Цела Македонија
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magacin

Se izdava magacin so kancelarija i toalet


1 €
или предлог цена
Кичево

Магацини

16 јун 13:57Se izdava ili prodava nova ind. hala so zemja od 90000m2

Se izdava ili prodava nova Industriska Hala koja iznesuva 1050 m2 zae...


4.800.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

16 јун 09:10Prodavam plac vo s. Trubarevo

Prodavam plac vo s. Trubarevo so struja, odvod, dovod, asfalt, zagrad...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

13 јун 19:40Hala/magacin

Hala/magacin/plac industriskazona


2 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

11 јун 13:00Magacin Stakkara vo sklop na Automakedonija

Se izdava magacin Staklara vo sklop na Automakedonija 280 m2 plus dve...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

09 јун 21:03se izdava nov objekt sostaven od Hala i Deloven Prpstor

ШИФРА 5905 Импулс недвижности издава новоизграден објект составен од...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

08 јун 12:18Се издава магацински простор Нерези

Се издава магацински простор во куќа во Нерези, моментално во процес ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

08 јун 09:43Hali,Magacini od 1000m2 do 3000m2,Madzari,Avtokomanda

Se iznajmuvaat magacini-hali so razlicna golemina od 100m2,160m2,210m...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

06 јун 13:53Hala/magacin

Hala/magacin


2 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

27 мај 18:44MAGAZIN/DELOVEN PROSTOR 500M2

HALA 500M2 Hapsirë e jashtme 250M2 Nadvoresna povrsina 250m2 07277...


1.111 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

26 мај 11:05Се Изнајмува Хала со Канцеларии

Се изнајмува новоизграден објект составен од Хала 464м2 (висина од 6м...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

25 мај 13:00Nova hala, plac za biznis, 1200 m izgraden po site standardi

Se prodava deloven plac so povrsina od 87.000 m, od koja 42.500 so do...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

22 мај 20:35Се дава под наем

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејнос...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

16 мај 10:07SE IZDAVA MAGACIN 460m2 odlicna ponuda

Se izdava magacinski prostor od 460m2, so visina 5m. Pregraden kance...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Магацини

16 мај 09:55Se izdava magacin 35 m2 vo centar

Se izdava magacin 35 m2 vo DTC Seherezada na kat. Moze da se koristi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

14 мај 08:04SE IZNAJMUVA HALA SO KANCELARII VO GORNO LISICE

IMPULS AGENCIJA izdava Deloven Objekt-hala so Kancelarii. Objekto...


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

13 мај 15:50SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR(OKOLU 1000 M2) VO VELES

. Se izdava deloven prostor(okolu 1000m2) do fabrikata PI.Blagoj Gjo...


1 €
или предлог цена
Велес

Магацини

07 мај 22:36Se izdava magacin Avtopat Tetovo Gostivar nov

Izdavam magacinski prostor 800m2 so plac 7000m2 so sopstvena trafosta...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

03 мај 12:51SE IZDAVA MAGACIN VO VIZBEGOVO 3300M2 SO KANCELARII

SE IZDAVA MAGACIN VO VIZBEGOVO VO BLIZINA SERVISOT VOLVO ODLICEN NOV ...


333.355.666 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

03 мај 11:163 BISERI MAGACIN

Se izdava magacin vo tri biseri, 18m2 .Suv , bezbeden povolen za mebe...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

30 апр 19:14Se izdava prostor 57m2

Se izdava prostor 57m2 na plasticarska ulica


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

29 апр 16:04Se prodava Hala od 504 m2

Se prodava Hala magacinski prostor so vkupna povrsina od 1150 m2 na p...


1 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

27 апр 13:39Magacin vo Avtokomanda

Magacin od 190 kv kaj parkingot na Policijata vo Avtokomanda so 5 m v...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

20 апр 13:00Se izdava magacinski prostor (garaza) vo Kozle

Издавам гаража за магацински простор во Козле на Митрополит Теодосиj ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

18 апр 19:16Magacin 90m2

Se izdava magacin 90m2 na prvomajska Poveke info na telefon


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

16 апр 17:35УРБАН ЛИВИНГ продава магацински простор

Се продава подрумски простор 80м2, со инсталации и санитарен чвор на...


48.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

15 апр 12:36Магацински простор

Се издава магацински простор од 400-500м2. Објектот се наоѓа во пинт...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

13 апр 12:18Se izdava kvaliteten Magacinski prostor vo ex-Hemteks

Se izdava kvaliteten Magacinski prostor vo ex-Hemteks Fabrika, segash...


140 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 апр 12:29Se prodava ili izdava objekt

Kompletna infrastruktura plus 400m2 dvor, pogoden za proizvodstvo.mag...


100 €
или предлог цена
Битола

Магацини

09 апр 13:58Se izdava magacinski objekt 300m2

kompletna infrastruktura ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

09 апр 13:58Се издава магацин во индустриска зона

Се издава магацин во индустриска зона во населба карпош позади алфи т...


700 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

08 апр 13:00Magacin od 300m2 vo Kumanovo

Se izdava magacin od 300m2 vo Kumanovo. Podelen e na dva kata odno...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

29 мар 09:51SE IZDAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторј...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Магацини

23 мар 10:49KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICA GARAZI HALI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI OBJEKTI KONTEJNERI VIKEN...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

18 мар 21:49Magacin 60m2

60m2


350 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Магацини

18 мар 19:52magacin hrom

Se iznajmuvaat macinski prostorii i nastresnici otvoren del vo sklop ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Магацини

17 мар 15:19Izdavam

Plac vo ind-zona od 3000 kvadrati celosno ograden so dostapen pat za ...


1 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Магацини

17 мар 13:56MAGACIN

magacinski prostor so rampa, vnatresna visina 9m, 24casovno fizicko...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

16 мар 09:08Se izdava magacin / garaza

Se izdava podzemna garaza / magacin vo Kisela Voda vo blizina na stud...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

15 мар 19:54Magacin Depo Hala

Se izdavat razni kvadraturi na magacinski prostori Nameneti za seka...


2 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

15 мар 10:25Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам