Велес
                           
199 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 076263269 Ili VIBER Broj (Germanski broj) : +4917...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Промовирано

2 sprat od kukja mozhe zamena za kola+pari

Se prodava vtoriot sprat (96m2) od kukjata. So garaza i letna kujna (...


47.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 сеп 15:29Kukja vo Veles nad Malina,

Se prodava vtoriot sprat (96m2) od kukjata. So garaza i letna kujna (...


47.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 сеп 15:29Kukja vo Basino Selo

Vednas vselliva kukja vo centarot na Basino Selo.


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 сеп 15:21kuka vo centar

se prodavaat dva stana so povrsina od 145 m2,delovni prostorii 90 m2,...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 авг 13:35KUKA VO CENTAR NAKARSI GRADSKI SAAT ARHIEPISKOP MIHAIL 37

SE PRODAVA STARA KUKA NA UL. ARHIEPISKOP MIHAIL BR. 37 PORANESNA VLAD...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 авг 20:57Itno se prodava kukja

Kukjata e relativno zachuvana, dvorno mesto , garazha za dve vozila, ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 авг 22:41Куќа нова градба

Куќа со деловен простор наспроти Црна џамија,два спрата опремени,3 п...


11 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

07 авг 20:27Se prodava kukja od 40m2

Se prodava kukja od 40m2 i dvorno mesto 160m2. Kukjata e legalizirana...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 јул 12:07Prodavam kuka

Prodavam vednas vselliva kuka so garaza Crna dzamija


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јул 07:56Vikendica Velesko ezero

Prodavam vikendica na Velesko ezero. Poveke info na tel


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јул 07:56Se prodava stambena kuka so deloven prostor

Se prodava kuka na ul. Ljubljanska odaleceno 150 m od OU Blaze Kones...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јул 18:58Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri br.35

Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri 35... Za poveke info vrtete na br...


2 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 22:44Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 076263269 Ili VIBER Broj (Germanski broj) : +4917...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Куќа во центар

Се продава куќа кај Варналиите, веднаш под јурија. Куќата е на два сп...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 јул 11:15Двоспратна куќа со деловен простор

Куќата е опремена со сопствено парно греење, соларен систем за топла ...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јул 14:10Се Продава куќа во Велес

Се продава куќа на ул. Маца Овчарова бр:11 Велес Куќата се состои ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 20:23Se prodava kuka

Kukata e na dva sprata so dvor


15 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 07:53Prodavam Sprat vo kukja

Sprat vo kukja so moznost za nadgradba. Podrum 29m2, dvorno mesto 12...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 јун 18:39Куќа во близина на стар мост

Се продава куќа во близина на стар мост, на 5 мин. до центарот на гра...


28.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јун 12:27Prodavam kuća

Se prodava kuća na ulica Hadži Koste br 20, 110 m2 stamben prostor,...


5 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јун 10:56Se prodava kuka

Se prodava kuka ili zamenuva za stan so moja doplata. Dva sprata so ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 јун 14:29ВЕДНАШ ВСЕЛИВА КУКА

ЛОКАЦИЈАТА Е ДО МУЗЕЈОТ ВАСИЛ ГЛАВИНОВ


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 јун 14:38Kuka vo Kojnik

Se prodava kuka na Kojnik 105 m2 na dva sprata, dvornoto mesto e 147 ...


65.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 јун 13:00Куќа во Велес

Се продава веднаш за вселување куќа Информации на 076-350-100


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 јун 22:42Kupuvam kukja

Kupuvam kukja od 18.000e


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 мај 12:08Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 13:00Se prodava kukja

Se prodava kukja na Arhiepiskop Mihail kaj starite furni kukjata e vo...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 мај 09:21ПРОДАВАМ ИЛИ МЕНУВАМ ЗА СТАН КУЌА ВО ВЕЛЕС !!!

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУКА ВО ВЕЛЕС НА УЛ.ВЕРА ЦИРИВИРИ БР.23 СО МАРКИЦА З...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 мај 10:10Kuka vo izgradba

Se prodava kuka co izgradba so site uredni Dokumenti Kukata se naiga ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 мај 08:36Prodažba kuća

Se prodava kuća so dvor ukupno 104 m2 vo centar Dvorovi Veles. Cena ...


5 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 мај 09:23Se prodava kukja na glavniot pat na vlez u veles

Gorniot sprat e nov,dolniot e star,kukjata e komplet so mebel i mnogu...


95.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 апр 12:13Куќа во Велес

Се продава куќа во центар на Велес, на атрактивна локација стара гра...


90.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 апр 20:23Sprat od kuka

100m2 na ulica Jovce Kucuk 11 Veles Spratot e vo dobra sostojba ne z...


49.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 мар 11:49Kupuvam Kukja do 50.000e na 2 sprata

Kupuvam kukja na dva sprata so dvor ponudete na telefon da e na podob...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 фев 22:29Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа - 50 мк, полунаместен на одлична локација ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 фев 20:43Куќа на ул.Сараевска бр.13

Се продава Куќа во Велес на ул.Сараевска бр.13(17 старо) на мирна лок...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 фев 12:57Куќа

Kukja na ul stojan burcevski 51 za okolu cenata dogovor na lice mesto...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 фев 20:24Kuka na Kojnik

Kuka se prodava ili iznajmuva renovirana. Cena po dogovor. Kontakt po...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 фев 22:57Se prodava kukja na Kojnik

Se prodava kukja na ul.Slave Petkov na Kojnik so vkupna povrshina od ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јан 20:42KOJNIK KUKA-PRED PLOSTAD

-Kuka vo izgradba na ul.Milan Strackov 8, pred plostadot na kojnik -...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 дек 19:40Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам