Цела Македонија
                           
540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:51Промовирано

Kuka vo Erdzelija

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija Kuka 60m2 Plac 1000m2 Pomosni...


16.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

07 авг 13:28Се изнајмува студио во Преспа

Се изнајмуваат две студија во Преспа телефон за контакт 079 274 1...


По Договор
или предлог цена
07 авг 13:27Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendic...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

07 авг 12:49apartman vo mavrovo

Se prodava apartman vo mavrovo vo noviot resort. Se naoga na prizem...


75.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

07 авг 11:51Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


100 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

07 авг 09:50Se prodava vikendica na kozjak naselba breznicka

Se prodava vikendicka na kozjak legarizirana so cist imoten list za...


11 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

06 авг 20:20VIKENDICA VO BELOVODICA

Se prodava kujka .vikendica vo selo Belovodica Stara gradba od kamen ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

06 авг 15:51Kamp

Prodavam kamp AS struga


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

06 авг 12:12SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO PLAC OD2500 M2. VO OTOVICA EZERO...


60.000 €
или предлог цена
06 авг 09:35Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското е...


10 €
или предлог цена
06 авг 08:49IMOT-Vikendica

Se prodava imotot daden na slikite. Odlicen pristap, struja i voda so...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:32Montazni Celicni Vikendicki

Izvedba na montazni vikendicki (NE SE KONTEJNERI) - Betonski Funda...


430 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

06 авг 07:44Добри Дол - Продавам викенд куќа и земјиште

Продавам викенд куќа од 150 квадрати во Добри Дол - приземје, кат и ...


105.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

06 авг 02:28Вила, планина Плачковица

Итнооо се продава, наместена е вилата 60m2 на добра локација на план...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Радовиш

Викенд куќи

05 авг 23:35Vikend kuka -selo Krstec

Se prodava vikend kuka 44 m2, gradina 378m2, dvor 73m2.Se naoga vo se...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

05 авг 14:15ИЗРАБОТКА НА МОНТАЖНИ КУЌИ

𝙀𝘾𝙊 𝙒𝙀𝙀𝙆𝙀𝙉𝘿 𝙃𝙊𝙐𝙎𝙀 - 𝙈𝙊𝘿𝙐𝙇𝘼𝙍 𝘿𝙀𝙎𝙄𝙂𝙉 𝘼𝙍𝘾...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

05 авг 13:00Vikendica

Se prodava vikendica na periferijata na gradot


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

05 авг 10:54СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ВИКЕНДИЦА ВО ОПЕНИЦА, Охрид

Се продава или издава викендица во с.Опеница, Охридско на 10 км од це...


По Договор
или предлог цена
05 авг 10:24Чојс-Викенд кука во населбата чекоштина!!

Викенд куќа од 40 m2 и двор од 2250m2 ,во населба Чекоштина со прекр...


35 €
или предлог цена
05 авг 10:04Se izdava bungalov Ohrid

Bungalov so sopstveno kupatilo dnevna kujna kapacitet 5 lica na 20 m ...


1 МКД
или предлог цена
05 авг 08:46Montazni vikend kuki,kontinjeri,kancelarii,objekti

Izrabotuvame montazni kukicki Izgradba i montaza vo rok od 30 dena V...


175 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

05 авг 07:59СПРАТ ОД КУКА ПОКРАЈ ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУКА ВО ЛЕТНИОТ ПЕРИОД И НИЗ ЦЕЛА ГОД ЗА ЉУБИТЕЛИ ...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

04 авг 20:45Plac so vikendiche s.Radishani

Plac ovostarnik 1508 m2 so vikendiche okolu 34m2.Na pat za Pobozje m...


36.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

04 авг 16:58VIKENDICA

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

04 авг 12:15Vikendica vo Kuckovo/Викендица во Кучково

Се продава викендица во Кучково со површина од 63 м2 и плац од 402 м2...


40.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

04 авг 11:11Продавам куќа во село Кожле

Куќа 65 м2 и покривни соби друг објект од 300м2 и помошен објект од ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

04 авг 10:10Vikendica so ovostarnik

Se prodava vikendica na 2 sprata, so ovostarnik na vkupna povrsina od...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

04 авг 01:42Vikend kuka vo s.Rastani

Se prodavaat dve kuki pred seloto rastani ednata e stara a drugata go...


23.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 €
03 авг 23:12Vikendica Kontejner Kancelarija

Izrabotka na montazni vikendici i kontinjeri vo razni dimenzi


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Викенд куќи

03 авг 17:59Se izdava studio vo Prespa

Seizdavaat dve novi opremeni studija vo Prespa.


По Договор
или предлог цена
03 авг 15:03Vikendica od 65m2 vo s.Setole - Tetovo

Top ponuda na vikendica vo selo Setole so prekrasen pogled. Vikendic...


26.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

03 авг 10:49Prodavam plac so vikendica izmegu Gorno i Dolno Sonje

Продавам плац со викендица и пропратни објекти измеѓу Горно и Долно С...


80.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

03 авг 10:19Продавам плац и викендица измеѓу Горно и Долно Соње

Продавам плац со викендица и пропратни објекти измеѓу Горно и Долно С...


80.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

03 авг 10:19Izdavam kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

02 авг 20:22Izdavam vila vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

02 авг 20:21Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Викенд куќи

02 авг 20:19Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata 075498450


По Договор
или предлог цена
02 авг 17:27PLAC I VIKENDICA/SOPISHTE POZADI AMBULANTA

Prodavam plac so vikendica pozadi ambulantata vo S.Sopishte placot e ...


60 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

01 авг 21:27Викендица со шпалир лозје

Се продава Викенд куќа од 45 м2 со гаража. Се наоѓа на 4,5км од цента...


3.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Викенд куќи

01 авг 18:20SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC POD PRILEPSKO EZERO !!!

Se prodava VIKENDICA SO PLAC pod PRILEPSKO EZERO na 100 metri od rest...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

01 авг 18:02Страна 2 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам