Гевгелија
                   
273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Gevgelija

Se prodava plac vo Gevgelija, so povrsina od 1117 m2. Vo placot ima ...


100 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 дек 13:00Prodavam plac Mrzenci

Plac vo Gevgelija KO Mrzenci, KP 156/1 Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 ное 17:51ПЛАЦ на Мрзенски Рид

Вид на оглас: Се продава Се продава плац на Мрзенски рид, со вкупн...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 окт 23:23Се изнајмува

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејнос...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 сеп 08:37Се продава чаир во с. Негорци

Се продава чаир во с. Негорци, постои можност за договор. Јасмина ...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 сеп 12:44SE PRODAVA niva blizu reka Vardar - Negorci

Se prodaca NIVA 1200m2 blizu reka Vardar - Negorci


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 сеп 00:01АТРАКТИВЕН ПЛАЦ-БОГОРОДИЦА

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ГРАНИЧНИОТ ПРЕМИН БОГОРОДИЦ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 авг 13:16ЕКСТРА обработлива земја

Се продава екстра обработлива земја до самата брана и река помеѓу с.Ц...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 авг 14:47Prodavam NIVA blizu do reka VARDAR - Negorci,

Prodavam NIVA blizu do reka Vardar - Negorci. Ime: Jasmina Tel za...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 авг 00:08Продавам урбанизирани плацеви

Продавам 3 урбанизирани плацеви со имотен лист и маркица за градба П...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јул 11:53Се бара инвеститор за градба

Бараме инвеститор за изградба на деловно - комерцијален објект кој се...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јул 11:40Се продава плац во Гевгелија, со маркица за градба

Се продава плац во Гевгелија, во близина на црквата Св. Спас, во мирн...


14.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 јул 16:18niva vo gevgelija 2980 m3

nivata se naoga vo gevgelija na moiski pat vo blizina na dinkut ima o...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 јун 12:17Plac/niva vo Negorci

Se prodava plac od 600m2 vo s,Negorci opstina Gevgelija pogoden za iz...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 мај 07:51SE PRODAVA NIVA PREDVIDENA ZA MAGACINSKI PROSTOR !

Se Prodava Niva Predvidena Vo Urbanisticki Plan Za Magacinski Postor ...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 мај 17:59Se prodava niva vo s. Bogorodica

Se prodava niva vo s. Bogorodica 2666 m2. Za poveke informacii jave...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 апр 16:28Plac na atraktivna lokacija vo Smokvica

Се продава плац на атрактивна локација во Смоквица. Плацот е во насе...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мар 18:05Plastenik

Se izdavaat plastenici so kvadratura od 2000 m2. Vo samata niva ima ...


3 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 мар 19:49Се продава

Се продава нива од 2500m2 во Гевгелија на патот за с.Моин цена по дог...


9 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 мар 18:31Niva 3000m2

Se prodava niva 3000m2,m.v.Zuica nedaleku od avtopatot so pristapen a...


4 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 мар 21:30Се продава!!! нива

Се продава нива со вкупна површина од 4 декари во Стојачко поле.,пого...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 фев 12:22Се пподава плац

Плацот се наоѓа на улица Боро Џони. Цена по договор. Повеќе информаци...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 јан 10:59Se prodava gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste od 750m2 na Moinski Pat pred Dinkjut so ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 јан 17:59Plac 2.890 m2

Prodavam plac vo blizina na defacto separacija mansard industriska d...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 дек 21:56Prodavam plac

Se prodava plac vo Gevgelija 1000 kvadrati. Za povekje informacii na ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 дек 10:47Se prodava plac

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste na vlezot od Gevgelija. Placo...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 ное 14:14Se prodava niva do ezeroto

Nivata illeguva na samoto ezero i se naogja megju nikolik i dojran 3 ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 ное 10:02ПЛАЦ во НЕГОРЦИ 1170м2

Плацот се наоѓа на самиот пат Негорци-Сермин, во село Негорци. Земји...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 окт 13:00SE PRODAVA ZEMJISTE

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE VO GEVGELIJA VO MESNOSTA "MRZENSKI RID" ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 сеп 11:27Se prodava plac

Se prodava plac so kukja,pogoden za vikendica ili hotel vednas pokraj...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 авг 16:17Plac od 884m2 vo selo Novo Konjsko

Se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 884 m2. So plan na proekt...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јул 23:33Gradezno zemjiste vo Novo Konjsko

Se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 884 m2. So plan na proekt...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јул 23:32Урбанизиран ПЛАЦ 1650 м2

Се продава урбанизиран плац од 1650 м2 со 4 маркици. Може и да се под...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 15:46Страна 7 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам