Цела Македонија
                           
891 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

14 фев 12:46Промовирано

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 17:32Промовирано

Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Промовирано

Соби во центар охрид

ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ СЕКОЈА РАСПОЛАГА СО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:47Нови апартмани во хотелска зона-Крушево

Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартма...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

Денес 03:32Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартма...


9 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:22АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

Комплетно опремни студиа и апартмани на извонредна локација на само ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:41Издавам соба од стан 7000 денари со платени сметки

Се издава соба од стан на приземје во зграда во К.Вода после економск...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

Вчера 18:10  НОВ ОГЛАС

IZDAVAM NOV APARTMAN ZA NOKEVANJE

Издавам нов апартман во кисела вода, на само три километри од центар,...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Кисела Вода / Скопје

Соби

Вчера 18:07SOBI VO TRPEJCA

Se izdavaat sobi vo centarot na Trpejca so posebna kujna i WC, WI-FI ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:51APARTMANI CENTAR

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 16:14APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Iznajmuvam apartman za kratok prestoj kaj vo centar (kaj gimnazijata)...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:04Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:04Нови студио апартмани "Sunny Lagoon-Apartments" во Лагадин

Поминете прекрасни ВИКЕНД моменти во нашите студио апартмани кои се н...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:09SE IZDAVA PRIZEMJE 30 M2

Poveke informacii na 075 423 856 ZARE


4.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 14:01Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:18Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Kratok prestoj Centar - Skopje

Mодерни апартмани во строгиот Центар на самиот Кеј за краток или подо...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Вчера 13:00Izdavam celosno opremeno studio vo Vlae

Izdavam celosno opremeno studio vo naselba Vlae. Studioto ima zasebe...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Вчера 12:11  НОВ ОГЛАС

Strog centar Ohrid, do postata delux studija so garaza

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrog...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 11:39Sobi za spienje (prestoj)

Se izdavaat sobi za prestoj vo hotel villa Grand , za poedinci , gr...


990 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 09:47izdavam soba so kupatilo 13m novo lisice

izdavam soba so kupatilo 13m novo lisice prizemje samo za eden covek ...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Вчера 09:42Izdavam soba vo ohrid pogodna za studenti

Soba vo ohrid na vinkovacka okolu 30 kvadrati pogodna za studenti nam...


100 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 07:49SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI

Se izdavaat novi apartmani vo stariot del na gradot so prekrasen pogl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 07:37Издавам соби

Издавам две соби во голем стан во Карпош на сама Партизанска во близ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Вчера 07:05Se izdavaaat sobi vo naselba Zelezara kaj posledna 16 ka

Se izdavaat dve sobi so kupatilo ima i parno gradsko so posebe...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Соби

Вчера 06:47Se izdava prostor do City Mall za studenti

Se izdava stan mezanin so poseben vlez vo Taftalidze 2 do City Mall ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Вчера 06:00Se izdava apartman

Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

Вчера 00:55PRIJATEN SMESTAJ ZA VAS ODMOR

CENETI GOSTI! NASATA SEMEJNA KUKJA SE NAOGA NA RASKRSNICATA KAJ OH...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 23:04Iznajmuvame Dvosobni stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 21:15Iznajmuvame Dvosobne stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 21:15Iznajmuvame Dvosobni stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 21:15Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 21:14Iznajmuvame Dvosobni stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 21:14Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 21:14Se izdavaat sobi za kratok prestoj

Sobi za kratok prestoj od 250 denari do 350 denari od osoba. Sobi za ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

30 сеп 21:05SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Соби

30 сеп 15:26Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

30 сеп 15:12Се издава

Се издаваат две соби, дневна и спална, комплетно наместени, кујна со ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

30 сеп 14:34Iznajmuvam stan - apartman Ohridati

Станот се наоѓа во центар на 80 м од езеро позади хотел Милениум. Гре...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 12:33Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 12:28sobi i apartmani vo strog centar ohrid

se izdavaat sobi i apartmani vo centar na ohrid,vo neposredna blizina...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 12:22Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

30 сеп 12:10Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам