Охрид
                           
1589 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови станови Охрид - Струга

Станови за продажба Повеќе станови во Охрид и Струга


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 02:49Промовирано

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 мај 21:57Промовирано

Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 18:41Se izdava apartman vo centar na Ohrid

Rooftop apartment


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 18:31Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид

Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид на само 700м од градски...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 17:57Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 17:39SE PRODAVA GARSONJERA 30m2 VO OHRID

SE PRODAVA GARSONJERA 30m2 VO OHRID. ⭐ STANOT E NISKO PRIZEMJE, ⭐ N...


34.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 16:35Stan od 66m2 vo Daljan - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Naselba Daljan Stanot ima vkupna povrsina od 66m...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 15:02Stan od 66 m2 na Ul. Bogomilska - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 66m2 na Ul. Bogomilska, vo neposredna blizina na c...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 15:02Stanovi vo izgradba vo centarot na Ohrid!!!

Stanovi vo izgradba vo centarot na Ohrid !! Tip 1 - 61m ( prv, vtor ...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 15:02Stan od 36m2 vo Sveti Stefan - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 36m2 vo Sveti Stefan Ohrid Stanot e so prekrasen ...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 15:01Stan od 61,4 m2 vo izgradba - ZDRAVESKI

Stan od 61,4 m2 vo izgradba Stanot se naogja na 1 kat so jugozapadn...


1.050 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 15:00IZDAVAM GARSONJERA

GARSONJERA LOCIRANA VO NOVATA NASELBA BEJBUNAR NASPROTI SPORTSKATA S...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 14:43Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 13:10Продажба на станови во градба на ул.Асном Охрид

Градба на Ламела 7 и 8 - Бејбунар Охрид Објектот е со модерна архит...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 13:00SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsij...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 12:39ЧОЈС-Stan vo centar na ul.Partizanska

Se prodava stan vo strog centar na ul.Partizanska so vk povrsina od 5...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 11:06ЧОЈС-Atraktiven stan na ul.Jane Sandanski

Se prodava atraktiven stan na ul.Jane Sandanski (ramstor)so vk.povrsi...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 сеп 11:06Se izdava stan

Se izdava stan vo strogiot centar stanot e kompletno namesten i klima...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 22:21Se izdava stan

STROG CENTAR !!!! Stanot se izdava samo turistickikapacitet2+2 cenata...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 22:21Se izdava STANCE

Stanot se naogja kaj OU Hristo Uzunov, vo ponova zgrada na 1 kat. Ra...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 21:46Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 19:13se izdava stan pod naem

се издава апартман гарсоњера во строг центар во нова зграда. наместен...


9.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 17:51Kupuvam stan centar Ohrid

Do 1250€ za kvadrat. Kupuvam stan od 20m2 do 50m2,moze nov,poloven,,...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 16:56НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 16:50Nov Stan Vo Ohrid 48m2 Namesten

Stanot e kompletno namesteno so Nov nameshtaj se ushte nevselen na 2r...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 16:211-soben lux stan za podolg period vo idealen centar na Ohrid

Se iznajmuva kompletno opremen, lux namesten 1-soben stan(36m2) na po...


12.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 15:40Apartman Martin

Se izdava trosoben Stan vo Ohrid, na kratok ili podolg period slobode...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 14:40STANOVI VO PRODOLZENIE OD TAMARO 7

Slobodni se slednive stanovi:49m2 na 3 kat I 52m2 na prv I tret 53m2 ...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 13:58Se prodava Stan 54m2vo gradba prizemje so dvorce

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan vo Ohr...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 13:49Kamelija Stan 59m2 nas. Daljan

Agencija za nedviznosti kamelija prodava Stan vo naselba daljan na 10...


750 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 13:49Ohrid-Apartman strog centar prva linija do ezero

Ohrid-Se iznajmuva apartman strog centar prva linija do ezero na ul.K...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 13:44Се издава наместен стан во Охрид

Се издава наместена гарсоњера на улица Сирма Вовода 108, Охрид (кај м...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 13:37Stan od 66m2 vo centralno podracje - ZDRAVESKI

‼️Стан од 66м2 со 20м2 двор во центарот на Охрид‼️ Станот го има сле...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 12:51Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 11:50OHRID CENTAR STANOVI VO GRADBA 44,48,51 I 17M2

Agencijata nudi za prodazba stanovi vo strog centar na Ohrid. Mala zg...


1.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 11:22Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 11:00Se Iznajmuva vo OHRID Apartmani vo strog centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:48Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba 3 soben stan od 74...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:44Se prodava stan vo Ohrid pozadi pozarnata

Moderno opremen stan so kvalitena kujna, namestaj, bela tehnika I mno...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:38Се продава ЗГРАДА со двор

Се продава зграда со 8 стана во населба Христо Узинов позади истоимен...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:36Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


61.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 сеп 10:36Страна 2 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам