Цела Македонија
                           
891 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

14 фев 12:46Промовирано

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:18Промовирано

Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Промовирано

Studia vo centarot na Ohrid

Студиа во центарот на Охрид, до градскиот пазар. Секое студио расп...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 авг 17:03Се изнајмува луксузен апартман за краток престој Аеродром

Луксузен стан во нас.Аеродром 3часа -20€ 1вечер -50€


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

30 авг 16:28Se iznajmuva garsonera vo Centar

Се издабва гарсоњера спроти Агенција за вработување. Цена: 200 евра...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

30 авг 15:57Mnogu povolno!!! Izdavam soba

Mnogu povolno!!! Izdavam soba so poseben vlez kujna i kupatilo na...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

30 авг 12:22APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

30 авг 12:13Apartmani za iznajmuvanje

Se izdava apartman vo Villa Tema so moznost za dorucek, so sopstven p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 22:57Апартмани и соби

Соби и апартмани со посебни WC, клима уред, соларни системи, интернет...


1.100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

29 авг 21:17Apartmani-Studia vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 17:33APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 17:32Studia vo centar

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 17:32СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА И КОЊСКО

СТАН ВО ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваат соби и ап...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 11:40Iznajmuvame sobi vo stan vo Aerodrom

Vo 3 soben stan se iznajmuva soba za kulturna zenska osoba Vo dvete s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

29 авг 10:35IZDAVAM APARTMAN NA 50 M DO KEJOT

IZDAVAM GARSONJERA NA SAMO 50 M DO KEJOT .GARSONJERATA POSEDUVA KLIMA...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 09:32SE IZDAVAAT SOBI BO PESHTANI

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 09:25Kratok prestoj - Ohrid Centar - 2 lica

e izdava za kratok prestoj stan vo centarot na Ohrid 🇲🇰, 250m od st...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 08:08LILE PESTANI APARTMANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 07:40Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

Сместување во центарот на Охрид на 50м од влезот на охридската чаршиј...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

28 авг 14:00APARTMANI - Studija vo PESTANI

Se izdavaat apartmani- studija vo Pestani na okolu 80 metri do hotel...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 авг 07:35Se izdava studio i apartman

Izdavam studio i apartman na 10 min do centarot na Ohrid. So sopstve...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 20:50*** APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД ***

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid na prizemje , potpolno z...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 15:25stan vo ohrid centar

stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200 metri pozadi Ohridska...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 14:45Издавам соби во Охрид

Издавам соби во куќа, со голем и убав двор, прекрасно средени соби ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 12:36APARTMANI BUNGALOVI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 12:33⭐⭐⭐ APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД⭐⭐⭐

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 авг 10:04Apartmani i sobi vo centar Joce

Izdavam vo centarot na Ohrid, 8 potpolno novi apartmani so 4 zvezdi. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

25 авг 15:45Sobi/Apartmani vo Peshtani - OHRID

Se izdavaat sobi vo Peshtani na samo 20metri od Ohridskoto ezero. So...


30 €
или предлог цена
Охрид

Соби

25 авг 12:19Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апартмани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 авг 11:57Издавам соба

Издавам една наместена соба со посебен влез кај Народна банка. Телефо...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

23 авг 15:43Издавам апартмани

Издаваме соби двокреветни, трикреветни четирикреветни, петкреветни со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

23 авг 14:20Sobi I Apartmani vo Pestani

Se izdavaat sobi vo Pestani,na odlicna lokacija,so pogled na ezero.Se...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

23 авг 10:32Вила Дионис

Вилата се наоѓа во Н. Лагадин на 9 км од Охрид. Собите се комплетно о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

23 авг 09:30SE IZDAVAT SOBI, СЕ ИЗДАВАТ СОБИ

СЕ ИЗДАВАТ СОБИ БЛИЗУ ГРАДСКАТА ЦРКВА СВЕТИ НИКОЛА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕ...


4.000 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

22 авг 18:03Se izdavat sobi, се издаваат соби

Се издаваат соби близу градската црква Св. Никола. Повеќе информации ...


3.500 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

22 авг 18:02Izdavam Náměštěna soba kako děl od trosoben stan vo Aerodr

Izdavam Náměštěna soba kako děl od trosoben stan isklucivo za studen...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

22 авг 13:56Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Се издаваат трокреветни студија комплетно опремени со сопствено купат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 авг 11:00Се издаваат соби во Sunny Lake Hostel Ohrid

Се издаваат соби во Хостел Охрид. Строг центар веднаш над чаршијата. ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

21 авг 23:23Апартмани Близначки

Апартмани Близначки се наогаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

21 авг 21:12Се издаваат апартмани и соби во Битола!

Апартманите се нови,удобни и модерно опремени. Секој апартман распол...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

21 авг 16:28SE IZDAVAAT APRATMANI NA PRVI RED

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran na prviot red. So prekrasen pogl...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

21 авг 13:43Sobi vo Trpejca

sobi vo Trpejca


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

21 авг 11:34Страна 7 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам