Цела Македонија
                           
544 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:21Промовирано

Викендичка Маврово

Оваа викендичка се наоѓа во маврови анови на околу 8 километри од ски...


60 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Денес 18:49ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е ун...


1 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

Денес 16:22Baram kukja za iznajmuvanje vo selo.

Baram kukja za iznajmuvanje vo selo. Cist planininski reon. Pogodno z...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

Денес 15:05Se iznajmuva Vila Teferic2

Se iznajmuva vila Teferic2 za sekakov vid na organizirani proslavi. K...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

Денес 14:16Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 s...


6 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Денес 12:40Prodavam Vikendica + Objekt (Povodenici)

Prodavam vikendica +objekt (farma) so 120metri kvadratni na 2 sprata ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Денес 12:19Vikendica vo selo Rozden

Vikendica vo selo Rozden. Sprat i potkrovje, so struja, voda i kan...


20.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

Денес 11:26Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Денес 11:00PLAC I VIKENDICA/SOPISHTE POZADI AMBULANTA

Prodavam plac so vikendica pozadi ambulantata vo S.Sopishte placot e ...


60 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

Денес 10:29Се изнајмува Вила во Охрид

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Денес 09:19Викендица на Китка - Караџица

Се продава викендица на Китка - Караџица. Чист планински воздух на 25...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 08:31Се продава

Продавам нова невселена куќа на прекрасна локација во новата населба ...


77.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

Денес 08:21Се продава објект погоден за одморалиште или хотел

Се продава објект во чиста еколошка средина во планински предел на 12...


460.000 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
29.000.000 €
Ранковце / Куманово

Викенд куќи

Денес 05:59  НОВ ОГЛАС

Prodavam plac za Vila Ljubanista Sveti Naum

Prodavam plac za Vila vo Ljubanista Sveti Naum vo najubavi...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:21Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:21Kuka vo Erdzelija

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija Kuka 60m2 Plac 1000m2 Pomosni...


16.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

Вчера 18:47KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 17:58Montazna Vikendica Vikendici

NE SE KONTEJNERI!! Rabotime niz cela Makedonija - Betonski funda...


440 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

Вчера 16:49Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


150 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 15:35Vikendica

Se prodava vikendica


9.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 €
Кавадарци

Викенд куќи

Вчера 12:16SE PRODAVA KUKJA 385m2 so DVOR 1500m2

se prodava izgraden nevseluvan objekt vo zavrshna faza od 385m2 so pl...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

Вчера 11:08Apartman vo Leunovo

Izdavam namesten apartman vo Leunovo - Mavrovo vo tekot na celata god...


40 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 08:42Izdavam kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 08:41Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

Вчера 07:49Se prodava vikendica na kozjak naselba breznicka

Se prodava itno vikendicka na kozjak legarizirana so cist imoten list...


6.900 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

29 сеп 23:41Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
29 сеп 21:42VIKENDICA

Predmet na prodazba e vikend kukja od 82 kvadrati, 1200 kvadrati razr...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 18:04SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


600 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

29 сеп 17:17Vikendica na Ablanica

Se prodava vikendica(karabina) od 100m2 so pomosen objekt I plac od...


1.000.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

29 сеп 13:07Vikendica vo PAKOSEVO

Se prodava vikendica so plac od 545m2 vo selo Pakosevo Imotot e so ci...


17.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

28 сеп 21:19Добри Дол - Продавам викенд куќа и земјиште

Продавам викенд куќа од 150 квадрати во Добри Дол - приземје, кат и ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

28 сеп 20:20VIKENDICA

Vikendica vo golemo Konjari STRUJA,VODA OD VODOVOD BUNAR SO POTOPNA ...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 сеп 19:48Vikendica so ovostarnik vo D. gjugjance sv. NIKOLSKO

VRTETE SAMO NA OVOJ BROJ KAJ GORAN 077805982 077805982 077805982 ...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

28 сеп 19:45Vikendica na Popova Sapka

Se Iznajmuva. Minimum prestoj 2-3 nokji. Kompletno renovirana, raspol...


5 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

28 сеп 17:45plac i objekt vo "Suvi Laki" (Strumica/Berovo)

prodavam plac,objekt, i delovi od objekti po imoten list vo "Suvi Lak...


1 €
или предлог цена
Струмица

Викенд куќи

28 сеп 11:28Урбан плац со викендица во најчистиот дел од градот

Се продава плац од 1000м2 заедно со викендица со имотен лист за 32 м...


45.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

28 сеп 10:03SE PRODAVA VIKENDICA NA PATOT ZA BISTRICA SO MESTO OD 1000m2

Vikendica 70m2 ...1000m2 dvorno mesto...bunar...na dva sprata


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

28 сеп 08:16Vikend Kuka/Vila na Ravna Reka

Prodavam Vila vo mesnosta Ravna reka vo blizina na Pehcevo. Vilata im...


25.000 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

27 сеп 23:47Montazna Vikendica Vikendicka

Izvedba na montazni vikendicki Vo cenata dobivate gratis fundament ...


440 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

27 сеп 22:19Викенд куќа во Асамати

Се продаваaт 2 викенд куќи во Преспа, Асамати. Средена документација...


32.900 €
или предлог цена
27 сеп 21:31Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам