Гевгелија
                   
273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава парцела од 10 000 m2

Се продава парцела од 10 000 m2 , погодно е за сеидба или изградба н...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јан 11:59Индустриска зона-село Прдејци

Веднаш до автопатот Е75(Гевгелија-Скопје). Наспроти InterConstruction...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јан 23:58Купувам плац на Беровско езеро

Купувам плац на Беровско езеро, 300-1000 м2, блиску до асфалтен пат, ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 дек 11:17Купувам Плац

Се бара плац на продажба во Гевгелија, место под Населба Караорман ил...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 дек 16:38Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava prodava...


40 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 дек 15:47Се продава градежно земјиште во Нов Дојран

Се продава градежно земјиште во Нов Дојран веднаш до Основното Училиш...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 дек 14:53SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE VO GEVGELIJA VO MESNOSTA "MRZENSKI RID" ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 дек 13:43SE PRODAVA NIVA

SE PRODAVA NIVA POGODNA ZA GRADBA VO SELO MRZENCI-GEVGELIJA..NIVATA S...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 дек 13:43Барам плац во околина на Гевгелија

Барам плац во Гевгелија, Валандови или Дојран или околина на Гевгелиј...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 ное 21:46СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО,ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

СЕ ПРОДАВАТ НИВИ ВО НЕГОРЦИ


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 ное 13:00Plac 884 m2

Se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 884 m2 vo selo Novo Konjs...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 окт 15:37Niva 14.221m2

Se prodava niva vo selo Prdejci (Isljak) so povrsina od 14.221 m2. Ni...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 окт 15:26Плац во Гевгелија

Продавам плац со површина од 615 м2 во Гевгелија со маркица за градењ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 окт 13:00СЕ ПРОДАВААТ НИВИ

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ СО УРЕДНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ВО АТАРОТ НА СЕЛО НИКОЛИЌ О...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 окт 14:35Купувам плац со поглед на езеро во Стар Дојран

Купувам плац со поглед на езеро во Стар Дојран. Плацот да има пристап...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 сеп 01:48се продава плац во близина на гевгелија

Се продава плац спроти ресторан Агапи во месноста на село Мрзенци, пл...


27 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 сеп 20:38niva avtopat smokvica gevgelija

niva na avtopat pred benzinskata na rule turs prema gevgelija.se vlag...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 сеп 14:43Се продава градежен плац на влезот во Гевгелија

Се продава градежен плац на влезот во Гевгелија Без замена


150.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 сеп 23:14Се продава плац/нива кај Негорски Бањи

Се продава плац/нива во близина на Негорски Бањи, со површина од 6700...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 сеп 22:12Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac na...


45 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 јул 17:45Плац во Богородица

Се продава плац во с.Богородица , со површина од 1800 м2, број на кат...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јун 15:57Se prodava plac do igralisteto vo selo smokvica

Se prodava plac do igralisteto vo selo smokvica 070218851


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 јун 17:24Se prodava plac do benzinska stanica BWO smokvica

Se prodava plac do benzinska stanica BWO smokvica 2500m2 Ile 07021885...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 јун 17:13Gevgelija plac

Продавам плац со површина од 615 м2 во Гевгелија (град) со маркица за...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јун 13:00kupuvam plac

Kupuvam plac od 200 do 250 m2 za izgradba na semejna stanbena zgrada...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 јун 12:48ЕКСТРА обработливо земјиште

Се продава Екстра обработлива земја се наоѓа веднаш до самата брана и...


4 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јун 12:36Се продава нива

Се продава плац во Гевгелија МВ Расадник со површина 1489 м2, КП 6637...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 јун 10:14Novo Konsko

nivata se naoga na vlezot vo novo konsko na ramna povrsina 4000m2 so ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мај 10:02niva so konstrukcija za lozje

Se prodava niva vo Selemlija na 150 metri od branata so golemina od ...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 мај 21:30Prodavam niva

Niva parcela br 655/4 vo Prdejci, mesnost Glavica. Pocnuva na samiot ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 апр 17:22Niva_plac

Se prodava niva koja e na samiot pat na izlez od seloto i vo blizina ...


333 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 20:14Се продава нива во С.Николич

Нивата има пат и пристапна е до струја и вода. Цена по договор


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 мар 20:50Se prodava niva

Se prodava niva vo karaorman 1882m2 parcela br. 6067 cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 23:34Se Prodava plac so markica na atraktivno mesto vo Gevgelija

Prodavam plac na atraktivno mesto do samiot pat, pred Dinkot vo Gevge...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 мар 16:11Se prodavaat nivi-placevi na ubavo mesto

Prodavam nivi-placevi vo katastarska opstina Negorci, so razlicni ka...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 мар 10:15Se prodava niva vo Nikolik Dojran

Obrabotlivo zemjiste so kvadratura od 4225m2 cena po dogovor na tel 0...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 08:45Plac na ski centar 500m2

Plac na ski centar (do Todorov hotel)


33 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јан 13:00Се продава земјиште крај Гевгелија

Се продава земјиште крај Гевгелија во близина на Динќут


16 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 јан 17:54градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во непосредна билизина до Хотел Нар Гевг...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 12:06Плац од 2116м2 во Гевгелија

-Целто земјиште е 2116м2 со куќа/карабина од 113м2 -Урбанизирано зем...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 дек 19:33Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам