Цела Македонија
                           
531 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


25 €
или предлог цена
26 јун 10:04Промовирано

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:03Промовирано

АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
31 мај 08:52Промовирано

Продавам мала викедица со плац 2800м2 Волково до обиколница

Се продава мала куќичка викендица од околу 30 м2 со горна плоча за из...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

16 јун 08:07Vila vo Davidovo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment pordava vila vo s...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

16 јун 03:10Kamp Krani

Se prodava kamp vo Krani So sopstveno kupatilo i wc - Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
15 јун 22:47Se izdava studio vo Prespa

Seizdavaat dve novi opremeni studija vo Prespa.


По Договор
или предлог цена
15 јун 22:41baram vikendica- plac

baram plac ili vikend kuka soplac skpski reon 075 239 527


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

15 јун 08:17Продаваме куќа во Орешани,250м2 со плац од 9300м2

Продаваме куќа во Орешани од 250м2 со 5 соби и долниот кат планиран з...


170.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Викенд куќи

14 јун 12:51Се продава убава куќа во Волково,260м2 со плац 617м2

Се продава убава понова куќа во Волково,260м2,2 ката ,5 соби,и подрум...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

14 јун 10:04izrabotka na montazni vikendici

izraboruvame sekakov vid na montazni kukji kljuc na raka. STEFI KOMP...


5 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

13 јун 22:57Викендица во Маврово

Се продава викендица во Маврово, Галички пат, на сам пат. 80м2 станб...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

13 јун 17:46СУТОМОРЕ - Црна Гора, апартмани

Целосно опремени комфорни апартмани во приватна вила во Сутоморе. Ви...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

13 јун 09:06Vikendica vo govrlevo

070 262 941 070 262 941 070 262 941 Se prodava kuka so plac od 50...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

12 јун 15:56VIKENDICA

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

12 јун 10:09Апартмани во Љубаништа

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, веднаш ...


1 €
или предлог цена
12 јун 01:52Apartmani vo Ljubanista

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, на само...


1 €
или предлог цена
12 јун 01:50Продавам плац и викендица измеѓу Горно и Долно Соње

Продавам плац со викендица и пропратни објекти измеѓу Горно и Долно С...


85.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

10 јун 23:23Prodavam plac so vikendica izmegu Gorno i Dolno Sonje

Продавам плац со викендица и пропратни објекти измеѓу Горно и Долно С...


85.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

10 јун 23:23Vikendica na Popova Sapka

Se Iznajmuva. Minimum prestoj 2-3 nokji. Kompletno renovirana, raspol...


5 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

10 јун 21:39Барам стара куќа

Барам стара куќа може и срушена со плац во с.Папрадиште -Велешко дај...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

10 јун 16:14Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Викенд куќи

09 јун 19:25Kamelija Vikendica vonaselba Raca so Pogled na Ezero

Agemcija za nedviznosti Kamelija prodava Vikendica vo nas.Raca so pre...


65.000 €
или предлог цена
09 јун 17:43Kupuvam Vikendica vo okolina na Kumanovo

Kupuvam Vikendica vo okolina na Kumanovo Ponudi moze preku viber so ...


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

09 јун 16:50Се продава куќа 75 м2 со плац 2289 м2 во Горно Соње

Плацот се наоѓа во Горно Соње со површина од 2289 м2. На плацот посто...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

09 јун 10:52Plac so vikendiche s.Radishani

Plac ovostarnik 1508 m2 so vikendiche okolu 34m2.Na pat za Pobozje m...


36.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

08 јун 19:13SE IZDAVA VIKENDICA VO NIKIFOROVO MAVROVO

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMENA VIKENDICA ZA CELATA SEZONA, VO BLIZINA N...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

08 јун 09:59apartman vo mavrovo

Se prodava apartman vo mavrovo vo noviot resort. Se naoga na prizem...


75.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

08 јун 07:15Vikendica mavrovo

Se iznajmuvam vikendica vo mavrovo tel. 078467999


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

07 јун 20:30SE PRODAVA PLAC VO s, LJUBANISTA (SV. NAUM)

4000 m2 PLAC NA SAMIOT PAT ZA SV.NAUM I R. ALBANIJA . Pogoden za gr...


30 €
или предлог цена
07 јун 13:49Vila Desanka Ezerski Lozja Struga

Добродојдовте :-) Ќе ни претставува уште поголемо задоволство да Ви ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

07 јун 12:29Издавам приколка

Издавам комплетно опремена приколка во АС Струга со 2 соби на мирна л...


1 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

06 јун 13:28Prodavam vikendica

Prodavam vikendica 50 m2 so ovostarnik, 5000 m2, vo Ovce Pole, telefo...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

05 јун 22:14Cityview apartment ohrid

***Апартмани Cityview Охрид*** ***ПРОМОТИВНО*** 🥰✨🎀Пре...


30 €
или предлог цена
05 јун 09:22Baram kukja za iznajmuvanje vo selo.

Baram kukja za iznajmuvanje vo selo. Cist planininski reon. Pogodno z...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

04 јун 10:52Викендица на одлична локација во Прилеп!

Се продава викендица во месноста Сарика, веднаш на патот Прилеп-Битол...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

03 јун 15:39СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА ВО С.ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНА ВИКЕНД КУЌА ВО С.ТРНОВО, БИТОЛА. КУЌАТА Е СО ИЗЛЕ...


105.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

03 јун 10:39АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
31 мај 08:52Se prodava vikendica vo selo Jedoarce vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na vikendica vo selo Jadoarce vo Te...


25.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

31 мај 08:30VIKENDICA VO BELOVODICA

Se prodava kujka .vikendica vo selo Belovodica Stara gradba od kamen ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

30 мај 18:41Apartman vo Leunovo

Izdavam namesten apartman vo Leunovo - Mavrovo vo tekot na celata god...


40 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

30 мај 12:46Се издава викендичка

Се издава викендичка до автокамп Елешец на самата плажа Атлантик. Две...


1 €
или предлог цена
30 мај 09:41Markova reka Plac 2531m2,vikend kukja 80m2, pom. objekt 17m2

Prodavam plac od 2531 m2 so vikend kukja od 80 m2 na dva sprata i dve...


30 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Викенд куќи

28 мај 16:59Страна 4 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам