Цела Македонија
                           
543 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:58Промовирано

Se prodava kompleks delovni objekti vo s. Pkliste

Se prodava kompleks- odmaralište vo planina Objektot sodrži 11 sobi ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

21 јун 23:38Ljubanista

Се издаваат соби со сопствено купатило , тераса и заедничка куња. Се...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:23Kupuvam VIkendica so plac po Normalna cena

Kupuvam vikendica ili stara selska kuca so plac ,voda,struja,pat po...


5.000 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

20 јун 22:14Vikendica vo Orevoec

Se prodava vikendica vo s.Orevoec od 50m2 legalizirana plus 50m2 za o...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 јун 21:48Vikendica vo katlanovo

Се продава викенд куќа во Катланово одлична местоположба со водовод ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

18 јун 13:00Продавам мала викедица со плац 2800м2 Волково до обиколница

Се продава мала куќичка викендица од околу 30 м2 со горна плоча за из...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

16 јун 08:07Kamp Krani

Se prodava kamp vo Krani So sopstveno kupatilo i wc - Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
15 јун 22:47Продаваме куќа во Орешани,250м2 со плац од 9300м2

Продаваме куќа во Орешани од 250м2 со 5 соби и долниот кат планиран з...


170.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Викенд куќи

14 јун 12:51Се продава убава куќа во Волково,260м2 со плац 617м2

Се продава убава понова куќа во Волково,260м2,2 ката ,5 соби,и подрум...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

14 јун 10:04Викендица во Маврово

Се продава викендица во Маврово, Галички пат, на сам пат. 80м2 станб...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

13 јун 17:46Барам стара куќа

Барам стара куќа може и срушена со плац во с.Папрадиште -Велешко дај...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

10 јун 16:14Се продава куќа 75 м2 со плац 2289 м2 во Горно Соње

Плацот се наоѓа во Горно Соње со површина од 2289 м2. На плацот посто...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

09 јун 10:52SE IZDAVA VIKENDICA VO NIKIFOROVO MAVROVO

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMENA VIKENDICA ZA CELATA SEZONA, VO BLIZINA N...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

08 јун 09:59SE PRODAVA PLAC VO s, LJUBANISTA (SV. NAUM)

4000 m2 PLAC NA SAMIOT PAT ZA SV.NAUM I R. ALBANIJA . Pogoden za gr...


30 €
или предлог цена
07 јун 13:49Vila Desanka Ezerski Lozja Struga

Добродојдовте :-) Ќе ни претставува уште поголемо задоволство да Ви ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

07 јун 12:29Prodavam vikendica

Prodavam vikendica 50 m2 so ovostarnik,zasaden so orevi cendler 5000 ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

05 јун 22:14Cityview apartment ohrid

***Апартмани Cityview Охрид*** ***ПРОМОТИВНО*** 🥰✨🎀Пре...


1.600 МКД
или предлог цена
05 јун 09:22СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА ВО С.ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНА ВИКЕНД КУЌА ВО С.ТРНОВО, БИТОЛА. КУЌАТА Е СО ИЗЛЕ...


105.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

03 јун 10:39Се издава викендичка

Се издава викендичка до автокамп Елешец на самата плажа Атлантик. Две...


1 €
или предлог цена
30 мај 09:41Markova reka Plac 2531m2,vikend kukja 80m2, pom. objekt 17m2

Prodavam plac od 2531 m2 so vikend kukja od 80 m2 na dva sprata i dve...


30 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Викенд куќи

28 мај 16:59Се бара Вила/овоштарник/лозје и слично

Се бара да се Купе/Рента Вила/Овоштарник/Лозје и слично у околината н...


1 €
или предлог цена
28 мај 14:40Vikend kuka Srebrena voda

Vikendicata e na dva sprata so tarasa 12x3,5 struja, voda, garaza, ba...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

28 мај 12:28Sobi vo ljubanista

Se izdavaat sobi so sopstveni kupatila , terasa i zaednicka kujna so ...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:53Kamp vo Krani

Se prodava kamp vo Krani so toalet I kujna kontakt tel 077640777


1 €
или предлог цена
25 мај 19:07Se prodava vikendica vo Popova Shapka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na vikendica vo Popova Shapka vo Te...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

23 мај 16:57Vikendica

Se prodava vikendica vo selo krapa nad barbaras vikendicata e nova gr...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 мај 01:36Се продава викендица во Претор | Vikendica Pretor

Се продава викендица во Претор. 300 m2 викендица и 2500 m2 дворно...


55.000 €
или предлог цена
14 мај 17:36baram Vikendica

Baram da Kupam Vikendica ili stara kuka vo selo


По Договор
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

14 мај 10:41PRODAVAM VIKEND KUKA MONTAZNA

IZRABOTENA OD CELICNA KONSTRUKCIJA SO PANELI 5 sm POVRSHINA 30m2 MOZ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

14 мај 06:30TWINS house VIKENDICA so ovostarnik vo s.NEPROSTENO

Vikendicata se naogja vo selo NEPROSTENO na mirna i ubava lokacija.Im...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

12 мај 19:40Се продава викенд куќа во с.Челопек

Се продава викенд куќа во општина Старо Нагоричане, село Челопек. Кв...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

10 мај 19:07Se prodava vila so lozje vo novakova cesma pluzdino

Se prodava vikendica na dva sprata legalizirana vo naselba novakova c...


25.000 €
или предлог цена
09 мај 13:30Prodavam plac so vikendicka vo GORNA MATKA

Placot e 2900m2 i ima prikluceno struja NO voda nema prikluceno. Vike...


12 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

04 мај 20:47Се продава заградена приколка во крани

На атрактивно место,во борова шума ,блиску до езеро,за убав одмор и р...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

03 мај 15:37Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa

Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa, vikendicata ima 3000 me...


1 €
или предлог цена
30 апр 17:52Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa.

Se prodava vikendica vo selo Perovo - Prespa, vikendicata ima 3000 me...


1 €
или предлог цена
30 апр 17:20Се изнајмува апартман во Струга

Се изнајмува апартман, комплетно опремен. За повеќе информации и слоб...


По Договор
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

29 апр 10:09СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА СО ОБРАБОТЛИВА ПОВРШИНА

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА НОВА ГРАДБА ,КОМПЛЕТ УРЕДЕНА СО КУЈНА КУПАТИЛО Д...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 апр 09:36Ohrid centar do postata

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


35 €
или предлог цена
27 апр 17:02Vila Mavrovo

Se izdava Vila vo Mavrovo, 400m do ski centar, vikendicata e komplet...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

26 апр 12:12Страна 6 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам