Цела Македонија
                           
886 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани | Apartmani, Соби | Sobi во Охрид | Ohrid

Се издаваат студија во строгиот центар, во Охрид. Секое студио има св...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

09 окт 15:33Промовирано

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 16:10Промовирано

Se izdava stan soba apartman

Se izdava prostor so svoja kujna i kopatilo mnogu povolno.Prostorot e...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

03 авг 12:30SE IZDAVA NAMESTENA GARSONERA SOBA-DEL OD DVOSOBEN STAN

Sobata e vo ruska zgrada na ul.Volgogradska 8 karshi ZUR Market vo Ka...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

03 авг 10:22Se izdavaat sobi nad bibliotekata

Kukata se naoga vo blizina na bolnicata,kaj paket market,nad bibliote...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

03 авг 08:46Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

03 авг 07:14Apartman vo centarot na Ohrid

Se izdava apartman vo centarot na Ohrid vednas pozadi pozarnata stani...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

03 авг 07:13Izdvam sobi vo s.Stenje

Izdavam sobi vo selo stenje, sobite se tri krevetni (eden dupli i ede...


300 МКД
или предлог цена
Ресен

Соби

03 авг 06:37Apartmani Sajceski Pestani

Se izdavaat apartmani I studia vo Pestani, na samo minute do ezero


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 23:54Sobi vo Trpejca

sobi vo trpejca


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 20:31APARTMANI BUNGALOVI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 12:46⭐⭐⭐ APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД⭐⭐⭐

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 12:39sobi garsonjeri

izdava dve sobi od koi ednata ima 3 kreveti a drugata 4 so posebni v...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 10:59***Sobi vo Ohrid***

Iznajmuvam sobi za privatno smestuvanje vo Ohrid. SOBITE SE NAOGAA...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 23:39СЕ ИЗНАЈМУВААТ СТУДИЈА ВО ЦЕНТАР

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

01 авг 22:24*** APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД ***

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid na prizemje , potpolno z...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 20:07Издавам двокреветна соба за женски пол Ѓорче Петров

Се издава двокреветна соба за женски пол во Ѓорче Петров Скопје


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соби

01 авг 19:08Se iznajmuva garsonera vo Centar

Се издабва гарсоњера спроти Агенција за вработување. Цена: 200 евра...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

01 авг 17:32Kukja vo Bit pazar sproti Mavrovka

Se izdava spart od kukja vo Bit pazar 2 i pol soben , na podolg rok. ...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Соби

01 авг 17:23SOBI////APARTMANI

IZDAVAME LUKSUZNO OPREMANI SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEB...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

01 авг 17:22Apartmani Gjoce Novi Apartmani vo Ohrid !!! <---Rezerviraj

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 17:04Apartmani Gjoche Ohrid <====REZERVIRAJ SEGA

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 17:04KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

01 авг 15:37АПАРТМАНИ ВО ОХРИД!!! ОДЛИЧНА ПОНУДА ПРЕКУ КЕЛЕПУР

ttp://www.apartmanigjoce.mk 076 40 50 65 076 40 50 65 076 40 50 ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10Prekrasni Apartmani Vo OHRID!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10-->Novi Apartmani Vo Ohrid REZERVIRAJ SEGA!!!!!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10NOVI APARTMANI VO OHRID!!! <----REZERVIRAJ!!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10Се издава Апартман на 1 минута од кејот на Охридското езеро

Се издава Апартман во близина на кејот на Охридското Езеро. Апарманот...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 10:43Апартмани со Екстра поглед на езерото и Близу до плажа.

Се издаваат апартмани во Стар Дојран на одлична локација, на само 40 ...


9.999.999 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

01 авг 09:43Kratok prestoj - Ohrid Centar - 2 lica

e izdava za kratok prestoj stan vo centarot na Ohrid 🇲🇰, 250m od st...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 08:31Apartman vo Ohrid

Apartmanot se naogja vo semejna kuka vo stariot grad na Ohrid vo bliz...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 20:07Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 15:41SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Соби

31 јул 15:19Sprat od Kuka vo Mavrovo

Се Издава спрат од Кука во Маврово, во непосредна близина на Црквата ...


600 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Соби

31 јул 15:17IZDAVAM SOBA ZA ZENSKI POL

Se izdava soba za zenski pol (SAMCI)vo Gorce Petrov


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соби

31 јул 15:00Apartmani Gjoce PREKRASNI APARTMANI VO OHRID! <--Pogledajte-

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:45Izdavanje sobi vo centar na Ohrid !

Sobite se novi so novo kupatilo, cisto i domakinski sredeno. Besplate...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:28SOBI I APARTMANI / СОБИ И АПАРТМАНИ во Охрид на кеј

Се издаваат соби и апартмани во вила, во строг центар на Охрид, на ке...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:00Се издаваат соби во Sunny Lake Hostel Ohrid

Се издаваат соби во Хостел Охрид. Строг центар веднаш над чаршијата. ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 10:48СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА И КОЊСКО

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваат ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 08:34Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame nov luksuzno opremen dvosoben stan na turisti I kirija vo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 07:58Iznajmuvame Sobi i Dvosobni Apartmani

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 07:58Страна 5 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам