Охрид
                           
1498 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2. Moжна замена за стан ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 12:22Промовирано

Izdavam garsonjera

Izdavam garsonjera za podolg prestoj, celosno namestena. Se naogja na...


10.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:13Промовирано

Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски ОД 01 НОЕМВРИ 1100 денари за студио апартман 2+1 до три л...


1.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

06 ное 13:52Промовирано

ИМПЕРИЈА – Станови во центар

Шифра Ц 59/24 Се продаваат нови станови со површина 59м² ,со расп...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 22:32PRODAVAM STAN VO OHRID!!

STANOT E VO STROG CENTAR NA OHRID, KRUZNO OHRIDSKA BANKA, SKALESTA ZG...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 20:07ODLICEN STAN OHRID

Stanot e, kompletno opremen ima cist imoten list


56.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
65.000 €
Охрид

Станови

23 ное 13:37Se izdava garsoniera

Izdavam komplet opremena garsoniera vo Ohrid, naselba Ohridati Stano...


9.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 13:00НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


91.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 09:50Трособен стан кај Комерцијална на 100 м од кеј

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на при...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 09:41ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 64м2

Се продава стан со површина 64м2 (дневна со кујна,две спални,ходник,к...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 ное 22:06ИМПЕРИЈА – Стан 45м²

Шифра Б 112/3 Се продава стан со површина од 45м² со распоред –д...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 ное 22:06ЧОЈС-Stan vo centar na ul.Partizanska

Se prodava stan vo strog centar na ul.Partizanska so vk povrsina od 5...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 ное 21:01Izdavam Apartmani vo Ohrid Centar

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 35 evra za dvajca informacii na 0...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 ное 11:17Sanrajs nov trosoben luksuzen stan od 82m2 na 5kat vo centar

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba nov luksuzen troso...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 ное 22:59Nov Apartman so Besplaten Parking vo Strog Centar

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

21 ное 19:10СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ОХРИД

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ОХРИД, 50 М2 СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ. СТАНОТ Е СУТЕРЕ...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 ное 14:10ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 ное 10:36ЧОЈС-Stan vo Daljan 2kat 62 m2

Se prodava stan vo Daljan na 2 kat so vk kvadratura od 62 m2 i podrum...


57.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 ное 10:35Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame na turisti novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 ное 10:32Стан со 3 спални нас.Христо Узунов

Агенцијата за недвижности на продажба има стан од 120м2, три спални с...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 ное 09:35Iznajmuvame Dvosoben Stan

Se iznajmuvat pod kirija do maj a podocna na turisti i dnevne presto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 ное 21:45Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 ное 21:23Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan za podolg vremenski period . Stanot e opremen i se ...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 ное 19:50Izdavam garsonjera vo daljan

Se izdava garsonjera vo daljan Moze I za podolgo garsonjera E nameste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 ное 12:24Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

20 ное 11:48SE IZDAVA STAN VO OHRID-CENTAR

Izdavam nov,kompletno opremen dvosoben stan od 40m2 vo centar na Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 23:25PRODAVAM STAN VO CENTAROT NA OHRID

Prodavam stan vo cntarot na Ohrid so dvorno mesto 45m2 kompletno ren...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 14:04Kupuvam Garsonjera

Kupuvam Garsonjera do 30.000 e. Ponudite samo na tel.


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 13:04Kupuvam stan

Kupuvam stan od 40 do 50 m2 Biljana 076-582-656


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 09:07Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 ное 10:08ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 95м2

Се продава стан со површина 95м2 (дневна со трпезарија,посебна кујна,...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 18:57Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 14:56Стан за студенти во Охрид

Се издава стан за студенти во Охрид.Станот е 40 м2,две соби,купатило,...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 12:54SANRAJS Stan 64 m2 na 2 kat jug Gimnazija

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba dvsoben stan od 64...


74.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:39Kamelija,stan 36m2,visoko priz.Raca,so spalna

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so golem...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:35Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

Kamelija-Se prodava Nov Stan vo Ohrid nad hotel Granit. Stanot e so ...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:34Стан на Кеј Македонија со поглед на езеро

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:24Стан и гарсоњера кај гимназијата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:21ИМПЕРИЈА – Стан нов

Шифра Ц 61/22 Се продава некористен стан со површина од 73м² со р...


1.180 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 21:31Се изнајмува Луксузно наместен стан во центарот на ОХРИД

Се изнајмува стан во центарот на Охрид (над НЛБ банка) Станот е лукс...


60 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 17:05Ohrid centar do postata

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


29 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 16:48Se Iznajmuva vo OHRID Apartmani vo strog centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 16:47MILOSHEVSKI - STAN OD 56m2 VO OHRID NA ULICA SIRMA

Agencija MILOŠEVSKI vi nudi odlična ponuda na stan od 56m2 vo Ohrid n...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 13:04Страна 5 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам