Цела Македонија
                           
885 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

11 авг 08:37Промовирано

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

Апартмани | Apartmani, Соби | Sobi во Охрид | Ohrid

Се издаваат студија во строгиот центар, во Охрид. Секое студио има св...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Iznajmuvam apartman za kratok prestoj kaj vo centar (kaj gimnazijata)...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 15:42Sobi I Apartmani vo Pestani

Se izdavaat sobi vo Pestani,na odlicna lokacija,so pogled na ezero.Se...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 14:19APARTMANI BUNGALOVI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 14:16Prekrasni eftini sobi soba na sama plaza!

Sobite se naogjaat na glavnata ulica i vednas do plazata. Sekoja sob...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

15 авг 13:54Sobni Vrati -Polovni

Se Prodavaat Polovni Vrati so dimenzii : Vrata : 2.m × 90 - komplet...


40 €
или предлог цена
Куманово

Соби

15 авг 13:11Se izdavaat sobi nad bibliotekata

Kukata se naoga vo blizina na bolnicata,kaj paket market,nad bibliote...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

15 авг 12:32Izdavam sobi vo Ohrid centar

Sobi vo strog centar, besplaten parking. Vednas do noviot kruzen kaj ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 12:03Izdavam 1 krevetni 2 krevetni sobi ZELEZARA

Izdavam sobi vo zelezara Komplet no namesteni internet TV centralno p...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Соби

15 авг 11:59Апартмани и соби во Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 11:53Sobi

Se izdavaat sobi , so parking, wifi , tv, pozadi noken klub Arena des...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 11:01Izdvam sobi vo s.Stenje

Izdavam sobi vo selo stenje, sobite se tri krevetni (eden dupli i ede...


300 МКД
или предлог цена
Ресен

Соби

15 авг 10:50Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

15 авг 10:13Smestuvajne vo Ohrid...REZERVIRAJTE!!!

Izdavame sobi vo nova kujka koja se naojgat vo blizina na gracka boln...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 09:48Виа Апартмани (соби,Apartmani,Sobi)

Располагаме со еднокреветна, двокреветна, трокреветна, четворокреветн...


15 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

15 авг 09:35Apartmani Kolevski

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 08:52Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 08:18Apartman vo Ohrid

Apartmanot se naogja vo semejna kuka vo stariot grad na Ohrid vo bliz...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 05:10Sobi Ohrid Gorna Porta - Star Grad

Sobite se naogaat vo stariot grad - Gorna Porta,kaj Anticki Teatar,vo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 05:10Se iznajmuva stan vo Centar vednash do Josip Broz

Se iznajmuva stan za podolg period vo centar vednas do Josip Broz. D...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

14 авг 19:28Se Izdava sprat za ucenici/studenti

Se izdava sprat so poseben vlez za ucenici ili studenti Ul Leninova ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Соби

14 авг 19:05SE IZDAVAAT SOBI BO PESHTANI

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 авг 17:08APARTMANI BUNGALOVI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 авг 14:32Се издава стан во Аеродром

Се издава стан во Аеродром. Со подземна гаража. Шифра 140


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

14 авг 11:57Се издава стан кај city mall

Се издава стан кај city mall. Слободен од септември. Шифра 139


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

14 авг 11:52IZDAVAM SOBI SPROTI DRZAVNA BOLNICA

IZDAVAM SOBI SPROTI DRZAVNA BOLNICA


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

14 авг 11:30Apartman 35 m2

Se izdava apartman 35 m2 vo blizina na novata avtobuska stanica. A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 авг 10:29Sobi vo Pestani prv red pokraj ezero

Se izdavaat sobi so kupatila (dvokrevetni i 1 trokrevetna). Sobite ne...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 авг 10:29Apartman gogo

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka Opremen so Tv Kablo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 авг 09:13Издаваме соби на туристи во близина на жичарата

Се издаваат соби на туристи и спрат од куќа за новогодишните празници...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

13 авг 20:58SOBI////APARTMANI

IZDAVAME LUKSUZNO OPREMANI SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEB...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

13 авг 16:51Ладовина во КРУШЕВО во ЈУЛИ и АВГУСТ

Студиа со посебен влез, опремени за туристи. Секое студио има опремен...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

13 авг 16:02Se izdava soba vo strong centar vo blizina na pazorot

Soba namestena 25 m2 vo strog centar na gradot vo blizina na pazorot....


60 €
или предлог цена
Битола

Соби

13 авг 15:01Se izdava Soba so kujna i kupatilo ( Gjorce Petrov )

-se izdava soba pod kirija so kujna i kipatilo. -za edna osoba . -s...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соби

13 авг 14:40Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

13 авг 13:16se izdavaat tri dvokrevetni sobi

se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja so dve kupatila so wc sobit...


По Договор
или предлог цена
Битола

Соби

13 авг 11:46izdavam dvokrevetna soba

IZDAVAM DVOKREVETNA SOBA SO WC I KUJNA SO TV KABLOVSKA I wifi , uslov...


По Договор
или предлог цена
Битола

Соби

13 авг 11:45BUNGALOWI APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 авг 11:39Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

13 авг 09:53Iznajmuvame Dvosobni stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 авг 08:24Iznajmuvame Dvosobne stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 авг 08:24Страна 4 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам