Цела Македонија
                           
543 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:58Промовирано

VIKENDICA

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


8.998 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 12:17Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Денес 08:38Викендица на Китка - Караџица

Се продава викендица на Китка - Караџица. Чист планински воздух на 25...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 08:31SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO PLAC OD2500 M2. VO OTOVICA EZERO...


60.000 €
или предлог цена
Денес 07:56Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


50.000 €
или предлог цена
Денес 00:44Kuka vo Erdzelija

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija Kuka 60m2 Plac 1000m2 Pomosni...


16.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

Вчера 22:37ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е ун...


1 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

Вчера 21:56Prodavam Vikendica + Objekt (Povodenici)

Prodavam vikendica +objekt (farma) so 120metri kvadratni na 2 sprata ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Вчера 21:36Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:58Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 19:16Се изнајмува Вила во Охрид

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:44Montazna Vikendica Vikendicka

Izvedba na montazni vikendicki Vo cenata dobivate gratis fundament ...


440 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

Вчера 08:23Izdavam kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 окт 22:44Izdavam vila vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

05 окт 22:44Се продава викендица

Се продава викендица на пчински пат со пчац 3700м2


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

05 окт 20:57Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


150 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 окт 14:32Prodavame Kuka vo Nas.Radisani

Prodavame kuka vo Nas. Radisani vo vtoriot vlez na pocetokot. - Vkup...


86.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

05 окт 12:14VIKENDICA

Vikendica vo golemo Konjari STRUJA,VODA OD VODOVOD BUNAR SO POTOPNA ...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

05 окт 10:39Vikendica so ovostarnik vo D. gjugjance sv. NIKOLSKO

VRTETE SAMO NA OVOJ BROJ KAJ GORAN 077805982 077805982 077805982 ...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

05 окт 09:56Prodavam Vikendica 80 m2 I plac 3700 m2 Vinice Cresevo

Odlicna lokacija nadmorska visina 550 m! Dnevna! Dve spalni! Kupat...


97.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

05 окт 08:59PRODAVAM ODLICEN PLAC SO KUKA

prodavam odlicen golem plac so povrsina od 2240 m2 i kuka od 200 m2.(...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

05 окт 08:49Adria mobilne kuće i glamping šatori

Montažne kuće i glamping šatori proizvođača Adria Home. Adria već vi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

05 окт 08:36apartman vo mavrovo

Se prodava apartman vo mavrovo vo noviot resort. Se naoga na prizem...


75.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 окт 08:03Викендичка Маврово

Оваа викендичка се наоѓа во маврови анови на околу 8 километри од ски...


60 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 окт 06:39Montazna Vikendica Vikendici

NE SE KONTEJNERI!! Rabotime niz cela Makedonija - Betonski funda...


440 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

05 окт 06:34SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


600 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

04 окт 22:08Се продава објект погоден за одморалиште или хотел

Се продава објект во чиста еколошка средина во планински предел на 12...


460.000 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
29.000.000 €
Ранковце / Куманово

Викенд куќи

04 окт 21:36Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendic...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

04 окт 21:23Plac so vikendiche s.Radishani

Plac ovostarnik 1508 m2 so vikendiche okolu 34m2.Na pat za Pobozje m...


36.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

04 окт 19:28Kupuvam vikendica mala kuka ili plac vo star Dojran

Kupuvam mala kuka vikendica vo Star Dojran moze i baraka do 30000 Ev...


30.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

04 окт 14:31SE PRODAVA KUKJA 385m2 so DVOR 1500m2

se prodava izgraden nevseluvan objekt vo zavrshna faza od 385m2 so pl...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

04 окт 10:11Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

04 окт 09:53Se izdava prostor za sekakov vid na zabavi

Se iznajmuva prostor za sekakov vid na proslavi Pobrzajte zakazete g...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

04 окт 01:35Se prodava vikendica na tikveskoto ezero

Se prodava vikendica na tikveskoto ezero. Nova gradba, so povrsina od...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

03 окт 19:37APARTMAN STAN SMESTUVAJNE

STANOVI APARTMANI SMESTUVAJNE


1.111 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

03 окт 19:22kupuvam vikendica ili plac vo PLETVAR

kupuvam vikendica ili plac vo s.Pletvar ili okolinata. Informacii na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

03 окт 18:01Vila Poposki Mavrovo

Se izdava vikndica vo mavrovo komplet opremena so kujna, dneven prost...


100 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

03 окт 17:56Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


1 €
или предлог цена
03 окт 15:37VIKENDICA

Predmet na prodazba e vikend kukja od 82 kvadrati, 1200 kvadrati razr...


По Договор
или предлог цена
03 окт 15:18KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA PRESPANSKO EZERO

KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA DO PRESPANSKO EZERO SO CIST IMOTE...


8.000 €
или предлог цена
03 окт 10:44Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам