Цела Македонија
                           
888 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 17:32Промовирано

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

28 сеп 19:14Промовирано

АПАРТМАНИ

Се издава апртман за ноќевање.(Во склопот на Соби за ноќевање “Петрог...


1.050 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

22 сеп 17:21IZDAVAM NOV APARTMAN ZA NOKEVANJE

Издавам нов апартман во кисела вода, на само три километри од центар,...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

22 сеп 16:52VO SRCETO NA STARATA OHRIDSKA CARSIJA SOBI I APARTMANI

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 сеп 15:35OHRID APARTMANI I SOBI VO SRCETO NA OHRIDSKATA CARSIJA

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 сеп 15:34Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 сеп 15:04Apartmani Centar Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 сеп 15:04Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 сеп 11:51NAJ studia, za NAJ cena - vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 сеп 11:50Se iznajmuvaat sobi

Se iznajmuvaat sobi vo centar na Prilep. Dvokrevetni I trokrevetni. C...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 сеп 10:31Виа Апартмани (соби,Apartmani,Sobi)

Располагаме со еднокреветна, двокреветна, трокреветна, четворокреветн...


15 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

22 сеп 08:50Vila Magdalena - sobi i apartmani za kratok prestoj

Вила Магдалена се наоѓа во центарот на Гевгелија.Ви нудиме нови компл...


20 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.000 €
Гевгелија

Соби

21 сеп 11:42SE IZDAVA PRIZEMJE 30 M2

Poveke informacii na 075 423 856 ZARE


4.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

21 сеп 11:04Izdavam soba, garsonjera/соба, гарсоњера

Издавам комплетно опремена гарсоњера, којашто е дел од семејна куќа, ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

20 сеп 20:36Студиа и апартмани во Крушево - Villa Krusevo Inn

Се издаваат НОВИ студиа и апартмани во Крушево. Истите располагаат со...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

20 сеп 19:51Соби за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

20 сеп 11:33Kratok prestoj Краток престој

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

20 сеп 11:33Apartmani studio

Apartmani vo novite zgradi kaj tamaro cena za parovi 1200 od nok tel...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

20 сеп 06:26Se izdavaat Apartmani na 150 m od kejot na Ezeroto i plazata

Се издаваат Апартмани на 150 метри од кејот на Охридското езеро! ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

19 сеп 23:18Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Се издаваат двокреветни апартмани комплетно опремени со сопствено куп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

19 сеп 20:00SE IZDAVA SPRAT OD KUJCA

E IZDAVA SPRAT OD KUJCA 95 M2 VO BLIZINA NA EKONOMSKO UCILISTE CENA P...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

19 сеп 19:19Издавам празен дел од куќа 50м2

Издавам наместена реновирана куќа со посебен влез 50м2 во населба Лис...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

19 сеп 17:59Куќа 50м2 на Островска

Издавам наместена реновирана куќа 50м2 во населба Лисиче на Островска...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

19 сеп 17:57Се издаваат две комплетно опремени соби !

Се издава комплетно опременa собa за студенти или вработени во трособ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

19 сеп 14:07Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

19 сеп 12:23Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

19 сеп 07:22Naj Studia za Naj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

18 сеп 13:32Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

18 сеп 13:31Апартмани студија Охрид

Апартманите Весна се наоѓаат во централното градско подрачје на сосем...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

18 сеп 13:00Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 сеп 09:25izdavam namestena soba za zenska osoba

izdavam namestena ili polu namestena soba za zenska osoba so kujna i ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соби

18 сеп 09:16Hotel

Se izdavat sobi vo industriska zona Bedinie kumanovo 5 sobi za 10 per...


120 €
или предлог цена
- 66 % Попуст
350 €
Куманово

Соби

17 сеп 19:59Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 сеп 15:41Stan za Kratok prestoj Skopje- Centar

Се изнајмува модерен и удобен стан во строг Центар на 900 м од Плошта...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

17 сеп 15:01Apartman za iznajmuvawe

Se izdava aprtman vo strogiot centar na gradot. Celosno opremen i kli...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

17 сеп 12:59SOBI ZA SPIENE KOMPLET NAMESTENI SE IZDAVAAT I PO KREVET

SOBI ZA SPIENE KOMPLET NAMESTENI SE IZDAVAAT I PO KREVET SE NAODAAT V...


3.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Соби

17 сеп 10:39Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Се издаваат трокреветни студија комплетно опремени со сопствено купат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

16 сеп 19:49Апартмани Даре

Се издаваат апартмани во близина на автобуската станица, со посебен в...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 сеп 16:36Se izdavaat dve sobi za studenti vo Debar maalo

Se izdavaat vo kuka so poseben vlez namesteni dve sobi za studenti, k...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

16 сеп 14:17ГТЦ Соби-Апартмани за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

16 сеп 12:47Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартма...


9 €
или предлог цена
Охрид

Соби

16 сеп 12:38Страна 3 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам