Цела Македонија
                           
540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:51Промовирано

Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
14 јул 17:58Викендица на одлична локација во Прилеп!

Се продава викендица во месноста Сарика, веднаш на патот Прилеп-Битол...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

14 јул 15:04se prodava vikendica vo Selo Huma

renovirana I namestena vikendica.centar


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

12 јул 16:38атрактивна викенд-куќа во Маврово,со поглед кон езерото

паркинг 149.999€ викендица Маврово станбена површина: 121м2 кат...


149.999 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

12 јул 07:08ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица

Д 95/6 Се продава куќа-викендица (нова градба) со вкупна површина 92...


61.000 €
или предлог цена
11 јул 20:54Апартмани во Љубаништа

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, веднаш ...


1 €
или предлог цена
11 јул 14:25Се продава викендица во Долно Соње

Се продава викендица во Долно Соње, со вкупна површина од 550м2, од к...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

11 јул 12:06Базен за прослави, родендени, девојачки забави

Базен 22 е место каде што можете да ги прославите вашите роденденски ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

11 јул 11:42Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje od 1 hektar so kukja, rasadi, bazen. Se prodava ima...


12.000 €
или предлог цена
10 јул 14:45atraktivna vikendica so mnogu golem dvor vo Setole

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈 📣atraktivna vikendica 🏡 so mnogu gol...


69.999 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

10 јул 01:33Se prodava kamp vo krani

Na dobra lokacija pod borova shuma,blizu recepcija,so dogradena kujna...


3.500 €
или предлог цена
08 јул 10:43Vikendica vo Guriste!!!!

Vikendicara e so 2150kvadratni metri povrsina ,na dva sprata so 4 sob...


33.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

08 јул 10:06КУПУВАМ КУЌА ИЛИ ПЛАЦ ВО СЕЛО ПАПРАДИШТЕ

По потекло од Папрадиште, купувам куќа или плац во с.Папрадиште (Веле...


123.456 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

07 јул 19:51Se prodava vo Krani

Kampot e na dobra lokacija pod borova shuma blisku do recepcija so do...


3.500 €
или предлог цена
07 јул 15:00Se prodava kamp vo Krani

Kampot e dograden so gips karton, kujna trpezarija so laminat i zas...


3.500 €
или предлог цена
07 јул 14:41Izdavam kamp prikolka vo Ohrid - Gradiste

Se izdava kamp prikolka vo gradiste vo noviot del na kampot , vo nepo...


1.300 МКД
или предлог цена
06 јул 17:47Vila vo Davidovo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment pordava vila vo s...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

06 јул 15:57Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа во Битола. Куќата се наоѓа до старата авто...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

05 јул 22:02Vikendica

Se prodava vikendica vo blizina na zheleznichkata stanica Rajko Zhin...


1 €
или предлог цена
05 јул 20:35vikend kuca vo selo jabolci

se prodava vikendica vo selo jabolci,nad shkoloto na pocetok na selot...


25.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

05 јул 13:55Apartman GOLF - Star Dojran

Телефони за контакт : 071 222 426 и 070 220 022. За вистински ...


35 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

05 јул 13:00APARTMAN STAN SMESTUVAJNE

STANOVI APARTMANI SMESTUVAJNE


1.111 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

05 јул 07:18Викендица во близина на Марков Манастир

Се продава викендица на преубава локација во близина на Марков Манаст...


46.000 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Викенд куќи

04 јул 13:28Vikend Kuka/Vila na Ravna Reka

Prodavam Vila vo mesnosta Ravna reka vo blizina na Pehcevo. Vilata im...


25.000 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

03 јул 14:14Vikendica vo Vojnik so Hala na asfalt

Se prodava vikendica zaedno so Hala za rabota i 3000 m2 dvor vo vojni...


89.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

03 јул 12:10PRODAVAM KUKJA vo STAR DOJRAN

Prodavame kukja vo Star Dojran, so stanbena povrshina 85m2,so terasa ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

30 јун 23:19kupuvam vikendica ili plac vo PLETVAR

kupuvam vikendica ili plac vo s.Pletvar ili okolinata. Informacii na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

30 јун 21:16PRODAVAM VIKEND KUKJA - TOP LOKACIJA

Se prodava vikend kukja vo odlicna sostojba, namestena komplet na mno...


17.900 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

30 јун 19:09Kupuvam vikendica vo okolinata na Skopje

Kupuvam vikendica vo okolinata na Skopje, so imoten list, voda, struj...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

30 јун 17:23Се продава викендица во Љубанци

Се продава викендица во близина на с.Љубанци. Плацот е со површина о...


60.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

30 јун 11:52ИМПЕРИЈА – Викендица 74м²

Шифра Д 95/23 Се продава викендица со површина 74м² на приземје.Повр...


35.000 €
или предлог цена
29 јун 20:25Се продава викен куќа

Се продава викенд куќа со дозвола, се наоѓа помеѓу два главни патови ...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

29 јун 13:37Bungalov vo Ljubaniste

Izdavam bungalov vo AK Ljubaniste. Dve sopcinja so po 3 kreveta, vo e...


3.000 €
или предлог цена
28 јун 18:32Vikendica

Se prodava vikendica vo blizina na straro industrisko so ovostarnik o...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 јун 18:10Kuka so lozje

Prodavam kukarce so 2 dekari lozje Na dobra lokacija vo blizina na p...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 јун 16:56IZAJMUVANJE APARTMAN VO GRCIJA

Se iznajmuva Apartman vo Asprovalta, vo Grcija, 150metri od plazata. ...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

27 јун 14:37Iznajmuvam vila vo Markov Manastir

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Sk...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

27 јун 12:52Vikendica karabina so plac 2800m2 Volkovo do obikolnica

Prodavame vikendica karabina vo Volkovo prema Orman pred obikolnicata...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

27 јун 07:06Vikendica vo Zubovce do reka

Vikendicata e so 2 sobi i šupa,vo atar do reka Zubovce/Šuplji Kamen 4...


15.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

26 јун 13:00Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


1.700 МКД
или предлог цена
26 јун 10:04Страна 4 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам