Цела Македонија
                   
7675 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava zemjiste/plac pomegju g. Orizari i Brazda

Се продава земјиште/плац од 1256m² во областа помеѓу горно Оризари и ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јун 15:24Промовирано

Plac za solarni paneli

Gevgelija Se prodava Gradezno zemjiste - E2, so plateni komunalii i ...


22 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јун 12:03Промовирано

Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:05Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:05НИВА-ОВОШТАРНИК

Се продават 2 ниви овоштарници (2 декари и 3 декари) заградени со бет...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 16:53Продавам Plac

Припор/Сопиште градежно документи 1180 м2 од главен пат со пат до пл...


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:51Se prodava niva vo indusriskata zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 16:48ЧОЈС-Niva so Cresi vo Kosel

Se prodava niva vo S.Kosel so vk povrsina od okolu 12400m2 i legalizi...


10 €
или предлог цена
Вчера 16:33Kupuvam nivi vo turnovo

Kupuvam nivi vo selo turnovo nasprema selo ilovica.cena 500 evra od d...


500 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 16:29Plac vo strumica

Se prodava plac pozadi luk oil na patot strumica-dabile.placot e urba...


25 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 16:28BARAM INVESTITOR ZA GRADBA

Baram investitor za gradba so kompletno cista dokumentacija. Placot s...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:59PLAC VO STOPANSKI DVOR 1157 m2

Prodavam plav vo Stopanski dvor 1157m2 blizu kluckata struja voda vo...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:51Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i gradezna markica

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i dve markici 1050 kvadrat...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:37Prodavam plac vo dolno Sonje na glavna ulica

Prodavam plac vo dolno Sonje prema Ciflik na glavna ulica avtobus sto...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:37Se prodava plac

Se prodava plac na patot gorno prema dolno lisice so struja i voda. P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:34Okolcuvanje, Fizicka delba, Premer

Vrsham Okolcuvanje, Fizicka delba i Premer na placevi , nivi i stanbe...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:31STARA KUKA ( PLAC)

Sredeni dokumenti cist imoten list... Placot e 312 kvadrati... Pred...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:30Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo. ...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 15:17Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:08плац во с.Радожда

Се продава плац (700м²) 1км пред с.Радожда


1 €
или предлог цена
Вчера 14:59se prodava mesto od 550 m2

Mestoto se naogja izmegju s.Rastani I s.Krklino idealno za vikendica ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:40Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:40Plac vo Sopiste 1500m2

Се продава плац во елитниот дел на Сопиште 1500м2 (рамен плац) ,со пр...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:39  НОВ ОГЛАС

Plac

Se prodava plac vo naselba Pero Cico(banevo trlo)ul.Gjuro pucar stari...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:24plac na dobra lokacija,povolno!

placot e 420m2 i se naoga vo blizina na magistralniot pat kicevo pril...


32.000 €
или предлог цена
Вчера 14:15PLAC VO STREZOVCE BLIZU PAT - ZAMENA

EFTINO - NISKA FIKSNA CENA !!! Se Prodava Plac vo Strezovce do Glave...


5.999 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:12Plac Od 450m2 vo Gjorce Petrov

Se prodava plac od 450m2 na ul. Smilevska br. 10A vo Gjorce Petrov. ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:48Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 13:45plac r. kuka

309 m2 ul 208 50 metri od glaven pat


9.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:34СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА /ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ НА ПАТОТ ЗА НИЖОПОЛЕ, ПОД РЕ...


30 €
или предлог цена
Вчера 13:33  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава плац - КП 16326/1 со површина од 1.912 м2 до главниот пат ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:30Plac vo Pintija na mirna lokacija so prekrasen pogled

Se prodavam plac za gradba na kuka so povrsina od 815 m2, so prekrase...


45 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:28Plac vo s.Dolno Lisice

Hitno Se prodava plac vo s.Dolno Lisice,mesto vikano Catal.Placot im...


1 МКД
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:22Se prodava nivi 7650 m2 i 3600 m2

Se prodavat nivi 7650 m2 i 5300 m2 edna do druga se BROJ ZA KONTAKT...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:19Se prodava niva vo naselba Ilinden

se prodava niva vo N.Ilinden pozadi deni internacional so kvadratu...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:19СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО СОПИШТЕ

Се продава плац во Сопиште од 1500м2, има струја, вода, фекална канал...


70 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:01  НОВ ОГЛАС

Се продава плац !!!

Се продава плац во градежен реон најпогоден за бизнис .Плацот е на са...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Се продава плац !!!

Се продава плац на автопат Куманово -Крива Паланка село Војник.Плацот...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Gradezno zemjiste na povolna lokacija

Се продава градежно земјиште на атрактивна локација во Општина Илинде...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00PLAC VO ORMAN

PRODAVAM PLAC VO ORMAN PLACOT SE NAOĐA VO GRADEŽEN REON NA DOBRA LOK...


17 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00plac vo centarot na Kavadarci

ulica Pano Mudarov, pozadi Next level shkolo za stranski jazici


40.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Страна 3 од 192

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам