Цела Македонија
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Izdava Magacinski prostor

Magacinski prostor so povrsina od 700 m2, od koi ima kancelariski pro...


1 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

Вчера 20:24Magacin vo Karpos 70m2

Magacinot se naogja na glavna ulica Teodosij Gologanov, sproti porane...


200 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
11.999 €
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 19:14Изнајмувам магацин - гаражен простор 140m2 x 2.8m magacin

ОПИС: Изнајмувам магацински простор 141m2 со висина 2.88m. Просторо...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 18:27Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

Вчера 14:35Magacinski prostor/ Магацински простор/ Deloven prostor

Se iznajmuva magacinski prostor so povrsina od 200 m2 na super lokaci...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

Вчера 14:00  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR

GO IZDAVAM 100.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR VO...


20.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

Вчера 13:31Se izdava magacin 60 m2 vo pazarot

Se izdava magacin vo pazarot 60 m2, vo samiot dvor ima mesto za parki...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 13:21Магацин/Деловен објект

Објект со површина (8м*16м) 128м2 изграден на парцела од 1700 м2 на и...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 04:05Se izdava magacin

Magacinot se naogja vo stopanski dvor odma nad obikolnica video nadzo...


3 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Магацини

30 сеп 19:33Izdavam hala vo Mepos

Izdavam hala od 89m2 vo krugot na Mepos slobodna od 01.09.2022. Pove...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

30 сеп 19:20Se izdava magacinski prostor

Se naogja do fabrika za kesi feniks ispod spimenik kosturnica so dvor...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

30 сеп 19:02Se prodavaat objekti poranesna Kravarska farma vo Belce

Se prodavaat 3 objekti so dvorno mesto od 1500m2 vo poranesna Kravars...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Магацини

30 сеп 16:46Се продава МАГАЦИН MAGACIN и куќа во ДРМА

Продавам Магацин и Куќа во Дрма Петровец на главна улица во близина н...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

30 сеп 16:32Издавам подрумски простор

Издавам подрумски простор од 30 м2 за магацин во Дебар Маало кај слат...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

30 сеп 14:05Izdavam magacin

Izdavam magacin na glaven pat (Kravarski pat)


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

30 сеп 10:57Izdavam magacinski i deloven prostor

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


400 €
или предлог цена
Битола

Магацини

29 сеп 22:58Magacin магацин iznajmuvanje prostor изнајмување простор

Sekogas imame predmeti koi sakame da gi zacuvame, a nemame kade da gi...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

29 сеп 20:36Се Издава Магацински Простор 150м2

Се наоѓа во Населба Перо Чичо позади ПИН ПЕТРОЛ на главната улица.Иде...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

29 сеп 16:58SE IZDAVA MAGACIN VO AERODROM

SE IZDAVAАТ MAGACINI/ POGODNI I ZA RABOTILNICA VO DELOVEN OBJEKT VO A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

29 сеп 14:56SE IZDAVA MAGACIN VO OPSTINA SARAJ 375m2

SE IZDAVA MAGACIN VO OPSTINA SARAJ DO TEHNICKIOT PREGLED VIA MAGACINO...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Магацини

29 сеп 13:10СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 300М2

СЕ ИЗДАВА, комплетно опремен деловен простор (магацин), со канцеларии...


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

29 сеп 10:19Се издава магацински простор

Se izdava magacinski prostor 14kw vo crvenite zgradi kaj zelen pazar,...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

29 сеп 09:34Magacin 230m2 vo Zivinarska farma Belce

Se prodava objekt od 230 m2 vo Zivinarskata farma Belce.Za poveke inf...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Магацини

28 сеп 13:13Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor poranesen ZIK Prizemje 430m2 plus plus ter...


4 €
или предлог цена
Радовиш

Магацини

28 сеп 12:41Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

28 сеп 11:48Magacinski skladisen prostor 340m2 ,Madzari

se iznajmuva magacinski prostor so , na prizemje, 340m2 hala so 5m v...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

28 сеп 11:46Magacinski prostor 400m2 ,Vizbegovo

se iznajmuva magacin od 250m2 i 400m2 na nivo suteren so golema vlez...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

28 сеп 11:46SE IZDAVA MAGACINSKI / DELOVEN PROSTOR VO AERODROM / LISICE

SE IZDAVAАТ MAGACINI/ POGODNI I ZA RABOTILNICA VO DELOVEN OBJEKT VO A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

28 сеп 07:45PLAC -ASFALT. 5000M2 VO INDUSTR. G1 ZONA DO ZELEZNICKA PRUGA

SE PRODAVA ASFALTIRAN PLAC 5300M2 + 1700M2 NASTRESNICA VO INDUSTRI...


197.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

27 сеп 20:00HALA ZELEZNA KONSTRUKCIJA

HALA ZELEZNA KONSTRUKCIJA SO DIMENZIJA 35x15 DEMONTIRANA


11.990 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Магацини

26 сеп 14:54Деловен простор (стовариште)

Се издава деловен простор на бул.„Борис Трајковски“ 40а, влез од глав...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 сеп 13:59ИЗДАВАМ ХАЛИ/МАГАЦИНИ ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавам хали/магацини во Кисела Вода. Квадратури од 100 м2,140 m2,60...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 сеп 13:46Хали за магазин или производсто

*Објект 1 од 470 м2 габарит плус двор. Ова е комбиниран објект со хал...


300.000 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

26 сеп 13:44IZDAVAM HALA/MAGACIN OD 200m2

Izdavam hala,magacin od 200m2 vo naselba Kisela Voda. Kontakt:070 27...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 сеп 13:43Izdavam hali

Izdavam hali za magacin-proizvodstvo vo Kisela Voda. Kvadraturi od 1...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 сеп 13:36Magacinski deloven prostor od 350-550m2 vo Centar

nudime za iznajmuvanje magacinski deloven objekt vo Avtokomanda blizu...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

26 сеп 11:20Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 сеп 10:29Се продава/изнајмува магицин (756м2) со канцеларии (600м2) в

Се продава/изнајмува магицин (756м2) со канцеларии (600м2) во Индустр...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

26 сеп 10:00Прод. М А Г А Ц И Н И - Р А Б О Т И Л Н И Ц И

продавам магацини 1. 50 м2 2. 87 м2 двор 171 м2 до индустриск...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

26 сеп 07:11* Ostava Shupa Mudbak * Ostavi Shupi Mudbaci * GRATIS DOSTA

Cena spored dimenziite..primer 2.5x3m 650€....2x2m 450€....itn. DOSTA...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

26 сеп 05:54Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам