Цела Македонија
                           
40137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava nenamesten stan

Se izdava nenamesten stan vo centarot na gradot,


7.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Станови

22 сеп 17:15Промовирано

Се издава нов модерно наместен стан

Се издава стан 54м2, двособен, на 2 кат во мала зграда, во близина на...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

13 сеп 22:00Промовирано

Stan 76m2 vo blizina na Shampionche

Prodavam stan 76m2 - dve spalni...


990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 сеп 11:22Промовирано

Centar Vodno prodazba stan EKSTRA LOKACIJA

Vodno, karsi Klinicki Stan 100 m2, mala zgrada Po eden stan na kat....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:50Izdavam stan

Izdavam ubavo namesten stan kaj nova zeleznicka stanica do zgradata n...


170 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:50Se prodava stan karsi KLINICKI vodno centar

Za prodazba 116 m2 Preubavo renoviran stan Karsi klinicki Odlicna ...


1.180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:49К.Вода K.Voda 44 m2 so SPALNA

Na odlicna lokacija vo K.Voda stan so edna spalna- ubav raspored na...


1.080 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 20:49Kozle TROSOBEN 73 m2

Na ubava lokacija vo Kozle Kaj gradinkata se prodava stan so odlic...


1.140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:48Taftalidze Тафталиџе Млечен 125 м2 со 4 СПАЛНИ

Се продава стан кај Ресторан Сидро дуплекс без косини- 2 нормални ка...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:48Двособен стан до зелен пазар

Се издава двособен стан веднаш до зелен пазар. На 5-ти кат без лифт. ...


10.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:41Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 20:39ИЗДАВАМ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Издавам стан на топ локација во Дебар Маало 62 м2 за студенти и врабо...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:36СТАН (поткровје) 61м2

Се продава стан (поткровје) 61 м2. на ул. Димче Лахчански - наспроти...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:32Stan vo Gjorce Petrov so Odlicna Lokacija

Se prodava stan vo Gorce Petrov so odlicna lokacija do policiska stan...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 20:27Се издава комплетно наместен еднособен стан

Станот е комплетно наместен, во одлична состојба и се наоѓа во зграда...


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 20:10Se iznajmuva stan vo K.Voda

Se iznajmuva namesten stan vo K.Voda. Stanot ima dnevna so trepezarij...


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 20:09SE PRODAVA STAN VO KARPOSH 3, POZADI CITY MALL - 185m2

SE PRODAVA LUKSUZEN STAN VO KARPOSH 3, POZADI CITY MALL, 185m2 SO 4 S...


235.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:05SE PRODAVA STAN SO DVOR VO KARPOS 3, BLIZU CITY MALL - 194m2

SE PRODAVA CETVOROSOBEN STAN VO DVOR VO KARPOS 3, BLIZU CITY MALL SO ...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:05Stan vo aerodrom 70m2

Se prodava stan vo aerodrom 70m2 1dnevna,1spalna soba 1detska soba ku...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:05SE PRODAVA LUKSUZEN TROSOBEN STAN VO KAPISTEC - 97m2

SE PRODAVA LUKSUZEN TROSOBEN STAN VO KAPISTEC, 97m2 SO 2 SPALNI SOBI....


140.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:04SE PRODAVA LUKSUZEN STAN VO KOMPLEKS MAKEDONIJA - 109m2

SE PRODAVA LUKSUZEN STAN VO KOMPLEKS MAKEDONIJA, VO TAFTALIDZE SO VKU...


189.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:04СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР,КАЈ МЛЕЧЕН- 93м2

Се продава луксузен трособен стан во Центар, во зградата на Млечен, 9...


135.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
140.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:04Se izdava stan

Se izdava stan vo strogiot centar stanot e kompletno namesten i klima...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:02Se izdava stan

STROG CENTAR !!!! Stanot se izdava samo turistickikapacitet2+2 cenata...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:01Нов Трособен Стан - 76м²

🔑 Нов трособен стан - Стан тип - 6 (76м²) Станот располага со дн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 19:57Kupuvam stan od 30 do 45 m2..vo skopje

Kupuvam stan 30 do 45 m2...do 3 kat vo skopje ili ilinden i okolinata...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 19:54Prodavam stan 39m2 centar debarmaalo prizemje

Prodavam stan 40m2 Debar Maalo na prizemje pogoden za kancelarija, or...


51.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:53Se bara cimerka

Kontakt Natasa 072576914, baram cimerki vo kompletno namesten stan


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:50Se prodava stan

Se prodava stan na top lokacija, bul.Turisticka kaj Kam Market na 2 s...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:49Vrven kvalitet novogradba stanovi 2021-2022

NOVOGRADBA 2021-2022 so vrven kvalitet na odlicna lokacija so pogled ...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:38SE PRODAVA STAN KARPOS 4 MOB:071/243-394

Se prodava stan 46m2 po cena od 1100Evra od 1m2 Ul.Volgogratska vo b...


50.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:36Се изнајмува наместен стан во Аеродром 65м2

Се изнјамува двособен наместен стан во Аеродром, 65м2 во близина на Л...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:22Izdavam namesten stan vo K. Voda

Се издава двособен наместен стан во Кисела Вода карши општината. П...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 19:21Trosoben stan vo Debar Maalo

Se prodava preubav stan na odlicna lokacija vo Skopje - Debar Maalo, ...


73.180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:17Se izdava ubavo namesten stan vo Cair

Stanot se izdava za podolg period. Sranot poseduva: Dnevna soba S...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 19:10  НОВ ОГЛАС

NOVA GRADBA VO STRUGA VO TOP LOKACIJA

NOVA GRADBA VO STRUGA VO MIREN DEL OD GRADOT 500 metra do Zenska Pla...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 18:55IZDAVAM TROSOBEN STAN VO CENTAR NA PLOSTAD

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN TROSOBEN STAN VO SRED CENTAR NA ULICA MAK...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:5118 Central Ohrid/strog centar *200m od pristaniste/korzo*

1-soben apartman za iznajmuvanje vo najstrog centar na Ohrid (stara a...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
Охрид

Станови

Вчера 18:451-soben lux stan za podolg period vo idealen centar na Ohrid

SLOBODEN OD 15ti SEPTEMVRI Se iznajmuva kompletno opremen, lux names...


15.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:45ПРОДАВАМЕ СУПЕР СТАН 84М2 2 СПАЛНИ РЕОНСКИ АЕРОДРОМ

Продаваме одличен стан во Реонски позади Лиса. Станот има 84м2, 2 спа...


86.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:40SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola,...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:40PRODAVAME NAMESTEN TROSOBEN STAN NOVO LISICE 72m2

SIFRA 978P Se prodava stan so povrsina od 72m2 (stanben 58m2 + ter...


58.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:39SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitol...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:39Страна 2 од 1004

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам