Цела Македонија
                           
543 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:21Промовирано

Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendic...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

13 сеп 11:40Vikendica vo Katlanovo

Se prodava vikendicka od 60m2 i dvor 500m2


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

13 сеп 09:14АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
12 сеп 09:11ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
11 сеп 12:06модуларни контејнери

модуларни контејнери изработени од галванизиран лим по германски стан...


2.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

10 сеп 14:05Se prodava plac so vikendica vo selo trubarevo

placot e okolu 900 kvadrati, za podetalno info javete se zemjishtet...


25.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

10 сеп 11:39Вила, планина Плачковица

Итнооо се продава, Цена по договор наместена е вилата 60m2 на добр...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Викенд куќи

09 сеп 14:51Se prodava vikend kuka

Se prodava vikend kuka i ovostarnik okolu 300 m2 so voda struja asva...


11 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

09 сеп 10:59Vikend kukja so plac

Se prodava vikend kukja od 80m2 vo selo Celopek i magacinski prostor ...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

08 сеп 21:22Se prodava vikendica na tikveskoto ezero

Se prodava vikendica na tikveskoto ezero. Nova gradba, so povrsina od...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

08 сеп 15:58Vikendica vo govrlevo

070 262 941 070 262 941 070 262 941 Se prodava kuka so plac od 50...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

08 сеп 13:07Se izdava prostor za sekakov vid na zabavi

Se iznajmuva prostor za sekakov vid na proslavi Pobrzajte zakazete g...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

08 сеп 12:05Викендица во близина на Марков Манастир

Се продава викендица на преубава локација во близина на Марков Манаст...


46.000 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Викенд куќи

07 сеп 14:36Продавам куќа во село Кожле

Куќа 65 м2 и покривни соби друг објект од 300м2 и помошен објект од ...


50.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

07 сеп 09:52Se prodava vikendica vo selo Jedoarce vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na vikendica vo selo Jadoarce vo Te...


25.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

07 сеп 09:37Agape Vila Elen Kamen

VILA AGAPE Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ele...


25 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

06 сеп 22:15Продавам -менувам куќа за стан во Охрид

Куќа со три спални , салон со камин со трпезарија и кујна , две купа...


65.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

06 сеп 21:16SE PRODAVA VIKENDICA VO DRMA-PETROVEC

Prodavam vikendica vo s.Drma, asfaltiran pat do vikendicata, aktive...


42.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

06 сеп 17:26Bazen za vasata proslava

Se iznajmuva Bazen pogoden za sekakov vid na proslavi: -dneven odmor...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

05 сеп 21:32Se prodava stan u Mavrovo Ski Centar

Se prodava stan eden komplet 105m2 ili Dva so 47m2 i 58m2


12 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 сеп 18:30Викендица со шпалир лозје

Се продава Викенд куќа од 45 м2 со гаража. Се наоѓа на 4,5км од цента...


3.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Викенд куќи

05 сеп 07:53Montazni Vikendici Vikendicki

Izvedba na montazni vikendicki (NE SE KONTEJNERI) - Betonski Funda...


440 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

05 сеп 07:47Montazni Vikendicki Vikendici

Izvedba na montazni vikendicki (NE SE KONTEJNERI) - Betonski Funda...


440 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

05 сеп 07:47Se prodava kamp prikolka vo avto kamp krani

Se prodava kamp prikolka Kontakt: 075 249 933


3.500 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

04 сеп 15:32Vikendica so ovostarnik

Se prodava vikendica na 2 sprata, so ovostarnik na vkupna povrsina od...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

03 сеп 08:43Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje od 1 hektar so kukja, rasadi, bazen. Se prodava ima...


50.000 €
или предлог цена
01 сеп 19:26PLAC I VIKENDICA/SOPISHTE POZADI AMBULANTA

Prodavam plac so vikendica pozadi ambulantata vo S.Sopishte placot e ...


60 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

01 сеп 14:34Се изнајмува студио во Преспа

Се изнајмуваат две студија во Преспа телефон за контакт 079 274 1...


По Договор
или предлог цена
31 авг 11:46Се издава викенд куќа

Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМЕНТ, со пет апартмански соби: една ...


2 МКД
или предлог цена
31 авг 11:20Adria mobilne kuće i glamping šatori

Montažne kuće i glamping šatori proizvođača Adria Home. Adria već vi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

31 авг 10:29Se prodava Viken Kuka

Se prodava Vikend Kuka so 2 sobi ima voda struja ovostarnik vikend ku...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

31 авг 08:20izrabotka na montazni vikendici

izraboruvame sekakov vid na montazni kukji kljuc na raka. STEFI KOMP...


5 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

30 авг 18:44ВИКЕНДИЦА ВО ВАКАВ (кратовско) со НИВА од 900 м2

Се продава викенд-куќа на два спрата, 28+28 квадрати во село Вакав, н...


1 €
или предлог цена
Кратово

Викенд куќи

30 авг 16:40Се продава плац (овоштарник)

Локација-Идризово (до автопат) наспроти Прилепска Пивара 1040 m2 Ч...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

30 авг 15:48Odlicna lokacija na sam avtopad plac niva kukja

Odlicen Palc se prodava na sam avtopat Katlanovo kon Skopje so . Ima ...


23 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

30 авг 09:23Се продава плац во с.Конопиште

Се продава плац во с. Конопиште на излезот према с.Бошава со површин...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

29 авг 21:10baram vikendica- plac

baram plac ili vikend kuka soplac skpski reon 075 239 527


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

29 авг 20:53Kozjak Blizansko

Kozjak Blizansko 199m2 stamben prostor 120m2,garazen 80m2,cist imoten...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

27 авг 10:46vikendica vo katlanovo

Prodavam opremena vikendica vo Katlanovo, legalizirana so cist imoten...


45.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

26 авг 16:33VIKEND KUKA

KONTAKT 070/392-519 OLIVER Vikendica vo Varvara na patot kon Markov ...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

25 авг 22:00Страна 3 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам