuvam kukja na dva sprata so dvor ponudete na telefon da e na podob...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 фев 22:29Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа - 50 мк, полунаместен на одлична локација ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 фев 20:43Куќа на ул.Сараевска бр.13

Се продава Куќа во Велес на ул.Сараевска бр.13(17 старо) на мирна лок...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 фев 12:57Куќа

Kukja na ul stojan burcevski 51 za okolu cenata dogovor na lice mesto...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 фев 20:24Kuka na Kojnik

Kuka se prodava ili iznajmuva renovirana. Cena po dogovor. Kontakt po...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 фев 22:57Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам