Цела Македонија
                           
540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

13 авг 21:19Промовирано

Vikendica karabina so plac 2800m2 Volkovo do obikolnica

Prodavame vikendica karabina vo Volkovo prema Orman pred obikolnicata...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

27 јун 07:06Vikendica vo Zubovce do reka

Vikendicata e so 2 sobi i šupa,vo atar do reka Zubovce/Šuplji Kamen 4...


15.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

26 јун 13:00Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


1.700 МКД
или предлог цена
26 јун 10:04SE PRODAVA LOZJE SO KUKJA

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

25 јун 21:00Викендица во Претор .... Vikendica vo Pretor ...

Се изнајмува викендица во Претор-Преспа, лоцирана на 10тина мин од пл...


1 €
или предлог цена
25 јун 10:00модуларни контејнери

модуларни контејнери изработени од галванизиран лим по германски стан...


2.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

24 јун 21:32Se prodava niva od 4000 m2 so vikendica

Се продава нива 4000 м2 со викен куќа во КО Челошево. Контакт на тел...


1 €
или предлог цена
24 јун 11:52Podavam mala vikendica karabina 30n2 so plac 2800m2 Volkovo

Prodavam mala vikendica karabina 30 m2 so betonska ploca za kreva...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

23 јун 23:40Се продава камп приколка во Градиште

Се продава камп приколка во Градиште. Цена по договор. Контакт телефо...


1 €
или предлог цена
23 јун 20:50Kuka vo Otovica Sujaklari

Vikend kuka cena po dogovor 077598033 Laze


123.456 €
или предлог цена
23 јун 18:32Се продава викендица со земјиште во Оморани

Се продава викендица со земјиште во населба Оморани. Викендицата е на...


По Договор
или предлог цена
Чашка / Велес

Викенд куќи

22 јун 12:24Se prodava kompleks delovni objekti vo s. Pkliste

Se prodava kompleks- odmaralište vo planina Objektot sodrži 11 sobi ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

21 јун 23:38Ljubanista

Се издаваат соби со сопствено купатило , тераса и заедничка куња. Се...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:23Kupuvam VIkendica so plac po Normalna cena

Kupuvam vikendica ili stara selska kuca so plac ,voda,struja,pat po...


5.000 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

20 јун 22:14Vikendica vo Orevoec

Se prodava vikendica vo s.Orevoec od 50m2 legalizirana plus 50m2 za o...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 јун 21:48Vikendica vo katlanovo

Се продава викенд куќа во Катланово одлична местоположба со водовод ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

18 јун 13:00Se izdava kuka vo Mavrovo

Kuka na prekrasna lokacija,so sopstven parking.Prizemjeto raspolaga s...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

16 јун 17:55Продавам мала викедица со плац 2800м2 Волково до обиколница

Се продава мала куќичка викендица од околу 30 м2 со горна плоча за из...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

16 јун 08:07Kamp Krani

Se prodava kamp vo Krani So sopstveno kupatilo i wc - Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
15 јун 22:47baram vikendica- plac

baram plac ili vikend kuka soplac skpski reon 075 239 527


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

15 јун 08:17Продаваме куќа во Орешани,250м2 со плац од 9300м2

Продаваме куќа во Орешани од 250м2 со 5 соби и долниот кат планиран з...


170.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Викенд куќи

14 јун 12:51Се продава убава куќа во Волково,260м2 со плац 617м2

Се продава убава понова куќа во Волково,260м2,2 ката ,5 соби,и подрум...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

14 јун 10:04Викендица во Маврово

Се продава викендица во Маврово, Галички пат, на сам пат. 80м2 станб...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

13 јун 17:46Vikendica vo govrlevo

070 262 941 070 262 941 070 262 941 Se prodava kuka so plac od 50...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

12 јун 15:56Барам стара куќа

Барам стара куќа може и срушена со плац во с.Папрадиште -Велешко дај...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

10 јун 16:14Се продава куќа 75 м2 со плац 2289 м2 во Горно Соње

Плацот се наоѓа во Горно Соње со површина од 2289 м2. На плацот посто...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

09 јун 10:52SE IZDAVA VIKENDICA VO NIKIFOROVO MAVROVO

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMENA VIKENDICA ZA CELATA SEZONA, VO BLIZINA N...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

08 јун 09:59Vikendica mavrovo

Se iznajmuvam vikendica vo mavrovo tel. 078467999


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

07 јун 20:30SE PRODAVA PLAC VO s, LJUBANISTA (SV. NAUM)

4000 m2 PLAC NA SAMIOT PAT ZA SV.NAUM I R. ALBANIJA . Pogoden za gr...


30 €
или предлог цена
07 јун 13:49Vila Desanka Ezerski Lozja Struga

Добродојдовте :-) Ќе ни претставува уште поголемо задоволство да Ви ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

07 јун 12:29Prodavam vikendica

Prodavam vikendica 50 m2 so ovostarnik,zasaden so orevi cendler 5000 ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

05 јун 22:14Cityview apartment ohrid

***Апартмани Cityview Охрид*** ***ПРОМОТИВНО*** 🥰✨🎀Пре...


30 €
или предлог цена
05 јун 09:22Baram kukja za iznajmuvanje vo selo.

Baram kukja za iznajmuvanje vo selo. Cist planininski reon. Pogodno z...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

04 јун 10:52СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА ВО С.ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНА ВИКЕНД КУЌА ВО С.ТРНОВО, БИТОЛА. КУЌАТА Е СО ИЗЛЕ...


105.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

03 јун 10:39Apartman vo Leunovo

Izdavam namesten apartman vo Leunovo - Mavrovo vo tekot na celata god...


40 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

30 мај 12:46Се издава викендичка

Се издава викендичка до автокамп Елешец на самата плажа Атлантик. Две...


1 €
или предлог цена
30 мај 09:41Markova reka Plac 2531m2,vikend kukja 80m2, pom. objekt 17m2

Prodavam plac od 2531 m2 so vikend kukja od 80 m2 na dva sprata i dve...


30 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Викенд куќи

28 мај 16:59Се бара Вила/овоштарник/лозје и слично

Се бара да се Купе/Рента Вила/Овоштарник/Лозје и слично у околината н...


1 €
или предлог цена
28 мај 14:40Vikend kuka Srebrena voda

Vikendicata e na dva sprata so tarasa 12x3,5 struja, voda, garaza, ba...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

28 мај 12:28kupuvam vikendica

kupuvam vikendica ili postara kuca vo opstina Debarca


20.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

27 мај 21:20Страна 5 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам