Велес
                           
199 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 076263269 Ili VIBER Broj (Germanski broj) : +4917...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Промовирано

СЕ ПРОДАВА КУЌА КАРАБИНА - ВЕЛЕС, РЕЧАНИ

Се продава семејна куќа (карабина) на прекрасна локација во населба Р...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 фев 16:45Kuka vo centar

Se prodava kuka vo centarot na gradov na ulica Boris Karpuzov br.5. K...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јан 16:27СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ЗА ИЗГРАДБА НА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ВО ВЕЛЕС, МЕСНОСТ КОЈНИК, ЗА РУШЕЊЕ И ИЗГРАДБА ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јан 15:22СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ

СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ НА УБАВА ЛОКАЦИЈА .ПОВЕЌЕ ИН...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јан 15:19Se prodava kukja vo centarot na gradsko

...


29.000 €
или предлог цена
Градско / Велес

Куќи / Вили

19 дек 16:08Se prodava samostoen sprat od kuka

Se prodava sprat od kuka, na ul. Dimitrija Cupovski br. 1. Gorniot ka...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 дек 22:40Се продава куќа со две станбени и две деловни простории

Куќата се наоѓа зад главната улица Благој Ѓорев, поточно позади стара...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 дек 19:57Se prodava kuka

Kukata se naoga nasproti zito marketot nad meanata na dace. Kukata i...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 ное 20:57Продавам куќа во Башино село

130 м2 на два спрата, во добра состојба. Дворно место 350 м2. Цена по...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 ное 19:31ПРОДАВАМ КУЌА

се продава куќа со дворно место на улица Димо Хаџи Димов 15 конта...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 ное 17:37Prodavam kukja vo recani

Telefon za kontakt 077 605 603 Vlatce


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 ное 09:58Се продава куќа 120 квадрати

Се продава куќа 120 квадрати на ул. Димитар Влахов - на главната улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 окт 13:00Продавам стара куќа во Велес, Бузаана

Продавам стара куќа во Велес, Бузаана. 160м2, 071/274-212 (од 10-14ч)


12.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 окт 13:00Izdavam prodavam kuka

Kukata e uredena ,so ured n dvor i garaza.info na 071309084


4 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 окт 13:36Се продава куќа

Se prodava kukja vo centarot na Veles so kvadratura 130m.kv I dvor od...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 окт 19:34Kukja so dobra lokacija

Se prodava samostoen sprat od kukja 100m2 na ubava lokacija ,sproti ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 13:00Продавам куќа

Se prodava kuka vo Veles na Plostad Kojnik br15. Kukata e vednas do j...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 сеп 16:49er shitje 130m2 + oborr 600m2

1 km është larg nga gjimnazi në Veles, i rinovuar dhe mund të zëvendë...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 сеп 15:18Kukja nad Kojnik

Se prodava kukja nad Kojnik Cena po dogovor Sime 078 211 006 baraj...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 авг 17:40SPRAT OD KUKA KAJ STAR MOST 150m2 POVOLNO

Se prodava dolen sprat od Kuka koja se naogja na ulica Dimo Hadzi-Dim...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 авг 09:11Издвање куќа во центар

Куќата се издава по наем на месечно или дневно ниво. Повеќе информац...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

10 авг 14:29Се бара за изнајмување куќа или стан

Барам куќа или стан за неколкумесечно изнајмување во Велес со цена до...


150 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 јул 17:05Se prodava kuka

Kukata se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo a moze i zamena za ...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

10 јул 14:57Kuka vo centar

Se prodava kuka od 100m2 so dvorno mesto od 16m2 I garaza kaj brza po...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 18:38Se Iznajmuva Kuka Vo Basino Selo

Изнајмувам ili Prodava куќа на два спрата во Башино Село со паркинг и...


100 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 јун 11:53кука на којник

Куката е цврста градба се наоѓа на самата улица и затоа е погодна за ...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 јун 11:59Se Prodava Kuka Vo Basino Selo

Se Prodava куќа на два спрата во Башино Село со паркинг и дворно мес...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 јун 11:44Се продава куќа на два спрата со дуќан

Се продава куќа на два спрата со дуќан на улица Архиепископ Михаил бр...


65.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јун 15:32Se prodava kukja

Se prodava kukja na samiot parking pred crkvata Bogorodica


22.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 мај 13:00Se prodava kuka ili sprat od kuka

Se prodava kuka ili sprat od kuka na Bogdan Karakostev. Kukata e so ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 апр 16:55Апартмани за краток и долг престој

Вилата поседува 3 полно опремени апартмани со посебни вециња, тераси ...


25 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 мар 13:00SE PRODAVA KUKA I DUKAN NA STAR MOST

Se prodava kuka i dukan 350 + 60 i zemjiste 300m2 na Star most pokraj...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 мар 10:47se prodava kukja

Se prodava kukja na Ul Prva Komuna br 17 Informacii na tel 076/ 718 ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 фев 16:19Се продава куќа во Велес 86м2+74м2подрум+139м2 двор

Се продава куќа на ул. Јордан Џ.К. Џинот бр.19 со површина 86м2, подр...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 фев 21:58se prodava/izdava

se prodava povolno kuka stara gradba,no kompletno renovirana struja,v...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 јан 15:16Prodavam kuka

Se prodava sprat od stabena kuka na 3 sprata.Kukata e vo odlicna sost...


28.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јан 18:49SE PRODAVA SPRAT OD KUKA

SE PRODAVA SPRAT OD KUKA NA G. H. PANZOV (JURIJA) SAMOSTOEN I NEZAVI...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 јан 15:48SE PRODAVA PLAC SO KUKA NA VLEZ OD VELES

Se prodava plac od 4500 m2 so kuka od 180m2 i rabotna prostorija od 1...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 дек 08:08Се продава куќа со двор и гаража

За подетални информации јавете се на бр 078 382 399


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

31 окт 10:36Se prodava kukja od 93m2 so dvorno mesto od 265m2

Se prodava kukja vo Veles od 93m2 so podrum od 47m2 i dvorno mesto od...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 окт 11:25Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам