Велес
                           
194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava sprat od kukja kaj avtobuskata

Se prodava sprat od kukja kaj avtobuskata stanica do Elektrometal so ...


40.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 ное 17:41АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ

Се продава плац со стара куќа на атрактивна локација во строг центар ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 ное 13:20Prodavam 2 kujki

Prodavam 2kujki razlicni ulazi dvor I plac odma donego 50kvadrati


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 ное 11:18Prodavam renovirana kukja

Prodavam renovirana kukja vo odlicna sostojba,opremena,vednas vseliva...


23.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 ное 12:28Се продава веднаш вселлива куќа во Велес - над Којник

На ул.Б. Прличков О Д Л И Ч Н А Телефон за контакт: 078/492-0...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 ное 11:49Se prodava kukja vo Veles

Se prodava renovirana kukja vo Veles so dva vleza na 5 minuti od cent...


55.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 окт 22:39Se prodava kukja

Se prodava kukja na Arhiepiskop Mihail br 97 Kukjata e na dobra lok...


19.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 сеп 18:58Се продаваат плацеви со 2 Куќи

Се продаваат 4 плацеви со 2 куќи во Населба речани до самиот главен ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 сеп 20:08Nova Kukja so plac i baznet, Rechani Veles

Se prodava renovirana kukja vo Rechani. Ulicata e Vasil Iljoski br...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 сеп 13:00Се продава куќа во Велес

Се продава куќа во Велес кај плоштад Којник. Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

10 сеп 08:49Куќа во населба шорка

Се продава куќа во населба шорка со дворно место и можност за доградб...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 сеп 23:12Продажба на куќа во центар- Сармаале

Куќата се состои од 2 ката по 55m2, кои се засебни целини, подрум од ...


56.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 14:03Се продава куќа на ул. Рилски Конгрес 85 во Велес

Се продава куќа на ул. Рилски Конгрес 85 со вкупна површина (внатреше...


55.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 јул 13:31Куќа во строг центар

Куќата се наоѓа во центар позади киното, излегува на две улици со два...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 јул 12:41Kukja vo VELES- centar

Prodavam kukja od 98m2 vo centarot na Veles-Sarmaale. Vo cenata vleg...


33.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 јул 23:45Prodavam kukja

Informacii na tel 075208293


20.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 23:05Kuka od 168m2 vo Veles - Moze I zamena za stan

Се продава куќа во Велес, во непосредна близина на плоштад Којник. Ку...


28.500 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 јун 12:54prodavam kuka vo s.Omorani

se prodava kuka vo selo omorani so dvorno mesto od 676m2.kukata e na ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 јун 19:11Se prodava kuka vo naselba Otovica

Se prodava kuka ,gradena vo tradicionalen makedonski stil so vodovod ...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 јун 10:50SE IZNAJMUVA VILA VO OTOVICA !

SE IZNAJMUVA VILA VO OTOVICA ZA SEKAKOV VID NA SVECENOSTI ( Maturski,...


111.111.111 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

31 мај 22:54Се продава куќа

Се продава двоспратна куќа на ул.Белградска. За повеќе информации на...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 мај 22:49Kukja vo gradsko

Info na 077766350


19.999 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 мај 19:26Se prodava kuka vo Veles nad kinoto

Se prodava kuka vo Veles nad kinoto,na ul braka Pop Jordanovi 8a. Inf...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 мај 13:11Se prodava kukja na ul.Blagoj Kirkov 2

Kukjata e na 2 sprata so vkupna povrsina od 115 m2 plus pomosni pros...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 мај 23:23Се Изнајмува наместена стара Куќа в0 Башино Село, Велес

Се Изнајмува наместена стара Куќа в0 Башино Село, Велес Куќата е на ...


3.000 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 апр 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Се продава куќа на ул.“Димитар Влахов” бр.29, во близина на меѓуградс...


26.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 апр 23:39СЕ ПРОДАВА КУЌА ИТНОО !!!

Се продава куќа итно која се наоѓа блиску до железничката станица. Ку...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 апр 19:19СЕ ПРОДАВА КУЌА ИТНОО !!!

Се продава куќа итно која се наоѓа блиску до железничката станица. Ку...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 апр 19:17СПРАТ ОД КУЌА ВО НАС. ОТОВИЦА

Se prodava sprat od kukja(prizemje) vo nas. Otovica(1,2 kilometri odd...


34.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 апр 13:00Се продава куќа на одлична локација

Се продава куќа на ул.Пајак Планина бр.9, Велес (позади Хигиенски), м...


120.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 мар 13:00Се продава куќа

Се продава куќа на 2 спрата


16.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мар 12:13Се продава кука на два спрата Поволно

Се продава кука на два спрата. Двата спрата имаат по 2 соби претсобје...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 мар 10:02Соби за самци или студенти Sobi za samci ili studneti

Се издаваат три одделни соби за самци или студенти.Има заедничка опре...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 фев 17:11Се издава гарсоњера Se izdava garsonjera

Се издава гарсоњера со нова кујна и купатило за двајца. Информации н...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 фев 17:00Продажба

Се продава куќа со површина од 120м2 и дворно место од 110м2, куќата ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 фев 22:14СЕ ПРОДАВА КУЌА КАРАБИНА - ВЕЛЕС, РЕЧАНИ

Се продава семејна куќа (карабина) на прекрасна локација во населба Р...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 фев 16:45Kuka vo centar

Se prodava kuka vo centarot na gradov na ulica Boris Karpuzov br.5. K...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јан 16:27СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ЗА ИЗГРАДБА НА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ВО ВЕЛЕС, МЕСНОСТ КОЈНИК, ЗА РУШЕЊЕ И ИЗГРАДБА ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јан 15:22СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ

СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ НА УБАВА ЛОКАЦИЈА .ПОВЕЌЕ ИН...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јан 15:19Se prodava kukja vo centarot na gradsko

...


29.000 €
или предлог цена
Градско / Велес

Куќи / Вили

19 дек 16:08Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам