Охрид
                           
1587 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvame Stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 сеп 09:25Промовирано

Нови станови Охрид - Струга

Станови за продажба Повеќе станови во Охрид и Струга


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 02:49Промовирано

Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan na ul. Pitu Guli Ohrid vo nova zgrada. Stanot...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 сеп 23:11Промовирано

Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 сеп 08:35Apartmani vo strog centar na ohrid so parking

Se izdavaat apartmani vo strog centar na 50 m od kej so pogled prema ...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 сеп 15:39Stan vo Ohrid - Стан во Охрид

Се продава стан, 99м2 на улица АСНОМ во Охрид. Станот има југо-источн...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 сеп 07:35Се изнајмува двособен стан во центар на Охрид

Се изнајмува двособен стан во строг центар на Охрид. Апартманот се...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 22:21IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 19:14стан за изнајмување

два стана за изнајмување од октомври до јуни, се наоѓаат до факултето...


125 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 13:59PRODAVAM GARSONJERA OD 22M2 VO KARPOS 5 NA TURISTICKA

070/606-966 ODLICNO MALO FUNKCIONALNO STANCE NA 2 KAT SO POVRSINA ...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 13:49Se izdava apartman

se izdava apartman so pogled na ezero pod samoilova tvrdina ...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 10:59Se izdava kompletno luksuzno namesten stan vo Ohrid za Podol

Se izdava kompletno luksuzno namesten stan vo Ohrid naselba Rasadnik ...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 сеп 10:47se izdava stan pod naem

се издава апартман гарсоњера во строг центар во нова зграда. наместен...


9.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 17:55Kamelija Apartman vo Lagadin na 1 linjija do ezero

Se prodava prekrasen apartman vo nas.Lagadin,na prva linija do ezero,...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 17:20Se prodava Stan 54m2vo gradba prizemje so dvorce

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan vo Ohr...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 17:19Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 13:41Се издава наместен стан во Охрид

Се издава наместена гарсоњера на улица Сирма Вовода 108, Охрид (кај м...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 12:56Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 11:12Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid

Trosoben Stan za iznajmuvanje vo centar na Ohrid. Dve spalni sobi, dn...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 10:55izdavam studio 70m do ezero

Izdavam studio kaj hotel Tino Vo centar Na Ohrid na sredina na setali...


2.222.222 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 08:10Apartman vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро и бесп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 16:14Апартман во центарот на градот

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро и бесп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 16:14Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро. На са...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 16:14Kupuvam stan

Kupuvam stan od 40 do 50 m2 Biljana 076-582-656


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 16:09Se Iznajmuva dvosoben stan vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat na turisti i kirija do maj/ jun novi i luksuzno opremen...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 15:49stan

prodavam stan odlicen pogled na ezero za poveke informacii zvonete


750 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 14:17Kamelija Stan 59m2 nas. Daljan

Agencija za nedviznosti kamelija prodava Stan vo naselba daljan na 10...


750 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 12:53Izdavam stan - garsoniera vo centarot na Ohrid

Se izdava garsoniera vo centar na Ohrid(do opstinata).Cena po dogovo...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

08 сеп 12:02APARTMAN CENTAR NIKA

Na Pocetok na Ohridska carsija vednas do Ohridska Banka Spakase banka...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 сеп 09:51Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

07 сеп 09:28izdavam studio 70m do ezero

Izdavam studio kaj hotel Tino Vo centar Na OHrid na sredina na setali...


111.111.111 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 сеп 07:27ИМПЕРИЈА – Стан нов

Шифра Ц 61/22 Се продава некористен стан со површина од 73м² со р...


1.180 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 сеп 20:02ИМПЕРИЈА – Стан 80м²

Шифра Ц 52/14 Се продава стан со површинa 80м² со распоред –дневна...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 сеп 19:51ИМПЕРИЈА – Стан 55м²

Шифра Б 110/22 Се продава нов невселуван стан со површина 55м² со р...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 сеп 19:51ИМПЕРИЈА – Станови во центар

Шифра Б 109/13,14,15 Се продаваат станови во градба со површини од ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

06 сеп 19:51Се изнајмува/продава

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 сеп 12:07Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

06 сеп 11:55СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ПРОСТОР 482М2

СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ПРОСТОР ОД 482М2 НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРОТ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 сеп 11:39ПРОДАВАМ СТАНОВИ

СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ОХРИД ,ЗГРАДА ВО ИЗГРАДБА,ЛОКАЦИЈА БЛИЗУ ХОТ...


1.400 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 сеп 11:39Нови станови во градба

Се продаваат нови станови во градба во Охрид , центар , кај судот. К...


1.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 сеп 21:06ИМПЕРИЈА – Стан строг центар

Шифра A 34/23 Се продава стан (гарсоњера) со површина 22м² ,со рас...


36.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 сеп 20:51Apartmani 2SS - Apartman 7B

Se izdava Apartman vo centar na bul.Turisticka


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

05 сеп 20:43Apartmani 2SS - Stan 7A

Se izdava Stan na bul.Turisticka


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

05 сеп 20:42Страна 7 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам