Велес
                           
201 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 070213273 - Oliver Ili VIBER Broj (Germanski broj...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Промовирано

Се продава куќа со двор и гаража

За подетални информации јавете се на бр 078 382 399


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

31 окт 10:36Se prodava kukja od 93m2 so dvorno mesto od 265m2

Se prodava kukja vo Veles od 93m2 so podrum od 47m2 i dvorno mesto od...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 окт 11:25Se prodava sprat od kuka

SE PRODAVA sprat od kuka so povrsina od 120m2. Poseben vlez + podru...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 окт 11:40Shes Shtepin

LAGJA RILSKI KONGRES 94 CMIMI ME MARRVESHJE. 077/ 977-342


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 сеп 12:58Се продава куќа во Велес.

Куќата е со вкупна површина од 220м2 и располага со 6 соби на два спр...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

12 авг 18:02Купувам куќа

Купувам куќа дадете понуди


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 авг 23:52Sprat od kuka nova gradba + star del

Se prodava sprat od kuka (1 kat) nova gradba 2015 100m2 + postar del ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

31 јул 15:32Екстра понуда се продава новоизграден спрат во центар

Се продава ново изграден стан со двор и посебен влез.Веднаш вселив. ...


500 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јул 15:49кука на којник

Кука на Којник поволна за деловен простор.Цена по договор


28.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јул 14:04Се продава стара куќа на локација одма до ресторанот Сокаче

Куќата се наоѓа во близина на ресторанот Сокаче (бивши олимпик Ас) За...


115.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 јул 12:28kuka

vednac vseliva kuka na 2 sprata so golem dvor i terasa dole 3 sobi go...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 19:03Se prodava nova kuka na tri sprata

Se prodava nova kuka na tri sprata dvor garaza I dukan


1.111.111 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 јун 15:19Itno Se prodava stara golema kukja

Se prodava stara golema kukja mnogu evtino i itno.


12.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јун 18:06кука

ИТНО Се продава веднаш вселива куќа,100 квадрати +20 квадрати дворно ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 јун 23:41Vednas vseliva kuka bez investicii

Se prodava vednas vseliva kuka na ul Rodna Iveva br 33 kaj sevdin pro...


22.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 мај 21:27ХИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА

ХИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 356М2 СО ДВОРНО МЕСТО ОД 500М2 ВО ВЕЛЕС НА У...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 мај 16:46Продавам куќа на 2 спрата со подрум и гаража

Продавам полунаместена куќа на 2 спрата со дворно место, гаража и под...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 мај 13:12Se prodava kuka nad kojnik i niva vo rastani

Se prodava kuka na dva sprata nad kojnik cena po dogovor isto imame i...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

22 апр 12:41Се продава куќа во Велец - Центар

Се продава куќа во Велес - Центар ул. Димитар Влахов бр.35


40.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 апр 21:49Куќа во близина на ОУ.Кирил и Методиј

Се продава куќа во близина на ОУ Кирил и Методиј (стари фурни),можна ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 мар 22:39Baram kukja za iznajmuvanje

Se bara kukja za dvajca za podolg period


6.000 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 мар 11:08Се продава куќа во Велес

Се продава куќа на ул. „Вера Циривири“ бр. 108 во Велес. Куќата е со...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 мар 18:45Se prodava kuķa vo Veles

Se prodava kuķa vo Veles vo blizina na Vlaska Crkva ulica Slavko Davc...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 мар 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА НА УЛ.4-ТИ ЈУЛИ БР.98,ГРАДСКО (КАПЕТАНОВИ)

Куќа на два спрата со 50 м2 и дворно место од 370 м2 на улица 4-ти Ју...


15.000 €
или предлог цена
Градско / Велес

Куќи / Вили

20 мар 09:44SE PRODAVA KUKA NA KOJNIK ZA EXTRA CENA HITNO

Se prodava kuka na kojnik ( brickova cesma ) od 52m2 dvor 82m2 i tera...


6.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 мар 20:19Se prodava vednas vseliva kukja nasproti dzipunot

Kukjata e vednas vseliva vo odlicna sostojba sredena domakjinski.Doln...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 мар 17:42ATRAKTIVNA VILA

ATRAKTIVNA VILA locirana kaj ezero Mladost , naselba Otovica.Kukjata ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 фев 17:33Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul pece karev br 1 vo blizina na ucilisteto kiril ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 јан 17:26Se prodava kukja

Se prodava nova kukja od 200m2, legalizirana so vodovod i struja. Ima...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јан 20:10Se prodava Kuka do skolo kiril i metodi

Se prodava kuka legalizirana privatizirana opremena so dvor nee lepen...


21.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 јан 16:01ИТНО СО ПОВОЛНИ УСЛОВИ И ЦЕНА

Приземје со станбен простор од 60 м2 и двор 25м2 и пом.прос.5м2. Во б...


9.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 дек 22:45IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 окт 13:45kuka

edno spratna kuka od 100 kvadrati i dvor so ovostarnik na ul.stojan ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 окт 18:45Sprat od stanbena kuka so dobar pogled i lokacija

Se prodava sprat od stanbena kuka na 3 sprata. Kukata e vo odlicna s...


300 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 окт 22:17Продавам куќа во центар на ул. Владимир Назор 62

Prodavam novo izgradena kukja vo centarot na gradot, na ulica Vladimi...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 сеп 17:56se prodava kukja

se prodava dvospratna kukja vednas vseliva,so garaza dve golemi taras...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 сеп 12:49Se prodava kuka vo Basino selo

Se prodava kuka na 2sprata po 65m2 (130m2) so dvor 350m2


22.222 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 сеп 18:14Se Prodava i se iznajmuva kuka

Ekstra cena do 25 avgust Hitno se prodaava i se iznajmuva kuka do kir...


12.900 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 авг 11:56na odlicna lokacija

se prodava kuka na ul saraevska 48b sprema bolnicata kukata e na eden...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 авг 21:19kuka

se prodava kuka vo veles na ul saraevska 48 b vo veles sprema bolnic...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 авг 19:27Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам