Цела Македонија
                           
888 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 17:32Промовирано

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

28 сеп 19:14Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

14 фев 12:46Промовирано

АПАРТМАНИ

Се издава апртман за ноќевање.(Во склопот на Соби за ноќевање “Петрог...


1.050 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

22 сеп 17:21IZDAVAM NOV APARTMAN ZA NOKEVANJE

Издавам нов апартман во кисела вода, на само три километри од центар,...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

22 сеп 16:52VO SRCETO NA STARATA OHRIDSKA CARSIJA SOBI I APARTMANI

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 сеп 15:35OHRID APARTMANI I SOBI VO SRCETO NA OHRIDSKATA CARSIJA

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 сеп 15:34Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 сеп 15:04Apartmani Centar Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 сеп 15:04Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 сеп 11:51NAJ studia, za NAJ cena - vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 сеп 11:50Se iznajmuvaat sobi

Se iznajmuvaat sobi vo centar na Prilep. Dvokrevetni I trokrevetni. C...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 сеп 10:31Виа Апартмани (соби,Apartmani,Sobi)

Располагаме со еднокреветна, двокреветна, трокреветна, четворокреветн...


15 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

22 сеп 08:50Vila Magdalena - sobi i apartmani za kratok prestoj

Вила Магдалена се наоѓа во центарот на Гевгелија.Ви нудиме нови компл...


20 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.000 €
Гевгелија

Соби

21 сеп 11:42SE IZDAVA PRIZEMJE 30 M2

Poveke informacii na 075 423 856 ZARE


4.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

21 сеп 11:04Izdavam soba, garsonjera/соба, гарсоњера

Издавам комплетно опремена гарсоњера, којашто е дел од семејна куќа, ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

20 сеп 20:36Студиа и апартмани во Крушево - Villa Krusevo Inn

Се издаваат НОВИ студиа и апартмани во Крушево. Истите располагаат со...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

20 сеп 19:51Соби за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

20 сеп 11:33Kratok prestoj Краток престој

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

20 сеп 11:33Apartmani studio

Apartmani vo novite zgradi kaj tamaro cena za parovi 1200 od nok tel...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

20 сеп 06:26Se izdavaat Apartmani na 150 m od kejot na Ezeroto i plazata

Се издаваат Апартмани на 150 метри од кејот на Охридското езеро! ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

19 сеп 23:18Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Се издаваат двокреветни апартмани комплетно опремени со сопствено куп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

19 сеп 20:00SE IZDAVA SPRAT OD KUJCA

E IZDAVA SPRAT OD KUJCA 95 M2 VO BLIZINA NA EKONOMSKO UCILISTE CENA P...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

19 сеп 19:19Издавам празен дел од куќа 50м2

Издавам наместена реновирана куќа со посебен влез 50м2 во населба Лис...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

19 сеп 17:59Куќа 50м2 на Островска

Издавам наместена реновирана куќа 50м2 во населба Лисиче на Островска...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

19 сеп 17:57Се издаваат две комплетно опремени соби !

Се издава комплетно опременa собa за студенти или вработени во трособ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

19 сеп 14:07Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

19 сеп 12:23Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

19 сеп 07:22Naj Studia za Naj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

18 сеп 13:32Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

18 сеп 13:31Апартмани студија Охрид

Апартманите Весна се наоѓаат во централното градско подрачје на сосем...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

18 сеп 13:00Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 сеп 09:25izdavam namestena soba za zenska osoba

izdavam namestena ili polu namestena soba za zenska osoba so kujna i ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соби

18 сеп 09:16Hotel

Se izdavat sobi vo industriska zona Bedinie kumanovo 5 sobi za 10 per...


120 €
или предлог цена
- 66 % Попуст
350 €
Куманово

Соби

17 сеп 19:59Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 сеп 15:41Stan za Kratok prestoj Skopje- Centar

Се изнајмува модерен и удобен стан во строг Центар на 900 м од Плошта...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

17 сеп 15:01Apartman za iznajmuvawe

Se izdava aprtman vo strogiot centar na gradot. Celosno opremen i kli...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

17 сеп 12:59SOBI ZA SPIENE KOMPLET NAMESTENI SE IZDAVAAT I PO KREVET

SOBI ZA SPIENE KOMPLET NAMESTENI SE IZDAVAAT I PO KREVET SE NAODAAT V...


3.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Соби

17 сеп 10:39Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Се издаваат трокреветни студија комплетно опремени со сопствено купат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

16 сеп 19:49Апартмани Даре

Се издаваат апартмани во близина на автобуската станица, со посебен в...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 сеп 16:36Se izdavaat dve sobi za studenti vo Debar maalo

Se izdavaat vo kuka so poseben vlez namesteni dve sobi za studenti, k...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

16 сеп 14:17ГТЦ Соби-Апартмани за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

16 сеп 12:47Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартма...


9 €
или предлог цена
Охрид

Соби

16 сеп 12:38Страна 3 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам