Гевгелија
                   
273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Dojran

Prodavam plac od 3000 kv/m vo blizina na Nov Dojran mesto Aciko mesto...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мар 22:52Атрактивен плац со маркица за градба Б5 (хотелски комплекси)

Се продава атрактивен плац во Гевгелија КО Мрзенци, со вкупна површин...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 мар 12:04Niva pred selo Nikolic

Nivata e dva dekara i se naoga pred seloto Nikolic ima pat do nivata ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Niva

Niva pomegu Nov dojran i s.Nikolic so povrsina od 1370m2 zemjodelsko...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Se prodava niva vo Nov Dojran

Do nivata ima voda i struja kontakt moze i na viber


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Se prodava niva 10dekara

Se prodava niva pred selo Nikolic


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Plac vo Nov Dojran

Plac


10.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Plac na atraktivna lokacija vo Star Dojran

Placot e najdobro da go videte licno


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:37се продава плац во Стар Дојран

плац со поврсина од 400м2 до плацот има асфалтен пат поглед на езеро


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:37Se prodava plac

Se prodava plac so dve markici za izgradba na stambeni objekti vo bli...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 мар 11:08Placevi vo s.Nikolic Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke p...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 фев 10:34се продава нива 2196 м2 , КО Фурка

Ил 41 КО Фурка, КП 438, викано место Аниште, кат. култура лозје, клас...


1.685 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 фев 13:23се продава нива1074 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 1752, викано место Станкова бара, кат. култура нив...


1.035 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 фев 13:22се продава нива 533 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2994, викано место Чергазот, кат. култура нива, кл...


410 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 фев 13:02КОЖУФ, плацеви за градба

Продавам 4 плаца од 350-400м2, кај ски центарот на КОЖУФ. Коплетна им...


60 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 фев 13:00Poveke placevi Mrzenci-Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava poveke pa...


65 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:29Dve parceli vo Nov Dojran

Se prodavaat dve parceli vo Nov Dojran so povrsina od 4500 i 3000 m2 ...


8 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:18Plac vo Nov Dojran

Se prodava gradezen plac vo Nov Dojran na glavna ulica i pogled na ez...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:11Se prodavat placevi

Se prodavat poveke placevi za podetalni informacii 077977222


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 фев 13:22куќа-100м2 со плац 4000м2-Мрзенци-Гевгелија

- Prodavam gr.plac-3500m2,so легализирана kukja 100m2,vo s.Mrzenci,sp...


62.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 фев 18:41Se prodava niva

Se prodava niva 2129 m2


6 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 23:54Niva vo Prdejci

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava zemjodels...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 18:59Parceli na KO GAVATO

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke a...


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 17:45Atraktivni placevi vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke p...


30 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 17:45se prodava atraktivna parcela

se prodava atraktivna parcela so objekt vo blizina na granicata so Gr...


95.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јан 11:48Се продава плац во с.Николиќ Дојран 847м2

Се продава плац - градежно земјиште 847 м2, урбанизирано со комплетна...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јан 15:31Plac od 334 m2

Se prodava gradezen plac od 334m2 so markica za gradba p 2 cena po do...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јан 15:59NIVA POKRAJ AVTOPAT ГЕВГЕЛИЈA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povr{ina od 5306 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 јан 00:22Se prodava niva/plac vo Star Dojran

Se prodava niva/plac vo Star Dojran


45.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 дек 17:05се продава градежно земјиште од 2000м2

се продава градежно земјиште од 2000м2 КП бр.6096 место викано Динкот...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 дек 15:37Se prodava zemjiste vo Mrzenci

Se prodava zemjiste vo Mrzenci . Neposredno pred Javor Agapi. Povek...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 дек 18:23Се продава плац 500m2

Се продава плац со површина од 500метри квадратни во Нов Дојран до пл...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 дек 09:29Se prodava plac Vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran na atraktivna lokacija so struja i voda...


18 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 дек 09:28Plac vo Gevgelija

Agencijata Dbi real estate Gevgelija prodava plac na Moinski pat za s...


38 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 дек 16:35Atraktiven plac vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava artraktiv...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 дек 13:55Plac 1470m2

Se prodava plac 1470m2 kaj zatvorot vo gevgelija. Placot spored predl...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 дек 19:38Plac od 2704m2 vo s.Sermenin Gevgelija na ekstra lokacija

PRODAVAM PLAC 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZAD...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 ное 14:54Otkup na zemjista i placevi

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment kupuva zemjista i...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 ное 00:59Niva na avtopat Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava niva na avtopat Gevgelija vo blizin...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 18:19SE PRODAVA PLAC VO NOVO KONSKO(Gevgelija) - 1465 m2

Parcela 156/2 - 537 m2 Parcela 156/3 - 506 m2 Parcela 156/4 - 422 m...


18.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 15:27Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам