Охрид
                           
1587 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvame Stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 сеп 09:25Промовирано

Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan na ul. Pitu Guli Ohrid vo nova zgrada. Stanot...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 23:11Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
35 €
Охрид

Станови

22 мај 21:57Промовирано

STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 10:51Kamelija Nov stan 55m2, 1 kat kaj uciliste Hristo Uzunov

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava nov stan vo zavrsna fa...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 10:14Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so povrs...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 10:14Smestuvanje Ohrid Centar - Accommodation Ohrid Center

Novi Apartmani Centar Pokraj Ezero na samo 50m od Ezeroto i Carsijata...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 09:45Ohrid Centar Pogled na ezero-Accommodation Lake view

Smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 сеп 09:45IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 20:55ИМПЕРИЈА – Станови во центар

Шифра Ц 59/24 Се продаваат нови станови со површина 59м² ,со расп...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 20:12ИМПЕРИЈА – Нови станови во близина на кеј

Шифра Б 101/10 Се продаваат станови во градба (завршна фаза) со по...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 20:12Se izdava stan vo centarot na Ohrid na podolg period

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 18:54Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava nov stan vo centarot na Ohrid Stanot e kompletno opremen ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 13:00Se izdava Centar do postata

Izdavam Apartmani I sobi vo Ohrid centar kaj postata zgrada remis 35...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 11:28Se Iznajmuva vo OHRID Apartmani vo strog centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 11:28SE IZDAVA STAN STROG CENTAR

Se izdava stan strog centar na ubava lokacija dve sobi posebni kujna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 10:43PROMO-SEPTEMVRI deluxe apartmani najstrog centar so garaza

Se iznajmuvaat deluxe apartmani vo najstrogiot centar na gradot, vedn...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 сеп 08:42ИМПЕРИЈА – Стан 45м²

Шифра Б 112/3 Се продава стан со површина од 45м² со распоред –д...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 сеп 21:05ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 64м2

Се продава стан со површина 64м2 (дневна со кујна,две спални,ходник,к...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

14 сеп 21:01Stan vo obrid

Se prodaat 4 stanovi prv 87 kvadrati vtor 97 kvadrati 3 97 kvadrati i...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 сеп 20:28Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame na turisti novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 сеп 17:41Se izdava apartman vo centar na Ohrid

Rooftop apartment


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 сеп 11:45OHRID APARTMANI DO EZERO

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , kaj Hotel Riviera, so br...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 сеп 10:11Se Iznajmuva Dvosoben Stan do Opstina Ohrid

Se iznajmuvat na turisti novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

14 сеп 07:58Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan na ul. Pitu Guli Ohrid vo nova zgrada. Stanot...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 23:11ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 95м2

Се продава стан со површина 95м2 (дневна со трпезарија,посебна кујна,...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 20:53Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

Kamelija-Se prodava Nov Stan vo Ohrid nad hotel Granit. Stanot e so ...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 13:35Kamelija nov Stan 69m2 Lagadin

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo naselba Lagadin....


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 13:35ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 12:02ЧОЈС-Nov stan na ul.Egejska

Se prodava nov stan (vo zavrsna faza )na ul.Egejska so vk kvadratura ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 11:09Iznajmuvame Dvosoben Stan

Se iznajmuvat pod kirija do maj a podocna na turisti i dnevne presto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 09:57APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 23:27Se iznajmuva na podolg period

Stanot se iznajmuva za period od septemvri do juli na mesecno nivo po...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 23:27Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 20:48Атрактивен стан

Се продаваат нови станови ограничено на само 10 од60 станови.Површина...


1.050 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 15:45Stan od 69m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 69m2 vo Centar vednas do pazarot. Stanot go ima s...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 15:20Атрактивен стан во центар до Вајкики

Атрактивен стан непосредно до чаршијата поточно старо кино.На само 10...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 14:27Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид

Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид на само 700м од градски...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 13:51Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 12:06Se izdava luksuzno namesten Apartman

Se izdava luksuzno namesten Apartman so povrsina od 36m2 za podolg vr...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 11:58ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 09:58IZDAVAM TROKREVETNA GARSONJERA VO CENTAR NA OHRID

IZDAVAM TROKREVETNA GARSONJERA VO CENTAR NA OHRID KAJ KATOLICKA ISKL...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 08:42Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 08:35Страна 6 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам