Цела Македонија
                   
428 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава атрактивен магацински простор

Jepet me qera nje magazine atraktive me siperfaqe 25 m2 ne rr. “lube ...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Магацини

13 сеп 13:00Magacinski prosotor 140m2 Centar,stara Rampa

nudime za iznajmuvanje prostor od 140m2 vo suteren so pristap od navo...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

12 сеп 12:02Се продава хала или фарма

750m² Хала 1500 m² Земјиште


45.000 €
или предлог цена
Велес

Магацини

11 сеп 18:28Objekt Za Pecurki

Se Prodava Objekt za Proizvodstvo na Pecurki Vo Optina Gazi Baba Jur...


300.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

10 сеп 14:11Магацински простор за издавање во Богданци

Се издава магацински простор на обиколница во Богданци. Магацински п...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

10 сеп 13:00Iznajmuvame deloven prostor

Se iznajmuva deloven prostor - magacin vikan BRIONI Radovis. Primarno...


2 €
или предлог цена
Радовиш

Магацини

10 сеп 11:44Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje

Se prodava nov magacin 170m2 i plac 510m2 so izlez na glaven pat. Se ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

09 сеп 18:54Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje

Prodavam ili iznajmuvam plac 510m2 so magacin 170m2 vo s.Brazda (Opst...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

09 сеп 17:44Magacin so plac - s.Malo Konjari, Prilep

Se izdava pod zakup magacinski prostor so povrsina od 400m2 i plac so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

09 сеп 17:20Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje

Prodavam ili iznajmuvam plac 510m2 so magacin 170m2 vo s.Brazda (Opst...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

09 сеп 15:20Se izdava magacin vo Centar 140m2

Se izdava magacin vo Centar vo blizina na Tutunski kombinat 140 m2


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

09 сеп 09:48SE PRODAVA MAGACIN OD 900M2

SE PRODAVA MAGACIN OD 900M2. MAGACINOT E PODELEN NA DVA DELA OD 500M...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

06 сеп 19:02Разладна комора

Се издава разладна комора 218 м3 на бул. 3 Македонска бригада бр.48 А...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

06 сеп 12:07Magacin za izdavanje

Се издава гаражен простор-магацин од 100м2,во центарот на Кочани, исп...


100 €
или предлог цена
Кочани

Магацини

31 авг 17:39Магацин во населба Козле

Се издава подрумски простор од 100м2 во населба Козле погоден за мага...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

29 авг 13:54Se izdava objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

25 авг 15:40Magacin

Magacinski prostor ili rabotilnica za servis so kanal mehanicarski pl...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

22 авг 16:26Magacinski prostor 150 m2

Se izdava magacinski prostor so povrsina od 150m2. Ima i posebna pros...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

20 авг 13:29MAGACIN SO DVORNO MESTO

Se prodava magacin so povrsina 200m2 od koi 50m2 prostorii za ziveenj...


16.000 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Магацини

19 авг 11:45Prodavam niva

Se prodava niva vednas posle benziskata pumpa na Okta vo pravec na Ka...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

14 авг 21:55Магацинско-Деловен објект

Се издава објект на бул.Борис Трајковски 314а, индустриска зона Пинти...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 авг 12:46Магацинско-Деловен објект

Се издава објект на бул.Борис Трајковски 314а,индустриска зона Пинтиј...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 авг 12:39SE IZDAVA MAGACIN VO PORTA VLAE.

IZDAVAM MAGACIN VO PORTA VLAE DO SKALITE OD JUZNA STRANA (PREMA VODNO...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

10 авг 18:04Se prodava Magacin

Podetalni informacii na 075363128


1 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Магацини

09 авг 13:00MAGACIN/GARAZA VO PORTA VLAE

Prodavam magacin vo Porta Vlae. Moze i kako garaza.


3.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Магацини

08 авг 22:53Se prodavat profili za Hala

Se prodavat profili za Hala dolzina 2.35 Tel za kontakt 070305074 Ѓор...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Магацини

07 авг 19:29MAGACINSKI PROSTOR

magacinski prostor na sam pat na vlezot na dolno konjari kuka vednas ...


700 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Магацини

02 авг 14:20Plac pod naem

Se izdava plac so vkupna povrsina od 2000m2 i deloven prostor


1 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

27 јул 20:10Hala

Се продава објект(хала) 400m2 со нива 1 декар, на ул. Савска бр. 144 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Магацини

27 јул 12:23Se izdava magacinski prostor od 400m2

Се издава дел од објект, прв спрат, со површина од 400м2. Недвижноста...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

26 јул 13:00Deloven objekt ,vo Vizbegovo 1500m2

nudime za iznajmuvanje del od nov deloven objekt na glaven pat vo Vi...


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

25 јул 11:36Izdavam magacin

Izdavam magacin 110m2 cvrsta gradba. Se naogja vo selo gorno lisiche ...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

24 јул 14:13Se izdava magacin 1200m2 so zemja 3000m2

Se izdava magacin 1200m2 so zemja 3000m2 za 5200 evra mesecna kirija....


5.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

20 јул 14:29magacinski prostor od 3000 m2

magacinski prostor od 3000 m2 prostort e čista visina od 6 metri za ...


11.111 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Магацини

16 јул 14:11Industriski objekt

Objektot e na dva sprata od po 110m2. Se naoga na izlezot od Stip 30...


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

10 јул 23:02Magacin za iznajmuvanje - Butel

Se izdava magacin od 800 m2 vo Butel, nova gradba. Za poveke informa...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

09 јул 00:01Издаваме магацински простор со канцеларии 1150м2

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

06 јул 08:51Se prodava Hala od 1125 m2

Se prodava Hala magacinski prostor so vkupna povrsina od 2125 m2 na p...


1 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

01 јул 12:00Magacinski prostor 500m2, K.Voda

se izdava,magacinski prostor na prizemje vo kisela voda povrsina 200m...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

29 јун 14:04Magacin od 90m2 vo nas Kisela voda

Se prodava magacin od 90m2 vo Nas Kisela Voda na ulica Gjorgi Dimitr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

28 јун 20:24Страна 3 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам