Охрид
                           
1585 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 13:41Промовирано

Стан 71 m² кај болницата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одл...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 сеп 19:52Промовирано

Нови станови Охрид - Струга

Станови за продажба Повеќе станови во Охрид и Струга


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 02:49Промовирано

Се издава Апартман во Охрид (строг центар)

Се издава Апартман во Строг Центар на Охрид, кај Охридска банка. За 4...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 20:24Се издава двособен стан

Се издава наместен двособен стан во Охрид во близина на пазарот. Стан...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 19:38Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 17:39Stan vo centar-kapacitet 6 liza +Parking

Od 21 juli do 5ti avgust i od 10ti do 15avgust stanot e zafaten!!! ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 14:32kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 13:16издавам гарсонњера во центар на Охрид

Издавам гарсонњера


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 13:16Се издава стан под кирија

Се издава стан под кирија, во центар На Охрид позади скалеста Зграда....


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 11:39Izdavam stan vo Daljan pogled na ezero

Izdavam stan vo daljan na 2min od plaza Stanot ima golema dnevna sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 сеп 11:03SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 20:47Se prodava Lux stan 73m2 u mnogo kvalitetna zgrada vo ohrid.

Se prodava Lux stan 73m2 u mnogo kvalitetna zgrada vo ohrid. ⭐Kompl...


97.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
99.000 €
Охрид

Станови

24 сеп 19:25Se iznajmuva stan vo strog centar

Se iznajmuva stan vo strog centar (do market Tamaro , vo blizina na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 19:16FOR A LONG PERIOD I AM RENTING A APARTMENT FOR 1 BEDRROM

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 18:00Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22ИМПЕРИЈА – Ексклузивни апартмани

Шифра Б 91/15 Се продаваат нови невселувани станови-апартмани со ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 12:49PRODAVAM NAMESTEN STAN VO ORIKUM ALBANIJA

1. Se prodava kompletno namesten stan so pogled na more vo Orikum Alb...


700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 12:39APARTMENT WITH SEPARATE BEDROOM FOR LONG-TERM RENT

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 09:39Se iznajmuva LUX studio najstrog centar so garaza

Se iznajmuva komplet opremeno komotno studio so golemina od 40m2 vo n...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 08:31SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sloboden. Dvosoben opremen stan, 60m2, komotna dnevna soba so Kujna,...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 07:46Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 20:18Se izdava stan po kirija - Strog centar

Se izdava dvosoben stan vo centarot na Ohrid, na samoto setaliste. Za...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 20:00Se izdava stan vo Ohrid za cela sezona!

Se izdava dvosoben stan vo centarot na Ohrid, na samoto setaliste za ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 19:59Се изнајмува Луксузно наместен стан во центарот на ОХРИД

Се изнајмува стан во центарот на Охрид (над НЛБ банка) Станот е лукс...


60 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
80 €
Охрид

Станови

23 сеп 19:52Se prodava Lux stan na top lokaciji,so extra raspored vo ohr

Se prodava Lux stan na top lokaciji,so extra raspored vo ohrid. ⭐Top...


104.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 17:08Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски ОД 01 СЕПТЕМВРИ 1300 денари за студио апартман 2+1 до три...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:50Вила со 10 апартмани во центар со паркинг

Од 01 СЕПТЕМВРИ ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лицаза резерци...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:49Kamelija nov stan 65m2 trosoben B.Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo faza na gradba 6...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:02Kamelija Stan 99m2 tros. Biljanini Izvori

Се продава стан, 99м2 во населба Билјанини Извори. Станот e југо-ист...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:01Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 na Ulica Slavej planina – Ohrid. Stanot e no...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 15:58Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2 Се продава стан од 65м2 на...


107.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 15:58Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka - ZDRAVESKI

Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka Se naogja vo skalestata zgrada I ...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 15:58Nov stan od 72m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 72м2 на влез на Охрид од Струга Станот го има следниот...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 15:58APARTMAN OHRID - se izdava na 100 metri od plaza

APARTMAN od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo borova suma pogode...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 14:53SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vi centarot na Ohrid vednash do Hotel Montenegro na ul...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 13:59Се изнајмува нов стан во центарот на Охрид

Се изнајмува стан во центарот на Охрид за КРАТОК ПРЕСТОЈ , наспроти ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 €
Охрид

Станови

23 сеп 13:46Stan od 55m2 vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Vangel Nikoloski. Stanot ima vkupn...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 12:46SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

Agencija za nedviznosti "Sanrajs" nudi na prodazba prekrasen ponov st...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 11:24ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:49ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka nasproti market Tamaro (kr...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:49ЧОЈС-Juzen Stan vo Daljan

Se prodava stan vo Daljan vo neposredna blizina na ezeroto na 4 kat (...


51.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:48Се издава стан под кирија-Охридати

Се издава стан под кирија 96м2 во Охридати позади хотел Дипломат. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 22:34Страна 3 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам